Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: A Honda sikert vár Isztambultól  (Megtekintve 1716 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Augusztus 30, 08:52
Válasz #3

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
ők már 2008-ra koncentrálnak, és remélem összejön nekik, mert 2 nagyon gyors versenyzőjük van, hát már az is jó lenne ha kb BMW szintre fejlődnének. Én bírom őket.. :thumbsup:

2007. Augusztus 30, 08:48
Válasz #2

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Hát... Legalább már a Sypereket leküzdötték. A Hungaroringen még (vagy már)az sem ment.
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2007. Augusztus 17, 23:41
Válasz #1

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
A Honda nincsen megelégedve idei teljesítményével. Jenson Button egy pontja csak némi vigasz, különösen a tavalyi remek évadzáráshoz képest. A háromhetes szünet után a csapat újult erővel száll harcba a jobb eredményekért.

 

Jenson Button: "A Török Nagydíjat hamar megkedveltem. A vonalvezetése nagyszerű, a hosszú egyenes és a hajtűkanyarok nagy kihívást jelentenek, nem is beszélve a nyolcas kanyarról. A magasságkülönbségek miatt élvezetes a vezetés. Az egyes és a hármas kanyarban remek előzési lehetőség kínálkozik. A kilences és a tizenkettes kanyarban szintén remekül le lehet hagyni az ellenfeleket. Egy jó körhöz végig harcolni kell. Mindig nagyszerű versenyem volt Isztambulban, a legjobb hat között végeztem. Annak ellenére, hogy idén gyengében szerepelünk, előrelépésre számítok az előző versenyekhez képest."

 

Rubens Barrichello: "Nagyon élveztem a két Isztambuli futamot. Izgalmas versenyeknek adott otthont a pálya. A pálya nagy kihívást jelent, különösen azért, mert az óramutató járásával ellenkező irányba haladunk. Számos versenyző kedvence a nyolcas kanyar. A szünet jó volt arra, hogy feltöltődjek a soron következő hat futamra. Tudom, hogy a gyárban tovább folytatódott a munka az autó fejlesztésén. Bízom benne, hogy Törökországban sikerül javítanom."

Forrás: formula.hu

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek