Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Stuck: Schumacher távozása jót tett a Ferrarinak  (Megtekintve 3607 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 10, 22:16
Válasz #10

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Szerintem sem írtál róluk semmi rosszat! Kultúráltan elmondtad a véleményedet. Rosszul esik az embernek, ha rosszat írnak a kedvencéről, de ez így van rendjén!
Végülis ez egy fórum, ahol az emberek elmondhatják a véleményüket!   :)
Igen szerintem is.

2007. Szeptember 10, 19:29
Válasz #9

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Szerintem sem írtál róluk semmi rosszat! Kultúráltan elmondtad a véleményedet. Rosszul esik az embernek, ha rosszat írnak a kedvencéről, de ez így van rendjén!
Végülis ez egy fórum, ahol az emberek elmondhatják a véleményüket!   :)


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2007. Szeptember 10, 10:45
Válasz #8

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Nem utálom egyiküket sem, csak őt speciel nem kedvelem. Nem vagyok semmilyen formában elvakult fanatikus és szerintem semmi csúnyát vagy bántót nem írtam róluk.  :no_1: De ha mégis úgy gondolod akkor bocsi.
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2007. Szeptember 09, 09:32
Válasz #7

mflex

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 8
    • Profil megtekintése
    • ItaloDisco&Spacesynth
    • E-mail
Most olvastam, hogy a Toyota nem akar szerződést hosszabbítani Ralf Schumival.
Viszont a Spyker érdeklődne utána. Hát komolyan mondom, ha odamegy, akkor megérdemli a sorsát. Ennél jobb volna tisztességesen visszavonulni. Nekem ő az egyetlen pilóta az F-1-ben akik finoman szólva is nem szeretek. Sajnos van ebben az érzelmemben némi utóhatás a testvére miatt. Így én nem bánnám, ha Schumik nélkül maradna az F-1.


Szerintem meg nem kellene ennyire kinyílvánítanod,hogy Schumacher gyülölő vagy és is utálok egy majom képű csaló ,hazug ,sövény szemöldöküt,mégsem írom ide le a nevét és ha visszavonul,akkor sem fogom leírni, hogy mennyire utáltam és ez most milyen jó a F1-nek!!!! :uglystupid2:

2007. Szeptember 04, 09:21
Válasz #6

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Biztos van benne tehetség, mert különben nem lenne itt. Én a viselkedése és a mentalitása miatt nem csípem.
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2007. Szeptember 03, 19:50
Válasz #5

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Én sem vagyok egy RS drukker, de azért az idei rossz szereplése a Toyota-nak tudható be. Trulli sem igazán bír  a vassal. Viszont  a Hungaroringen bravúrkodott egyet Ralf, szóval nem ügyetlen, mert a Hungaroring az egyik legnehezebb pálya. Megnézném mondjuk Hamilton-t a Toyota-ban, ő sem lenne jobb.
Igen szerintem se.  :)

2007. Szeptember 03, 19:49
Válasz #4

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Én sem vagyok egy RS drukker, de azért az idei rossz szereplése a Toyota-nak tudható be. Trulli sem igazán bír  a vassal. Viszont  a Hungaroringen bravúrkodott egyet Ralf, szóval nem ügyetlen, mert a Hungaroring az egyik legnehezebb pálya. Megnézném mondjuk Hamilton-t a Toyota-ban, ő sem lenne jobb.

2007. Szeptember 03, 12:50
Válasz #3

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Nekem se hiányozna, de egy embert tudok, akinek igen! A Hungaroringen láttam egy Ralf rajongót, egy hapsi volt, és odázta a Ralf nevét. Ott röhögtünk rajta, még társultak is hozzá! Neki tuti hiányozni fog! Szegény!  :'(


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2007. Szeptember 03, 11:52
Válasz #2

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Most olvastam, hogy a Toyota nem akar szerződést hosszabbítani Ralf Schumival.
Viszont a Spyker érdeklődne utána. Hát komolyan mondom, ha odamegy, akkor megérdemli a sorsát. Ennél jobb volna tisztességesen visszavonulni. Nekem ő az egyetlen pilóta az F-1-ben akik finoman szólva is nem szeretek. Sajnos van ebben az érzelmemben némi utóhatás a testvére miatt. Így én nem bánnám, ha Schumik nélkül maradna az F-1.
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2007. Augusztus 30, 20:52
Válasz #1

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Annak ellenére, hogy Frank Williams határozottan kijelentette, hogy "Nico Rosberg nem eladó" nem elképzelhetetlen, hogy az évad végén elhagyja csapatát. "Még valami történni fog ezen a fronton. Nem vagyok biztos abban, hogy Nico marad a Williamsnél." – vélekedik a korábbi Formula-1-es versenyző Hans-Joachim Stuck.
 
Ralf Schumacher maradása sem biztos a Toyotánál, így egy hely felszabadulhat a Williams partnercsapatánál, ahogyan a McLaren-Mercedesnél is, ha Fernando Alonso a távozás mellett dönt.

Stuck úgy véli, hogy Ron Dennis az oka annak, hogy a kétszeres bajnok nem érzi jól magát a csapatnál. "Nem véletlen, hogy egy déli típusú srác mint Alonso nem érzi jól magát a hűvös légkörű McLarennél. Sennának is problémái voltak Ron Dennisszel, és Montoyának is, most Alonsonak szintén. Ez nem lehet véletlen."

A szakember biztos abban, hogy Alonso a BMW-nél sem érezné otthon magát, az oldottabb hangulat ellenére sem. "Egy Alonso vagy Räikkönen csak növelné a csapatra nehezedő nyomást. És különben is, Heidfelddel is lehet futamokat nyerni."

Stuck úgy véli, hogy Räikkönen a Ferrarinál a neki megfelelő csapatnál versenyezhet. "A Ferrarinál kifizetődő, hogy Räikkönen és Massa szabadon versenyezhet egymás ellen. Szerencsére véget értek azok az idők, amikor Michael Schumacher mondta meg, hogy mi történjen a Ferrarinál, és minden körülötte forgott. Ezért is remek a hangulat a Ferrarinál. Ezért nincsen vita Massa és Räikkönen között, habár csak egy pont választja el őket egymástól. A McLarennél pedig foggal-körömmel küzdenek. A Ferrari egy versenyzőbarát csapat."

Forrás: Formula.hu


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek