Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Schumacher visszatér, de mégse!  (Megtekintve 33497 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 12, 10:14
Válasz #126

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Schumacher Tesztje

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=XKReX4I90Is" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=XKReX4I90Is</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=O1jHpuwA5BM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=O1jHpuwA5BM</a>



« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 12, 10:20 írta Ivancia »
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. Augusztus 11, 21:13
Válasz #125

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Na én sem vagyok Schumi rajongó, de nagyon kíváncsi lettem volna rá, és most az egyszer még szurkoltam is volna neki. De ha 2 órán keresztül nem bírja a terhelést a nyaka, akkor bizony nem szabad kockáztatnia.
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2009. Augusztus 11, 21:03
Válasz #124

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Én úgy gondolom MS nem csak a nyaksérülése miatt nem áll rajthoz,hanem biztos van valami más is a háttérbe. :-\ Nagyon csalódott vagyok mert nagy vágyam volt,hogy MS-t és Hamiltont egy pályán lássam versenyezni.  :'(
Nagyon remélem MS az idén be fog ülni a Ferrariba.


2009. Augusztus 11, 18:29
Válasz #123

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Villeneuve nem sérülés miatt távozott... :no_1:

2009. Augusztus 11, 18:12
Válasz #122

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Most tényleg nem szeretnék Schumacher rajongók helyében lenni.

Elgondoltam ha ugyanez az én kedvencemmel játszódott volna le... :'(
Villeneuve is hasonló okok miatt vonult visza{vagy nem?}

Idézet
Ez nagy csalódás minden Shumi rajongónak, és persze arról se feledkezzünk meg, hogy milyen érzés lehet maga Shuminak, biztos az van benne hogy cserben hagyta a szurkolóit vagy ilyesmi..biztos hogy nagyon rossz érzés lehet neki is,legalább annyira mint nekünk..
Hát azért nem kífejezetten...

?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. Augusztus 11, 17:40
Válasz #121

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Ez nagy csalódás minden Shumi rajongónak, és persze arról se feledkezzünk meg, hogy milyen érzés lehet maga Shuminak, biztos az van benne hogy cserben hagyta a szurkolóit vagy ilyesmi..biztos hogy nagyon rossz érzés lehet neki is,legalább annyira mint nekünk..

2009. Augusztus 11, 17:39
Válasz #120

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Most tényleg nem szeretnék Schumacher rajongók helyében lenni.

Elgondoltam ha ugyanez az én kedvencemmel játszódott volna le... :'(

2009. Augusztus 11, 17:37
Válasz #119

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Mikor halottam a rádióban nem akarom elmondani mit csináltam
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. Augusztus 11, 17:18
Válasz #118

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Ez akkor is nagyon nagy gáz, ez a szurkolók átverése szerintem.  :-\

2009. Augusztus 11, 16:17
Válasz #117

tammasibela

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Én nem vagyok MS szimpatizáns, de tetszett volna ha visszatér néhány futamra, hiszen színt vitt volna a mezőnybe.

El tudom képzelni milyen szomorúak a Schumacher fanok most...

Igen, az tuti, kíváncsi lennék mit tudna felmutatni a sok újonc és feltörekvő közt:D sztem nem sokat érne ma már:P

2009. Augusztus 11, 15:55
Válasz #116

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Én nem vagyok MS szimpatizáns, de tetszett volna ha visszatér néhány futamra, hiszen színt vitt volna a mezőnybe.

El tudom képzelni milyen szomorúak a Schumacher fanok most...

2009. Augusztus 11, 15:34
Válasz #115

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Ez mekkora egy kicseszés! Ezt nem hiszem el, annyira erőltette az a motorozás dolgot, hogy tessék, ez lett belőle. Mi a francért kellett neki motorozni. Ebből látszik korai volt a visszavonulása. Hát sajnálom, főleg hogy így fel lettünk spanolva, és már valenciara csak az ő kedvéért fogyott az elmúlt hetekben annyi jegy, aztán mehetik nézni Lucat! Talán ha először szép lassan edzette volna a nyakát, aztán ült volna bele a ferkába. Hát ez nagyon szomorú..  :'(


Még annyit fűznék hozzá, hogy lehet az egész csak a média felspanolása volt itt a cél, hogy a f1-et kicsit felturbozzák, én itt gondolok Bernie bácsira, vagy Montzikára, aki a Ferrait akarta kicsit reflektórfénybe emelni, ha már a pályán nem megy nekik! Tuti Schumi nem mondott egyértelmű igent, mert voltak itt ellentmodások, amit nem értettem, hogy a menedzsere miért mondja az ellenkezőjét, meg Kimi is elszólta magát, mikor kérdezték mit szólsz hozzá, hogy Schumi lesz a csapattársad? erre meg, még nem biztos hogy ő lesz de örülnék neki. Hát basszus jól meg lettünk már megint szívatva! És ez most mind Schumin csapódik majd le. Hát megpróbálta, hátha a nyakát sikerül megedződtetnie, de nem. Sajnálom, lehet hogy nem valenciara de mondjuk majd valamelyik futamra esetleg beül. Mert szerintem nem adta fel ezt a dolgot. Vagy igen?
: 2009. Augusztus 11. - 12:30:45
Jordan: Schumacher nem hitt magában és a győzelemben

A korábbi csapattulajdonos, Eddie Jordan szerint Michael Schumacher azért gondolta meg magát a visszatérést illetően, mert sem fizikailag, sem mentálisan nincs olyan állapotban, hogy esélye legyen jó eredmény elérésére. Schumacher első csapatfőnöke állítja, a német pilóta döntésében fizikai állapota mellett büszkesége is szerepet játszott.

"Meg vagyok lepve. Először amiatt, hogy vissza akart térni, mert szerintem túl nagy és kimerítő lépés lett volna neki. Mindazonáltal tesztelt a 2007-es autóval, a csapat mindenben mellette volt, és készen állt egy újabb tesztre"- kezdte Jordan az BBC-nek nyilatkozva.


"Néhány napja még gokartozott több Forma-1-es pilótával és legyőzte őket. Ezek alapján két dologra tudok gondolni: az egyik, hogy a motorbalesetben szerzett sérülése komolyabb, mint először hittük. A második, hogy a mostani Forma-1-es autókban a nyakat érő folyamatos terhelés túlságosan igénybe vette volna, amit nem bírt volna."

Schumacher visszakozása után eldőlt, hogy a Ferrari olasz tesztpilótája, Luca Badoer fogja helyettesíteni Felipe Massát a valenciai Európa Nagydíjon. Egykori pilótájának döntését Jordan úgy értelmezi, hogy Schumacher nem akarta lerombolni a róla kialakult képet: "Talán már nem elég gyors, és meg akarta őrizni a hírnevét. Természetesen nem ismerjük az összes tényt, de ez is egy nyomós érv lehet. ő nagyon akaratos és pontosan tisztában van vele, mire képes. Ha teljesíteni tudta volna a futamot Valenciában, akkor a következő nagydíjon Spában nagyon nehéz lett volna legyőzni, mivel az a kedvenc pályája“- folytatta az ír.

A ’90-es évek legendás csapatfőnöke biztos benne, hogy Schumacher alaposan mérlegelte a helyzetet, azonban állítja, nem kizárólag fizikai állapota miatt mondta le a visszatérést: "Már két hete erről volt szó. Nagyon keményen készült, hogy újra versenyezzen. Biztosak lehetünk benne, hogy csak azért tért volna vissza, hogy versenyeket nyerjen. Ezek után egyértelmű, hogy úgy gondolja, nem képes rá“- zárta mondandóját Eddie Jordan.
f1hirek.hu

: 2009. Augusztus 11. - 15:09:02
A sajtó és a szakemberek többnyire örömmel fogadták volna a visszatérést, a volt Formula-1-es versenyző Jochen Mass azonban megkönnyebbült.

Adrian Sutil: "Ez sajnálatos a rajongók és a Formula-1 szempontjából is. Mindenki nagyon örült annak, hogy Michael Schumacher visszatér. Ha nem teljesen fitt, akkor jobb ha nem versenyez."

Jochen Mass: "Nem vagyok boldogtalan, mert nagy volt az esély arra, hogy vesztes lett volna. Megkönnyebbültem."

Ralf Schumacher: "Ez sajnálatos. Ha az orvosok és Michael így döntöttek, akkor így helyes. Nagy lett volna az esély arra, hogy történik valami. A csigolyatörés nem játék."


Norbert Haug: "Ez csalódás mindenkinek aki örült Michael visszatérésének. Az első az egészség, és már az elején is arról volt szó, hogy csak akkor indul, ha elég fitt."

Niki Lauda: "Nem örülök ennek a hírnek, de biztos vagyok abban, hogy Michael mindent megtett annak érdekében, hogy versenyezhessen."
formula.hu


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Augusztus 11, 12:38
Válasz #114

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Hát én abban sem vagyok biztos hogy tényleg ezért nem fog rajthoz állni.. :-\ :'(

2009. Augusztus 11, 12:27
Válasz #113

fish

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 53
    • Profil megtekintése
Úúú, hogy ba... meg.Pedig milyen jó let volna.Korában amikor felhozták, hogy a nyakisérülés megakadájozhatja, akkor nem gondoltam, hogy ez gond lesz.

2009. Augusztus 11, 11:58
Válasz #112

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek