Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Alonso megkapta az olaszoktól: Vissza Kimit a Ferrariba!  (Megtekintve 9295 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Július 22, 18:27
Válasz #45

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Akkor majd az lesz a promo szöveg, hogy "hiába Vettel-t nyomta a Red Bull, a másodhegedűs meg az igazság győzött" blablabla... :D
Na, inkább ne add az ötleteket :) Bár én is tudom, hogy ez lesz :)

2010. Július 22, 13:09
Válasz #44

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Akkor oké :) Sztem zárjuk is le a témát! És nem kell egyből felhúznod magad ha a Ferrarira írok valamit, mert az mindenképpen a vezetőség felé irányul, semmiképpen a pilóták felé! Vagy , ha mégis annak oka is lesz, majmoztam én már le Vettelt is, ha hülyeséget csinált!
Lehet Schumi miatt, lehet bármi más miatt, én a Ferrarival soha nem leszek kibékülve, Kimi érkezése is fél évbe telt mire megszoktam a piros autót! És akkor sem voltam csapat drukker (bár vannak Ferraris ereklyéim, nem váltam meg tőlük, de csak is Kimi emléke miatt)...
Hát ez van! Hamiltont sem szeretem, hangot is adok neki olykor :D Én is tudom, hogy itt sokan Vettelt nem kedvelik (jogtalanul pedig :D) de hát ez van...Így jártam, multkor is csak azért voltam kicsit mérges, mert már a csapból is Vettel meg az elsőszámú sztori folyt! Oszt akkor fogok röhögni, ha Mark lesz a VB! Mert hogy akkor mit mondanának azok, akik Vettelt tartják elsőszámúnak! Na de mind1! Ez nem, az a téma!

Akkor majd az lesz a promo szöveg, hogy "hiába Vettel-t nyomta a Red Bull, a másodhegedűs meg az igazság győzött" blablabla... :D

2010. Július 22, 12:24
Válasz #43

Diego

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 165
    • Profil megtekintése
OK. Lezártuk. :)
Hát arról meg aztán végképp nem tehet egy pilóta sem, ha elsőszámúnak kiáltják ki.

2010. Július 22, 11:59
Válasz #42

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Akkor oké :) Sztem zárjuk is le a témát! És nem kell egyből felhúznod magad ha a Ferrarira írok valamit, mert az mindenképpen a vezetőség felé irányul, semmiképpen a pilóták felé! Vagy , ha mégis annak oka is lesz, majmoztam én már le Vettelt is, ha hülyeséget csinált!
Lehet Schumi miatt, lehet bármi más miatt, én a Ferrarival soha nem leszek kibékülve, Kimi érkezése is fél évbe telt mire megszoktam a piros autót! És akkor sem voltam csapat drukker (bár vannak Ferraris ereklyéim, nem váltam meg tőlük, de csak is Kimi emléke miatt)...
Hát ez van! Hamiltont sem szeretem, hangot is adok neki olykor :D Én is tudom, hogy itt sokan Vettelt nem kedvelik (jogtalanul pedig :D) de hát ez van...Így jártam, multkor is csak azért voltam kicsit mérges, mert már a csapból is Vettel meg az elsőszámú sztori folyt! Oszt akkor fogok röhögni, ha Mark lesz a VB! Mert hogy akkor mit mondanának azok, akik Vettelt tartják elsőszámúnak! Na de mind1! Ez nem, az a téma!

2010. Július 22, 11:56
Válasz #41

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum

De hát ez van.


Az a baj, hogy ők is így gondolkodnak, ha pl egy focicsapatnál nem jönnek az eredmények, akkor mindenkit menesztenek aztán jön egy új gárda, de a Ferrari nem veszi észre magát. Ha így haladnak, akkor jövőre se fognak vb-t nyerni, pedig én örülnék, ha Alonso még egyet tudna nyerni. :)

2010. Július 22, 11:45
Válasz #40

Diego

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 165
    • Profil megtekintése
Eszem ágában sincs vitázni.
Amúgy a Ferrarinak vannak problémái mióta a "nagyok" leléptek... :( De hát ez van.
Amúgy Vettel sztem nem fog átmenni a Ferrarihoz.

2010. Július 22, 11:40
Válasz #39

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Az egy dolog, hogy nem szereted... Én a McLarent nem szeretem mégsem kezdem el itt fikázni.
: 2010. július 22. - 09:38:34
Vagy ez egy olyan fórum, ahol lehet fikázni, köpködni aki nem szimpatikus?

Ugye most nem akarunk komolyabban vitatkozni?! Semmi hangulatom hozzá!
Te elmondtad a véleményed Vettelről, meg Kimiről is hogy milyen langyos volt szerinted,(és akkor nem így kikelve magamból reagáltam neked vissza, pedig te már akkor is bepöccentél rám) akkor had írhassam már le én is a véleményem! Ez itt rajtad kívül senkinek nem új keletű, hogy én nem vagyok jóban Ferrariékkal!Azt hiszem semmi komolyabb fikázást nem írtam a Ferrariról, az, hogy neked már az sem tetszik, hogy én annyit írtam, remélem soha nem szerződik le Vettel velük (pedig én is tudom h fog, előbb utóbb)arról én nem tehetek!Én nem a  pilóták ellen vagyok, semmi gondom Massaval,és Alonsoval sem, én a csapatot nem szívlelem! Tetszik, nem tetszik ez van!
Azért nem fogok más véleményen lenni irántuk, mert 1 valaki szóvátette ezt!
És én pontot is tettem az ügy végére! :)

2010. Július 22, 09:41
Válasz #38

Diego

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 165
    • Profil megtekintése
Mondjuk nekem tökmindegy, mert én mindig is pilótának drukkoltam, csapatnak sose...
Kimi előtt alatt sem szimpatizáltam a ferrarival, úgyhogy ezekután akármi jön, se fogok!

Az egy dolog, hogy nem szereted... Én a McLarent nem szeretem mégsem kezdem el itt fikázni.
: 2010. július 22. - 09:38:34
Vagy ez egy olyan fórum, ahol lehet fikázni, köpködni aki nem szimpatikus?

2010. Július 21, 23:36
Válasz #37

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Fogadni mernék veled, hogy előbb vagy utóbb alá fog írni. :)

Alá fog, sajna Schumi miatt (is). :(

Mondjuk azt gyorsan hozzátenném, hogy Ferrarinak szurkolok, mint csapat, csak nem ennek a cirkuszi bohóccsapatnak, ami 2008 óta van. Szegény Enzo forog a sírjában...

2010. Július 21, 21:23
Válasz #36

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Fogadni mernék veled, hogy előbb vagy utóbb alá fog írni. :)

Mondjuk nekem tökmindegy, mert én mindig is pilótának drukkoltam, csapatnak sose...
Kimi előtt alatt sem szimpatizáltam a ferrarival, úgyhogy ezekután akármi jön, se fogok!

2010. Július 21, 16:59
Válasz #35

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Na ebben teljesen egyet értünk! :)
Bár ott lett világbajnok, mégis azt mondom, hogy ő sokkal jobban illet a Mekibe!
Remélem Vettel soha az életben nem ír alá a Digókkal...mert onnantól nem nézem a forma-1-et! :)
Fogadni mernék veled, hogy előbb vagy utóbb alá fog írni. :)

2010. Július 21, 13:36
Válasz #34

Diego

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 165
    • Profil megtekintése
Vettel sem illene hozzájuk.
Amúgy ne bántsd a Ferrarit. Én nekik szurkolok már mióta az eszemet tudom.

2010. Július 21, 12:58
Válasz #33

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D

Sztem Kimi nem illett a Ferrarihoz. Ennyi.

Na ebben teljesen egyet értünk! :)
Bár ott lett világbajnok, mégis azt mondom, hogy ő sokkal jobban illet a Mekibe!
Remélem Vettel soha az életben nem ír alá a Digókkal...mert onnantól nem nézem a forma-1-et! :)

2010. Július 21, 12:48
Válasz #32

Diego

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 165
    • Profil megtekintése
OK.

Nem mondtam, hogy legyen idegbeteg, csak legalább látszódna rajta egy picit, hogy most aztán mérges vagyok... :)
Nekem így is, úgy is az a véleményem, hogy Alo-ban nagyobb a kitartás.
ő ilyen, Kimi meg olyan. Nincs ebben semmi rossz.
Sztem Kimi nem illett a Ferrarihoz. Ennyi.

2010. Július 21, 11:54
Válasz #31

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Kibeszélt itt hogy bántottad Kimit, nem azt mondtam, csak szerintem Kimi is végig ment volna, azért ne felejtsük el a 2009-es évet azzal a fostalicskával végig vitte a szezont és megtehette hogy kiszáll, mivel egy kirúgták, kettő, nem lesz első, akkor meg minek ült bele? nem is értem Kimit! csak annyiról van szó, hogy nem értek veled egyet a váltóproblémás futambefejezéssel, én megvagyok győződve arról hogy igen is végig csinálja, emlékezzünk vissza a kipufogós esetre, még mondta is hogy már az utolsó körökben majdnem megállt alatta a gép, de ő behozta a második helyre, hoppácska. Amúgy azt te honnan tudod, hogy Kimi nem volt sík ideg mikor drága hami belement? Akkor abban a pillanatban szét kellett volna vernie a srácot? meg mondom őszintén én abban a szituban ugyan ezt csináltam volna, mert van bennem annyi hogy négyszemközt elküldöm a francba vagy egyedül lerendezem magamba, mert ha látják milyen idegbeteg vagyok akkor meg az a baj és idegbetegnek titulálnak. nehéz ezek a dolgok. de ha Kimi egy idegbeteg lenne na akkor meg az lenne a baj, így is úgyis szidják, bármit csinál. Te így látod én meg úgy, ennyi, csak elmondtam én is erről a véleményem. ;)


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek