Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 707211 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 23, 21:23
Válasz #1331

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Szoval van a Dzsenzen Báton, Rubensz Bárikello,Márk Wéber,Szebásztian Fettel,Luisz Hámilton,Heiki Koválájnen,Felipe Masza,Kimi Rájkönen,Járnó Truli,Timó Glok,Robert Kubica,Nik Hejfeld,niko Rozberg,Kazuki Nakazsima,Fernándó Alonzó,Román Grozsan,Nelsinyo Piqé,adrián Szutil,Dzsankarló Fizikella,Szebasztián Buemi,Háijme álgeszuári apukam is igy irna le ahogy ismerem...angolul is mindig ugy olvassa ahogy levan irva meg a h betuket is meg mindent  ::-) .

Plusz mostmár van egy Niko Hülkenbergünk is, meg annak idején volt egy Judzsi Idénk is. :D...

Jah, Vitántónió Liudzit kihagytad!  ;D

2009. November 23, 21:21
Válasz #1330

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
Ja lattam aszt a kepet  :2funny: .HAt igen miket ki nem tallanak egyre kreativabbak az emberek ::-)


2009. November 23, 21:21
Válasz #1329

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Jenson Button :D


2009. November 23, 21:20
Válasz #1328

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Asszem az RTL klub TXT-én volt kiírva Button neve ( Dzsenszön) a képet be is raktuk a fórumra vhova.. :D

2009. November 23, 21:17
Válasz #1327

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
Szoval van a Dzsenzen Báton, Rubensz Bárikello,Márk Wéber,Szebásztian Fettel,Luisz Hámilton,Heiki Koválájnen,Felipe Masza,Kimi Rájkönen,Járnó Truli,Timó Glok,Robert Kubica,Nik Hejfeld,niko Rozberg,Kazuki Nakazsima,Fernándó Alonzó,Román Grozsan,Nelsinyo Piqé,adrián Szutil,Dzsankarló Fizikella,Szebasztián Buemi,Háijme álgeszuári apukam is igy irna le ahogy ismerem...angolul is mindig ugy olvassa ahogy levan irva meg a h betuket is meg mindent  ::-) .


2009. November 23, 21:04
Válasz #1326

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Másik mamám is nézi, de ő inkább Hamiltonos, vagy felé hajlik inkább!
Dédim volt még nagy f-1 rajongó (szegénykém már nem él  :no_1: )
Na ő nagy Schumis volt...elég fanatikus h úgy mondjam  ;D
Vele még vitatkozni se lehetett, ugy védte Schumit mintha a fia lett volna kb!  :)

Am Button nevét kajak egyszer leírták ugy, valami kivetítő féleségre!

2009. November 23, 20:59
Válasz #1325

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
HAt nalunk ha anyunak aszt mondom hogy Kimi a kutyank jut eszebe eloszor asztan esik le neki hogy Forma1-rol beszelek.Mamam is szereti az Forma1-et ;D..egyszer csak bejot a szobamba az egyik verseny utan es asztmondta hogy te ez a Forma1 tennleg jo meg izgalmas nem tudta tole pucolni a krumplit me nem tudta levenni a szemet a TV-rol  ::-) .
: 2009. november 23. - 20:58:49
:D Még jó hogy Kovi nem nyert akkor, nehéz lett volna "Hejki Koválájnen" :D :rofl:
vagy Dzsenzen Baton vagy mi :lol2:


2009. November 23, 20:56
Válasz #1324

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Idézet
úgy írta le a pilóták nevét ahogy kimondjuk.Úgy nevettem rajta
:D Még jó hogy Kovi nem nyert akkor, nehéz lett volna "Hejki Koválájnen" :D :rofl:

2009. November 23, 20:51
Válasz #1323

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Nekem is anyu ezt csinálja.mondja,hogy jaj mit olvastam.Én meg mindíg mondom,hogy már tudok róla. :)Meg mikor nem tudtam megnézni az egyik nagydíjat anyu elküldte nekem SMS-be,hogy ki nyert,és úgy írta le a pilóták nevét ahogy kimondjuk.Úgy nevettem rajta. :)


2009. November 23, 20:43
Válasz #1322

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Én is volt h mértem a vérnyomásom, mert volt h éreztem kicsit gyorsabban ver a szivem a kelleténél!(hozzáteszem nekem a nyugalmi 90/60 körül mozog, volt h megkérdezték h élek e-még, ez ilyen eü ártalom)! De igazából volt h futam után 130 140 eket mértem!És nem tagadom sokszor nem is a versenyen húzom fel magam, hanem Palikékan meg a sok hülyeségükön!

Én azért itthon a családdal megbeszélem, bár anyukámék nem értenek hozzá, de a párom szülei igen, velük 2006 ban voltunk is kint a Ringen, mondjuk anyáékkal is voltam, de csak azért mert akkor még fiatal voltam, uh egyedül nem mehettem!

Anyát bírom mikor 2 3 nap mulva jön, h uhh milyen hre vanm nekem!
Naaa, mondom milyen? Azt meséli h 2 napja ezt meg ezt olvasta az újságba (f-1 hírt), szoktam mosolyogni, és mondom neki, h anya, én ezt már az nap tudtam mikor napvilágot látott a hír! Legutóbbi a Schumis hír volt, h visszatér...szegény tök elhitte (és mivel tudja h régen én nem szerettem, ezért nem is mosolyogva mondta, hanem olyan komoran, h képzeljem el....  :)

meg idén amikor kint voltunk Ringen (mindíg felhív azért, mert ugye csak aggódik, h éppek vagyunk-e) Massa balesete után is egyből hívott, h biztos nagyon ki vok bukva...akkor meg ugye még nem is tudtuk mi h mi is történt!Persze azt vágtuk h baj van...csak a konkrét dolgokat nem...

Akit még tök felpörgettem f-1 el, az a mamám!Kb 2-3 éve néz f-1-et!Tudja h kiminek szurkolok, ezért ő is annak  :) Úgy szoktam nevetni mikor felhív, h hát kislányom megint nem a "miénk nyert" ! Papám meg tök nem ért hozzá, de azért nézi, is ugy háborog, meg beszél zöldeket, leáll velem vitatkozni, és harcol az igazáért mint az állat, pedig közel nem úgy volt...  :)

2009. November 23, 20:26
Válasz #1321

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Hát én nem tudok úgy futamot nézni ,hogy ne izguljak.Jó ha unalmas a futam akkor én se izgulok.Én anyuval nem szertek futamot nézni mert mindíg megjósolja mi lesz.
2008-ban mikor a srácok a Ringen voltak,biztos voltam abba,hogy Lewis nyer.Anyu mondta,hogy ne bízzam el magam mert pl. lehet defektje.Erre mért is ne Lewis defektet kapott.
Visszatérve,én fel szoktam venni a rajtokat és olyankor annyira gyorsan ver a szívem.Egyszer megmértük futam előtt  és a rajt után is, és nagyon durván felment a vérnyomásom. :D
Meg amikor Lewis győz,hát akkor nem is tudom mit kezdjek magammal.Sírjak-e vagy nevessek. :)


2009. November 23, 20:16
Válasz #1320

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
En ugrandozok a szobanban izgalmambal es yees meg neeee es akkor meg jon anyu hogy mi van man?benyit..jaa forma1?na jo...apukam is szokta neha nezni de nem nagyon van ideje igy hat csak egyedul nezem ::-) .Amugy ram nem szolnak hogy hagyam mar abba...pedig sokat beszelek baratnoim,nek Forma1-rol..emlekszem egy vasarnap miutan Kimi nyerte a belga nagydijat hat nagyon orultem es kint logtunk barataimal es hat persze arradoztam Kimirol..mire az egyik baratnom(akinek fogalma sincs Forma1-rol)...te Ale de ez a Kimi magyar?..hat mind a tobbi baratnom aki velem volt kifekudt  :2funny: .Hat igen... :D


2009. November 23, 20:12
Válasz #1319

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Áááá, hát én nem!
Mondjuk a körmöm már nem rágom (de csak mert nem tudom), addíg sík ideg vok, amíg le nem intik!Persze csak ha volt kiért izgulni!
Mikor Button rajt-cél győzelmeket aratott, hát tök nyugodt voltam!

2009. November 23, 20:12
Válasz #1318

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Szerintem mindannyian egy nagyon szép sportot választottunk hobby-nak. Én 1996-ban kezdtem foglalkozni F1-el, és egyre inkább mániákussá válok, egyre nagyobb ez a szenvedélyem!

Gondolom ti is sokan eléggé megszállottak vagytok! ::-)
(Egyébként ha minden jól alakul akkor lesz egy kis meglepi az F1-el kapcsolatban, de még nincsenek biztos infóink, persze Cole-al egyeztetünk a háttérben. Nagy durranásra készülünk, ami legkésőbb januárban robbanni fog! ::-))

Képzeljétek el, hogy internet nélkül milyen nehéz lenne követni a friss dolgokat, ráadásul nem tudnánk fórumozni sem!Szerintem nagyon jó dolog megosztani olyan emberekkel a véleményedet akik szintén járatosak ugyanazokban a dolgokban mint te.

Úgyhogy jól jött nekünk ez a 21. század! O0

Remélem még 10 vagy 15 év múlva is működni fog ez a fórum, és akkor is beszélgethetünk kedvenc sportunkról! :good:

(Amúgy már sokszor előfordult, hogy valakinek az agyára mentem az F1-el. AAAAndriiiiiis hagyd már abba! :D)

2009. November 23, 20:11
Válasz #1317

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
Nagyon szeretnek egyszer kimenni egy futamra...ezert is nagyon remelem hogy Kimi marad meg forma1-be mert akkor nem lenne ugyan olyan kimenni egy futamra...nem lenne kinek szurkoljak..esetleg Vettel de az elso szamu akkor is Kimi.En mar elkebzeltem hogy mien lenne...vegig bognem az egeszet az bisztos ::-) .Csak jojon mar el az a nap...


 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek