Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: A McLaren még mindig nem döntött arról, ki versenyezzen 2010-ben Hamilton mellet  (Megtekintve 8798 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 03, 20:20
Válasz #52

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Ma olvastam egy külföldi újságot, hogy egy újságíró vagy kicsoda szerint, Kovi volt az idén a legrosszabb pilóta, második Badoer, harmadik Grosanj. Hát ezt én kérem ki magamnak nem értem miért bántják kovit, mikor egyáltalán nem ő a legrosszabb hanem a kedvenc kis Piquet juniorunk. Remélem Kovi marad jövőre és bebizonyítja akik kételkednek benne, hogy ő igen is tud, és jó pilóta. Mert aki nem az az a piquet gyerek, az bebizonyította mint ember és mint versenyző egy nagy nulla! Badoert meg nem is értem miért említi meg két futamot teljesített, egy sok éve nem versenyzett, kettő tesztpilóta és alig tesztelt valamit ebben az évben, szóval neki tudtuk ,hogy mennyit tud ezért sem értem ,hogy a Ferrari miért ültette be, mikor tudták az idejét.

Heidfeld jó pilóta, gyors, megérdemelné a mclaren ülést de mint mondták sokan sanos szürke kisegér, és ez nem illik a Mclarenhez, és az, hogy nem csinál balhét mind egyesek, hát ahhoz nem kell balhét csinálnia, hogy feltűnjön! Persze ő ilyen és nem is fog megváltozni, én bírom a srácot, de a szponzoroknak nem ilyen ember kell, akit nem lehet eladni. Itt is a pénz fog dominálni, kit mennyiért vesznek, kit lehet eladni, szponzorok stb, ezek mind figyelembe lesznek véve. És ezért Heidfeldnek semmi esély nem lesz Kimivel szemben, szerintem, de hát majd meglátjuk, mondom Heidfeldet elismerem, mert kiváló pilóta, gyors, fejben ott van ahol kell lennie, csak a szürkesége adhat okot arra, hogy ne őt választják. Sajnos ilyen ez a sport, a személyiség is fontos, mint láthattuk a Ferrarinál, Kimit is azért rúgták ki mert nem illet a Ferrariba, Heidfeld csak álmában lehet Ferraris az is biztos! Ezért is amit mondtam ez undorító
ami már itt folyik a forma1-ben! Ez az én véleményem!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. November 02, 19:32
Válasz #51

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Én megértem. Csak Kovával összehasonlítani nem hiszem, hogy jó ötlet.

Jó hát bocsi, most ez így jött ki! :) Lehet egy két mondatommal túllőttem...
De ma kicsit csípős vagyok!(tudom h ez nem ide tartozik)-és elnézést is ha valakit bántottam! :blush:

2009. November 02, 19:26
Válasz #50

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Nem kezdek én semmit sem!(Replika viselkedése asszem meg még elég távol áll tölem, de mind1 is!
Azért mert Heidfeld és Kova (az örök másodikak, akárhova szerződnek, ez eddig is látható volt és ezután is!Nagy a különbség Hamiltonnal szemben!Rosbergel már nem mondanám ezt!Vele fel kellene vennie Hamnek a kesztyűt, ugy ahogy Alonsoval is!
Eggyik sem ellenfél neki!Én ezt így látom!Bocs, ha ezért ellenszenves vagyok, de akkor is ez a véleményem!Nem mondok olyat mait más hallani szeretne, ha nem ugy gondolom!Mert az nem én lennék!Remélem megérted!

Én megértem. Csak Kovával összehasonlítani nem hiszem, hogy jó ötlet.

2009. November 02, 19:17
Válasz #49

Jack

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 52
    • Profil megtekintése

2009. November 02, 19:16
Válasz #48

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Heidfeld szó se róla, valóban egy szürke személyiség, de valóban nem rossz pilóta.De azt veszem észre, Replica, te inkább nevezed Sutilt az év fenegyerekének, mint sem azt mond:Kimi Raikonnen jó pilóta.(Igaz Sutilnak is volt megvillanása lásd. Monza)De nekem ne linkelj.....

Nem mondom én sem h rossz pilóta, egy szóval sem!
Minden f-1-es pilótát, tisztelek és becsülök, még anno Schumit is pedig vele voltak a legnagyobb fenntartásaim! :)
: 2009. november 02. - 19:16:09
Ki zeng itt más pilótákról? ???

Senki, haggyuk!
Az utolsó mondat volt a lényeg!

2009. November 02, 19:13
Válasz #47

Jack

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 52
    • Profil megtekintése
Hát pedig én ezen most akkor sem fogok vitatkozni!Ez a véleményem és kész!
Más is oldalakat zeng itt néha, sokkal durvább dolgokról, más pilótákról!
Most az egyszer én is kimerem nyilvánítani a véleményem!

Ki zeng itt más pilótákról? ???

2009. November 02, 19:12
Válasz #46

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Nem a pályán mutatott teljesítménye miatt szürke, hanem a pályán kívülivel, azaz, ő nem balhézik, mint egyesek. Az autóból mindig kihozza a maximumot, és ezt két kivétellel minden csapatársánál jobban tette. 2007-ben csak a Ferrari és a Mclaren versenyzői előzték meg az összetettben, ami önmagáért beszél.
Mivel azt érzem a mondandódból, hogy azért nem láttál emlékezetes futamot tőle, mert elsiklott a figyelmed melette, segítek.
http://auto.indavideo.hu/video/Best_of_Quick_Nick

Hát pedig én ezen most akkor sem fogok vitatkozni!Ez a véleményem és kész!
Más is oldalakat zeng itt néha, sokkal durvább dolgokról, más pilótákról!
Most az egyszer én is kimerem nyilvánítani a véleményem!

2009. November 02, 19:08
Válasz #45

Jack

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 52
    • Profil megtekintése
Heidfeld szó se róla, valóban egy szürke személyiség, de valóban nem rossz pilóta.De azt veszem észre, Replica, te inkább nevezed Sutilt az év fenegyerekének, mint sem azt mond:Kimi Raikonnen jó pilóta.(Igaz Sutilnak is volt megvillanása lásd. Monza)De nekem ne linkelj.....

2009. November 02, 19:02
Válasz #44

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Nekem akkor is a legszürkébb egyén a forma 1 ben!Nem igazán emlékzem 1 emlékezetes futamára sem, h őszínte legyek!
Pontok és eredmények amik engem érdekelnek, nem az, h hányszor lett 8. vagy 10. ennyi év alatt!Legalább látnék tőle egy kis életet, mintha autóversenyezne!
Síma nyert ügye lenne vele Hamiltonnak!Az autó nem minden, ha olyasvalaki vezeti, aki .......
Nemtudom ezt jobban körbemagyarázni, sajnálom!
Én momentán észre sem veszem, évek óta h ő f-1 ben van!
Ha a merci leszerződteti, csontra lesz verve!(és most távol álljon tőlem minden rosszindulat,mert én nem szoktam fikázni a pilótákat, de akkor már inkább Rosberget ültetném be egy versenyképesebb autóba)
Nem a pályán mutatott teljesítménye miatt szürke, hanem a pályán kívülivel, azaz, ő nem balhézik, mint egyesek. Az autóból mindig kihozza a maximumot, és ezt két kivétellel minden csapatársánál jobban tette. 2007-ben csak a Ferrari és a Mclaren versenyzői előzték meg az összetettben, ami önmagáért beszél.
Mivel azt érzem a mondandódból, hogy azért nem láttál emlékezetes futamot tőle, mert elsiklott a figyelmed melette, segítek.
http://auto.indavideo.hu/video/Best_of_Quick_Nick

2009. November 02, 18:37
Válasz #43

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Mi volt látható? Heidfeld majd minden csaptársát megverte!

2001-ben Kimit
2002-ben Massát
2004-ben pantanot
2005-ben Webbert
2006-ban Villeneuve
2007-ben és 2009-ben Kubicát

Összesen kétszer kapott ki a csapatársaitól: 2003 Frentzen és 2008 Kubica

Milyen örökös 2.-ról beszélsz? :)



Nekem akkor is a legszürkébb egyén a forma 1 ben!Nem igazán emlékzem 1 emlékezetes futamára sem, h őszínte legyek!
Pontok és eredmények amik engem érdekelnek, nem az, h hányszor lett 8. vagy 10. ennyi év alatt!Legalább látnék tőle egy kis életet, mintha autóversenyezne!
Síma nyert ügye lenne vele Hamiltonnak!Az autó nem minden, ha olyasvalaki vezeti, aki .......
Nemtudom ezt jobban körbemagyarázni, sajnálom!
Én momentán észre sem veszem, évek óta h ő f-1 ben van!
Ha a merci leszerződteti, csontra lesz verve!(és most távol álljon tőlem minden rosszindulat,mert én nem szoktam fikázni a pilótákat, de akkor már inkább Rosberget ültetném be egy versenyképesebb autóba)

2009. November 02, 18:27
Válasz #42

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése

Azért mert Heidfeld és Kova (az örök másodikak, akárhova szerződnek, ez eddig is látható volt és ezután is!
Mi volt látható? Heidfeld majd minden csaptársát megverte!

2001-ben Kimit
2002-ben Massát
2004-ben pantanot
2005-ben Webbert
2006-ban Villeneuve
2007-ben és 2009-ben Kubicát

Összesen kétszer kapott ki a csapatársaitól: 2003 Frentzen és 2008 Kubica

Milyen örökös 2.-ról beszélsz? :)

2009. November 02, 18:21
Válasz #41

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Räikkönen a McLaren-szerződést tanulmányozza

Kimi Räikkönen a múlt héten kijelentette, hogy csak abban az esetben marad a Formula-1-ben, ha olyan autója lesz, amellyel harcba szállhat a győzelemért és a bajnoki címért, így egyedül a McLaren jöhet szóba.

A finn pilóta a Turun Sanomat című lapnak elmondta, hogy alaposan el kell olvasnia a szerződését, mert a McLaren szerződésekben számos kikötés van. Az MTV3 televíziónak a bajnok elmondta, hogy az új szerződés bonyolultabb, mint amit a Ferrarinál kellett aláírnia.

"Az új évad csak néhány hónap múlva kezdődik, így csak akkor lesz bejelentés, ha lesz miről tájékoztatást adni." - jelentette ki a 2007-es év bajnoka, aki biztos abban, hogy a McLaren jó autót fog építeni.

A hírek szerint a finn pilóta azt szeretné kiharcolni, hogy ralizhasson. "Minden autó vezetése a tapasztalatszerzéssel egyenlő. Idén is bejött, és amíg nem tereli el a figyelmemet addig szerintem rendben van."

Az Auto Motor und Sport ugyanakkor úgy tudja, a versenyző menedzsmentje továbbra is Räikkönen fizetéséről tárgyal, mivel eddig nem sikerült megegyezni.


2009. November 02, 18:17
Válasz #40

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Bocsi, de Hei miért lenne olyan, mint Kova? Nem kéne azt kezdeni, mint Replica. Hei is egy elég tapasztalt és gyors versenyző, csak eddig szerencsétlen helyzetben volt ő is. Ebben a BMW-ben nagyon sok munkája volt. De szerintem nem menne el 2. számú pilótának, csak Kova se így gondolkodott, hanem azt látta, hogy kap egy jó autót, de itt több van.


Azt se fogom érteni, hogy szoros lesz jövőre a vb és Kimi mclarenbe megy és Hamilton is harcban lesz, akkor hogyan döntenek, de nem ez a lényeg, hanem, hogy hamilton akkor hogyan reagálja le ezt az egészet? Ez egy nagyon érdekes dolog lesz. Szerintem majd fogjuk hallani hamilton, ha jövőre ez így lesz.

Nem kezdek én semmit sem!(Replika viselkedése asszem meg még elég távol áll tölem, de mind1 is!
Azért mert Heidfeld és Kova (az örök másodikak, akárhova szerződnek, ez eddig is látható volt és ezután is!Nagy a különbség Hamiltonnal szemben!Rosbergel már nem mondanám ezt!Vele fel kellene vennie Hamnek a kesztyűt, ugy ahogy Alonsoval is!
Eggyik sem ellenfél neki!Én ezt így látom!Bocs, ha ezért ellenszenves vagyok, de akkor is ez a véleményem!Nem mondok olyat mait más hallani szeretne, ha nem ugy gondolom!Mert az nem én lennék!Remélem megérted!

2009. November 02, 17:55
Válasz #39

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Raikkönen nem hajlandó engedni

Kimi Raikkönen kijelentette, csak azért, hogy bebiztosítsa helyét a rajtrácson a jövő évre, nem fog kompromisszumot kötni, és amennyiben nem sikerül olyan szerződést kötnie, amivel teljes mértékben elégedett, távozik a Forma-1-ből.

A finn világbajnok egyelőre még maga sem tudja, hol folytatja pályafutását, miután a Ferrari bejelentette, hogy Fernando Alonso váltja a jövő évben.

Raikkönent az elmúlt hetekben a Toyotával és egykori csapatával, a McLarennel is szóba hozták, ám az árintett kerek perec kijelentette, hogy a kölni bázisú csapat szóba sem jöhet számára, csakis egy győztes csapattal hajlandó folytatni.

A hírek szerint azonban megszakadtak a tárgyalások menedzsmentje és egykori csapata között, ugyanis nem sikerült megegyezniük a piszkos anyagiakban. Raikkönen egyszerűen túl sokat kér, és ebből nem is hajlandó engedni.

"Vannak lehetőségeim, és továbbra is maradni szeretnék, de mindennek tökéletesnek kell lennie" – idézte az egykori világbajnokot az ITV-F1. "Semmi okom nincsen arra, hogy egy olyan szerződésbe belemenjek, amivel nem vagyok száz százalékosan elégedett. Majd meglátjuk."

Raikkönen egyébként könnyen ugrál, mert a Ferrari leendő szponzora, a Santander bank mélyen a zsebébe nyúlt, hogy kivásárolja eredetileg jövő év végéig szóló szerződéséből, és jövő évi fizetése biztosított, ami legalább 23 millió dollár.

A Ferraritól távozó versenyző azt is elhintette, hogy ha nem tud megegyezni a McLarennel, akár egy év pihenőre vonul, sőt még a ralit sem zárta ki teljesen.

A wokingiak csapatfőnöke, Martin Whitmarsh a hétvégén elmondta, hogy egy olyan pilótára van szükségük Lewis Hamilton mellé, akit sokkal inkább a sikeres szereplés, mintsem a pénz motivál, azaz nem fognak álomfizetést adni senkinek, még Kiminek sem.


2009. November 02, 17:55
Válasz #38

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ja, aztán ugy járnak vele mint Kovalainennel, és akkor adtak a ....-nak egy pofont!


Bocsi, de Hei miért lenne olyan, mint Kova? Nem kéne azt kezdeni, mint Replica. Hei is egy elég tapasztalt és gyors versenyző, csak eddig szerencsétlen helyzetben volt ő is. Ebben a BMW-ben nagyon sok munkája volt. De szerintem nem menne el 2. számú pilótának, csak Kova se így gondolkodott, hanem azt látta, hogy kap egy jó autót, de itt több van.


Azt se fogom érteni, hogy szoros lesz jövőre a vb és Kimi mclarenbe megy és Hamilton is harcban lesz, akkor hogyan döntenek, de nem ez a lényeg, hanem, hogy hamilton akkor hogyan reagálja le ezt az egészet? Ez egy nagyon érdekes dolog lesz. Szerintem majd fogjuk hallani hamilton, ha jövőre ez így lesz.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek