Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Schumacher visszatér, de mégse!  (Megtekintve 33499 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Augusztus 11, 11:55
Válasz #111

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Nem gondoltam volna Schumiról, de egy ilyen nyaki próbléma nem játék, de talán Belgára beülhet. Kár pedig nagy szenzáció lett volna.


Sajnálom Freedom!   :-\

2009. Augusztus 11, 11:33
Válasz #110

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Fájdalom: Schumacher nem térhet vissza


Mégsem tér vissza a hétszeres Formula-1-es világbajnok Michael Schumacher Valenciában az Európai Nagydíjon, mert egy korábbi, motorversenyzésben elszenvedett nyaksérülése megakadályozza ebben.


[/center]


Schumacher a hivatalos honlapján jelentette be, hogy tegnap este tájékoztatta Luca di Montezemolót, a Ferrari elnökét és Stefano Domenicali csapatvezetőt: nem áll készen a beugró szerepre.

„Mindent megpróbáltam, hogy lehetővé tegyem az ideiglenes visszatérést, ám – legnagyobb sajnálatomra – mindez nem történhet meg. Sajnos a kezelések ellenére sem sikerült csillapítani a nyakamban a fájdalmat, amely a mugellói F1-es napon jelentkezett nálam.”

A németek legendája még februárban, a spanyolországi Cartagenában rendezett szuperbike-versenyen szenvedett nyaksérülést, ami akkor a viadal feladására kényszerítette.

Schumacher, amikor igent mondott a Ferrari vezetőinek Felipe Massa helyettesítésére, úgy gondolta, hogy az akkori baleset emár nem befolyásolja a Formula–1-es visszatérését.

„Nagyon szomorú vagyok, hogy a probléma azt jelenti, Michael nem tud rajthoz állni a futamon, ugyanakkor értékelem a nagy erőfeszítéseket, amelyeket tett az ügy érdekében, és azt a különleges motivációt, ami átragadt a csapatra és a szurkolókra is az elmúlt napokban. Nem kétséges, hogy a visszatérése jót tett volna a Formula–1-nek, és biztos vagyok benne, hogy a legjobbak között harcolt volna" – reagált a sajtónak Schumacher bejelentésére Luca di Montezemolo, a Scuderia elnöke.

 A Ferrari már azt is bejelentette, hogy Schumacher helyett az istálló 38 éves olasz tesztpilótája, Luca Badoer ül Massa autójába Valenciában. Badoer legutóbb 1999-ben, Minardi-pilótaként indult F1-es futamon.


Pffff..:( Hát az egész hónapom gallyra ment,nagyon szomorú vagyok, ezt nem akarom felfogni, nagyon vártam a visszatérését, hát ez egy nagyon szomorú dolog azt hiszem mindenki számára,főleg a rajongóknak, pedig fogyott is pár kilót a visszatérésre,edzett meg minden, és hát valljuk be,hiába minden, el se akarom hinni... :crybaby:  :cray_:
« Utoljára szerkesztve: 2009. Augusztus 11, 11:48 írta laszmen »

2009. Augusztus 10, 13:56
Válasz #109

fish

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 53
    • Profil megtekintése
Hogy Raikkönnen idén nem a legjob formáját hozza.Idei eredményei nemroszabak mint Massáé.Idén a gyenge Ferrarival szerzet egy 3. és egy nagyonjó 2. helyet.Ezek jól mutasák, hogy nincs rosz formában.A piloták teljesítmény nem enyire változó.15-20 éve amikor még nemvolt versenytaktika, mert mindig mindenki ugyananyiüzemanyagalment, akkor a pilóták, mindig a lehető legjobb formájukat hozták (kivéve amikor jóval 40 fölöt voltak).A mai f1-ben meg azért tűnik enyire változónak a pilóták teljesítmény, mert van versenytaktika amivel lehet befojásolni a pilóták teljesítményét.

2009. Augusztus 10, 13:49
Válasz #108

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
Szerintem jelenleg nem Raikönnen aki a legjobb formát mutatja a mezőnyben.

Alonso, és Hamilton ellen ki merném modani 100%-ig biztosan hogy nem tudná megverni őket!

Olyan jó lenne, ha visszajönne Villeneuve és őt is fikázhatnám, ahogy Te teszed Schumival.

Kiváncsi vagyok neked hogy esne.

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2009. Augusztus 10, 09:40
Válasz #107

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Andris! Miért vagy te biztos ebben? :)

2009. Augusztus 10, 05:44
Válasz #106

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Szerintem jelenleg nem Raikönnen aki a legjobb formát mutatja a mezőnyben.

Alonso, és Hamilton ellen ki merném modani 100%-ig biztosan hogy nem tudná megverni őket!

2009. Augusztus 09, 22:19
Válasz #105

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
de sosem tudhatjuk - tette hozzá
Azaz nem meri felvállalni, hogy nem fog nyerni.

Miért nem?

Mert ő is tudja, hogy Schumi képes rá.

Azaz pusztán az ellenszenv beszél belőle. Érted már Andris? Te is ezt csinálod.
Furán néz ki. Ellentmondásos.

Nem fog nyerni, de azért lehet.
Hááát, bizonytalan vagyok. Vagy mégsem? Fura ez így.

Álljon ki valaki és mondja azt, hogy Schumi nem fog nyerni. Az tökös lenne.
Csak utána vállalja is a véleményét...


A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2009. Augusztus 09, 20:26
Válasz #104

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Remélem is hogy felspanolta a Rally, és versenyben lesz MS-el! O0

2009. Augusztus 09, 20:24
Válasz #103

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Langyos?? Ez mega lol! Ez jó, hát szerintem Kimi gyorsabb lesz, tuti, hidd el a rali felspanolta és gyors lesz! meg szerintem ő is tudja, hogy ciki lesz ha Schumi gyorsabb nála, úgy hogy nem is tesztelhette az új autót.
Ja és arra hogy esetleg jövőre visszatérne végleg, nem tudom, ez sok Schumi fannak egy álom lenne, ha visszatérhetne a kedvenc. Majd meglátjuk szeptemberben.


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. Augusztus 09, 19:47
Válasz #102

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Igazából nem tudom, hogy mit gondoljak erről!

Mindenesetre Raikönnen nem tudom mihez kezdene ha kiakapna Schumacher-től!

Ha valahogy Raikönnen a régi önmagát mutatja akkor MS-nek esélye sincsen, ha viszont az idei langyos Kimi fog versenyezni akkor bármi elképzelhető...

Ha Alonso mellé ülne MS a Renault-ba akkor fogadni is mernék Alonso sikerére...

2009. Augusztus 09, 19:44
Válasz #101

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Montoya meglepődne, ha Schumi gyorsabb lenne Räikkönen-nél

A kolumbiai fenegyerek szkeptikusan nyilatkozott Michael Schumacher visszatéréséről.

Juan Pablo Montoya azon szerencsés versenyzők közé tartozik, aki harcba szállhatott a világbajnoki címért a hétszeres világbajnokkal. Az erőszakosságáról is elhíresült kolumbiai 2001-ben debütált, majd öt esztendővel később intett búcsút a Forma-1-nek.

Montoya az Amerikai Nagydíj, addig Schumacher az évadzáró brazil versenyhétvége után köszönt el.

Juan biztosan nem tér vissza, addig Michael minden valószínűség szerint igen. A németnek már csak az orvosi vizsgálatokon kell átesnie.

„Michael (Schumacher) természetesen gyors versenyző, és a legjobbak közül való. 40 éves, és sokat hagyott ki, nem lesz könnyű dolga.” – mondta Juan Pablo Montoya. 

„Gyorsabb lesz, mint a másik (Kimi Räikkönen) Ferrari versenyző? Meglepődnék, ha így lenne, de sosem tudhatjuk.” – tette hozzá Juan Pablo Montoya.


2009. Augusztus 08, 17:49
Válasz #100

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
Szinte kivétel nélkül mindenki pozitívan beszélt a „big come back-ről”.

Teljesen el vannak tájolva. Inkább Montoya-t kéne visszahívni.

Nem tud lassan vezetni. ő egy győztes típus. Képes a győzelemre. A legtöbbet tudja kihozni az autóból. Erre más nem képes.  

Dehogynem. Bárki képes erre.
Csak ugyanazt az autót kell alá tenni. Még Baumgartner Zsolti is 7X-es VB típus.

Először ült Forma-1-es autóba, a Jordan-be. Ez egy lassú autó volt, de ő rögtön a hetedik rajtkockát tudta vele megszerezni.

Mázlija volt. A többieknek belesütött a nap a szemükbe.


- nem ismeri az idei Ferrarit
- a KERS rendszert sem
- az új generációs slick (bordázatlan) abroncsokon sem vezetett még
- soha nem versenyzett a valenciai aszfaltcsíkon

Ha netán mégis elérne egy pontszerző helyet az csak is azért lenne, mert elcsalja.

„Az F60-as Ferrari eddig nem éppen volt egy győztes autó. De pontosan tudjuk, hogy Michael Schumacher a Forma-1 történetének legjobb pilótái között van. Hatalmas tapasztalata van, és hihetetlen dolgokra képes.” – folytatatta.

Azt se tudja miről beszél. Michael Schumacher helyett nyílván Jenson Button-t akart mondani. Nyelvbotlás.


A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2009. Augusztus 08, 12:40
Válasz #99

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Weber sem vár csodát Schumacher-től

A Ferrari elnökéhez hasonlóan a sztár menedzser sem vár csodát a reaktivált Michael Schumacher-től.

Korábbam Luca di Montezemolo nyilatkozott úgy, hogy nem vár csodákat, így győzelmet sem a hétszeres világbajnoktól.

A Scuderia elnöke után Schumacher menedzsere, Willi Weber tett hasonlóan – igaz, csak burkoltan.

„Michael (Schumacher) nem ismeri az idei Ferrarit, és a KERS rendszert sem, valamint az új generációs slick (bordázatlan) abroncsokon sem vezetett még. Nem beszélve arról, hogy soha nem versenyzett a valenciai aszfaltcsíkon.” – kezdte Willi Weber.

„Az F60-as Ferrari eddig nem éppen volt egy győztes autó. De pontosan tudjuk, hogy Michael Schumacher a Forma-1 történetének legjobb pilótái között van. Hatalmas tapasztalata van, és hihetetlen dolgokra képes.” – folytatatta.

Weber nem zárta ki teljes mértékben Schumacher esetleges hosszú távú visszatérést, de most csak a jelenlegi helyzetre koncentrálnak.

„Most csak arra koncentrálunk, hogy Felipe Massát helyettesítse.” – fogalmazott sejtelmesen Weber.



2009. Augusztus 08, 12:09
Válasz #98

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Schumi visszatérése hatalmas lendületet ad az F1-nek

Max Mosley biztos benne, hogy a hétszeres világbajnok, Michael Ecclestone visszatérése sikeres lesz.

A német legenda visszatéréséről már rengeteg nyilatkozatot hallhattunk. Szinte kivétel nélkül mindenki pozitívan beszélt a „big come back-ről”.

Ezúttal az FIA jelenlegi elnöke, Max Mosley szólalt meg. A brit ügyvéd érdekes módon értesült Michael Schumacher visszatéréséről.

Max Mosley: Éppen monacói lakásomban voltam, és Bernie Ecclestone-nal beszéltem telefonon. Hírtelen ott futott a televízióban a híradóban, hogy Michael Schumacher visszatér. Hé, kérdeztem Bernie-t: Schumacher tényleg visszatér? Bernie nem tudott semmit, csak így szólt: Hogy mondod? Soha! Erre pedig azt feleltem: De! Egyenesen ez megy most a televízióban. Bernie ledöbbent.

M.M: Schumacher visszatérése hatalmas lendületet jelent a Forma-1-nek. Nem fogunk benne csalódni. Nem tud lassan vezetni. ő egy győztes típus. Képes a győzelemre. A legtöbbet tudja kihozni az autóból. Erre más nem képes. Emlékezzünk csak vissza az 1991-es Belga Nagydíjra, Spa-ra. Először ült Forma-1-es autóba, a Jordan-be. Ez egy lassú autó volt, de ő rögtön a hetedik rajtkockát tudta vele megszerezni. 

M.M: 40 éves? Na és akkor mi van? Juan Manuel Fangio 46 éves korában lett bajnok.




2009. Augusztus 07, 21:17
Válasz #97

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Egyszerű megérzés,én csak őrülnék neki ha visszaülne versenyezni már októberre,de mint leírtam másik válaszomban,nem fogják hagyni! :)

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek