Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 707210 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Május 03, 18:14
Válasz #1826

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Tyűha, ez ám a feladvány! :D

Múltkor láttam egy weboldalon a következő feladványt. Ki kell találni, hogy ki ez:



Időközben vége lett a játéknak, s a beérkezett válaszok között 1 helyes volt. :D, Kíváncsi vagyok, hogy Ti rájönnétek-e ennyiből, hogy ő kicsoda? :D

2010. Május 01, 21:51
Válasz #1825

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
A Tinyportal.eu oldalon SMF fórum versenyt indítottak, ezért az áprilisi versenyre beneveztem a fórumot, és sikerült megnyernünk. :) Itt is szeretném megköszöni minden kedves fórumozónak. :)

Itt az oklevelünk és a díjunk!




2010. Május 01, 20:51
Válasz #1824

WasdMan

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
    • SMF-Portál.Com
    • E-mail
Rengeteg név van itt akivel az én portálomon, illetve más más fórumokon is gyakran találkozom. Kicsi a világ, vagy csak mindenki SMF-et használ? Ez csak vicc. Nem mindenki.

Egyébként minden kedves barátomat és ismerősömet, illetve mindenkit köszöntenék.

WebSite Powered by ωαѕ∂мαη

2010. április 26, 20:15
Válasz #1823

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
de azt el kell ismerni,hogy nagyon közvetlen a rajongóival. :)

Szó se róla, nem vitás :) Talán a legnormálisabb Barrival egyetemben!E-téren, tanúsíthatom!

Ferdítenek is valamilyen szinten, de ha valaki nem ad rá halványka kis esélyt sem, nem kezdik ki!

Hát igen, erről is beszéltünk, már, h nyilatkozni is meg kell tanulni! :)
Sok múlik rajta egyszer egyszer, mert nagyon könnyen ki lehet fordítani dolgokat!

De legalább te Pepém fanként mindezt észre veszed, de hogy Vettelt minek tartják arcoskodónak, na az egy fogas kérdés számomra! ő inkább elvicceli a komolyabb interjúkat is, de azt semmiképp nem mondanám rá, h nagyképűen nyilatkozik, vagyis én még nem olvastam! De ami késik, nem múlik! :D

2010. április 26, 20:04
Válasz #1822

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Hozzá szólva a dolgokhoz,Hamilton rajongó lévén. :) Igaz Lew tényleg arcoskodik egy kicsit,de azt el kell ismerni,hogy nagyon közvetlen a rajongóival. :) Sajnos még nem láttam élőben,de azok az ismerőseim akik eddig találkoztak vele mind azt mondták,hogy valóban kedves. Igaz az újságok ferdítenek rendesen,de nem csak őt hanem az össze többi pilótát is. :)Nem tudom,hogy mért csinálják,de vmiért jó nekik.


2010. április 25, 22:20
Válasz #1821

slack

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 27
    • Profil megtekintése
arcoskodás nagymesterei közé tartozik!

hát nem nagyok nagy forma1 es néha szoktam nézni de ez így igaz ahogy írtad.


"Ha találkozol a sikerrel és a kudarccal, akkor el?bb-utóbb rájössz, hogy a kett? majdnem ugyanaz!"


2010. április 25, 14:48
Válasz #1820

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D

Most így utólag belegondolva, lehet, hogy egy csomó Hamiltonos cikk, amiből nekem addig az jött le, hogy kicsit nagyképű, lehet, hogy mind ferdítés volt?  ??? :o

Hát biztosíthatlak hogy volt közte, de nagy átlagban azért nem volt az annyira ferdítve!
Sőt volt olyan amikor már ÉN védtem Hamit, de mindannyian tudjuk h ő az arcoskodás nagymesterei közé tartozik!

2010. április 25, 14:19
Válasz #1819

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Eléggé röhejes ez a hsz.
Megnéztem a cikket. És főleg megnéztem a hsz-eket. Az ég óvjon attól, hogy az a (történetesen Vetteles) hülyegyerek, aki az ottani cikkeknél vitát provokál a fájdalmasan ostoba és beképzelt hsz-eivel, egyszer idetévedjen. Ha neked ebből az jön le, hogy az oldalban van a hiba, azt nem is értem. Legeljebb az a bűnük, hogy megtűrik, dehát mintha itt is lennének összeférhetetlen emberek...   :o

Most nem értem, ez célozgatás akart volna lenni talán?!

Tény, hogy ott van egy csomó idióta, de szerintem a cikkeket is ferdítik kicsit, na mind1. Legközelebb kíváncsiságból össze fogok hasonlítani egy ottani cikket egy külföldi oldalon megjelenővel (mondjuk én konkrétan azt a cikket se láttam külföldi oldalon se ilyen címen, főleg nem olyan idézetekkel, mint ami abban a cikkben szerepelt).

De sztem kicsit félreértetted a mondanivalómat az előbb :) : nem attól félek, hogy az a hülyegyerek itt fog kikötni, hanem attól, hogy 1-2 ilyen F1-es oldalnak nevezett "pletykaszennylap" oldalon, mint amilyen a motorsportal is, elferdíti az emberek szemében kicsit a sportot, meg hogy kinek szurkoljanak. :)

Most így utólag belegondolva, lehet, hogy egy csomó Hamiltonos cikk, amiből nekem addig az jött le, hogy kicsit nagyképű, lehet, hogy mind ferdítés volt?  ??? :o

2010. április 25, 09:22
Válasz #1818

Moilanen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 163
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Team Lotus (az igazi :P)
  • Kedvenc pilótád: Heikki Kovalainen
Eléggé röhejes ez a motorsportal-nak nevezett pilótalehúzó oldal.

Megjelent 1 cikk, melyben elvileg azt írják le, hogy a Red Bull a B-modelljét Silverstone-ba fogja bevetni. Ebből a cikkből viszont nem ez jött le, hanem inkább, hogy Vettel-t akarják az emberek számára unszimpatikussá tenni.

Most nem az a bajom, hogy pont Vettel-t, de már nem ez az első eset azon az oldalon, hogy egy pilóta népszerűségét csökkenteni akarják. Az ilyen oldalakkal talán kezdeni kellene valamit, ami elvileg "pártatlan", közbe meg nem...
Eléggé röhejes ez a hsz.
Megnéztem a cikket. És főleg megnéztem a hsz-eket. Az ég óvjon attól, hogy az a (történetesen Vetteles) hülyegyerek, aki az ottani cikkeknél vitát provokál a fájdalmasan ostoba és beképzelt hsz-eivel, egyszer idetévedjen. Ha neked ebből az jön le, hogy az oldalban van a hiba, azt nem is értem. Legeljebb az a bűnük, hogy megtűrik, dehát mintha itt is lennének összeférhetetlen emberek...   :o

2010. április 24, 19:51
Válasz #1817

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Jó, alapjába véve én se, csak amikor beleolvastam a hsz-be...kicsit olyan parasztvakítás hangvétele volt a dolognak.

Én ezeket a hsz-ket amik a cikkek alatt vannak (ha azokra gondolsz) el sem olvasom, a sok csőcselék ott éli ki magát!
Primitívek, alpáriak, alig találni köztük normális hozzászólást!

2010. április 24, 19:45
Válasz #1816

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Hát el lehet küldeni őket langyosabb éghajlatra, de felesleges, mert nem ér semmit!
A nagyobb olvasottság érdekében van mind ez!

F1-live néha olyan címeket ad, h lemegyek hídba, tök nem is arról szól a cikk!

Amúgy én ebben a cikkben most pont nem találtam semmi rosszat, vagy csak elsiklottam felette! :)

Itt is van egy példa! Hát ha Schumi rajongó lennék, szétvágna az ideg, egy ilyen címtől!
http://f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/16644/32/schumacher_vonuljon_vissza/

Jó, alapjába véve én se, csak amikor beleolvastam a hsz-be...kicsit olyan parasztvakítás hangvétele volt a dolognak.

2010. április 24, 19:39
Válasz #1815

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Mit kéne velük kezdeni?  :)

Hát el lehet küldeni őket langyosabb éghajlatra, de felesleges, mert nem ér semmit!
A nagyobb olvasottság érdekében van mind ez!

F1-live néha olyan címeket ad, h lemegyek hídba, tök nem is arról szól a cikk!

Amúgy én ebben a cikkben most pont nem találtam semmi rosszat, vagy csak elsiklottam felette! :)

Itt is van egy példa! Hát ha Schumi rajongó lennék, szétvágna az ideg, egy ilyen címtől!
http://f1-live.hu/hirek/legfrissebb_hirek/16644/32/schumacher_vonuljon_vissza/

2010. április 24, 17:38
Válasz #1814

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Mit kéne velük kezdeni?  :)

2010. április 24, 14:36
Válasz #1813

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Eléggé röhejes ez a motorsportal-nak nevezett pilótalehúzó oldal.

Megjelent 1 cikk, melyben elvileg azt írják le, hogy a Red Bull a B-modelljét Silverstone-ba fogja bevetni. Ebből a cikkből viszont nem ez jött le, hanem inkább, hogy Vettel-t akarják az emberek számára unszimpatikussá tenni.

Most nem az a bajom, hogy pont Vettel-t, de már nem ez az első eset azon az oldalon, hogy egy pilóta népszerűségét csökkenteni akarják. Az ilyen oldalakkal talán kezdeni kellene valamit, ami elvileg "pártatlan", közbe meg nem...

2010. április 22, 16:37
Válasz #1812

slack

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 27
    • Profil megtekintése
Megnéztem a fórumodat :)
VB idejére ott a helyem   :cheerful_h4h:

 :good: várunk

Most nézzem csak mennyi ismerős arc van itt  :friends:


"Ha találkozol a sikerrel és a kudarccal, akkor el?bb-utóbb rájössz, hogy a kett? majdnem ugyanaz!"


 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek