Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Társalgó  (Megtekintve 707208 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 18, 18:57
Válasz #1301

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Úgy elterveztem,hogy jövőre kimegyek a Ringre megnézem a Kimi Lewis párost,hogy milyen jót csatáznak majd.
De így mennyek ki mikor ezek a szemétládák kirakták Kimit.Én csak a szponzorokat és a Ferrarit tudom okolni.Lehet én vagyok a hülye és nincs igazam,de szerintem a Mclaren már hónapokkal ezelőtt leszerződtette volna Kimit. Meg majd azt nézzem hogy vigyorog Button.Hát köszönöm nem.Lassan már azon se lepődnék meg ha Lewist kirakná a Mclaren.

Hát igen, pedig jól elterveztük!
Én ennek ellenére ki megyek sztem!

2009. November 18, 15:58
Válasz #1300

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Én még nem döntöttem el, hogy megyek-e!
Most ugy érzem, én is h csalódott vok, és nem megyek, de az én kedélyállapotom gyorsabban változik mint az időjárás!Nem hiszem h bírni fogok a véremmel, ugyhogy sztem kimegyek majd, ha nem történik nagy dolog!
Én is ki borultam, mert hazudnék ha azt állítanám h nem, de el kell fogadnunk ezt, sajnos olyan pici halak vagyunk, h nem tehetünk semmit sem!

Úgy elterveztem,hogy jövőre kimegyek a Ringre megnézem a Kimi Lewis párost,hogy milyen jót csatáznak majd.
De így mennyek ki mikor ezek a szemétládák kirakták Kimit.Én csak a szponzorokat és a Ferrarit tudom okolni.Lehet én vagyok a hülye és nincs igazam,de szerintem a Mclaren már hónapokkal ezelőtt leszerződtette volna Kimit. Meg majd azt nézzem hogy vigyorog Button.Hát köszönöm nem.Lassan már azon se lepődnék meg ha Lewist kirakná a Mclaren.


2009. November 18, 08:23
Válasz #1299

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Ja amúgy azt hiszem eladó a jegyem, mert így értelmetlen kimenni, ha nincs kinek drukkolni. Szép kis év ez, fantasztikus, mindegy megyek, eléggé ki vagyok, nehéz lesz ez így nekem, nagyon nehéz......

Én még nem döntöttem el, hogy megyek-e!
Most ugy érzem, én is h csalódott vok, és nem megyek, de az én kedélyállapotom gyorsabban változik mint az időjárás!Nem hiszem h bírni fogok a véremmel, ugyhogy sztem kimegyek majd, ha nem történik nagy dolog!
Én is ki borultam, mert hazudnék ha azt állítanám h nem, de el kell fogadnunk ezt, sajnos olyan pici halak vagyunk, h nem tehetünk semmit sem!

2009. November 17, 22:59
Válasz #1298

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ezt épp' én is kérdezni akartam amúgy. Rádió1-en pedig ma is nyomták az F1 Racing-es reklámot, illetve az f1racing.co.uk oldalon már fenn van a friss. Megpróbálok valaki olyasvalakivel beszélni, aki ismeri Wéber Gabit, hátha ő rá tud kérdezni nála, hogy mi a szitu. :)

2009. November 17, 21:47
Válasz #1297

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Ez se vág ide,de valaki nem tudja mi van az F1 Racinggel??Mert bementem a Smart boltba és egy nagyon értelem szőke csaj azt mondta,hogy még az októberi se jelent meg.Közbe azt már rég megvettem.És most nem tudom mi van.Szerintem 1 hónap csúszásba vannak.

Én előfizettem rá és képzeld el még az októberit sem kaptam meg, szóval ennyit erről, mindegy már leszarom, nem érdekel tőlem ki sem kell hozniuk. Azt hozzá teszem, hogy ez csak szeptemberben kezdődött, már két éve van hogy előfizetem és mondom csak most szeptemberben kezdődött ez, hogy nem kapom meg hanem 1 hónapot késik. ja és lett telefonálva, de mint ahogy szokott mi történt nem veszik fel a telefont! Sajnos már a forma1 sem érdekel, mint anno, csak felidegesítem magam rajta, és elegem van már mindenből, az hogy ennyi volt amit imádtam és így legyen vége, így záruljon le, nem nem nem.
Ja amúgy azt hiszem eladó a jegyem, mert így értelmetlen kimenni, ha nincs kinek drukkolni. Szép kis év ez, fantasztikus, mindegy megyek, eléggé ki vagyok, nehéz lesz ez így nekem, nagyon nehéz......


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2009. November 17, 19:05
Válasz #1296

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Nincs mit! tojni rá..mondom, ha küldenek, tessék egy hivatalos számlát igényelni, ott kiderül hogy mi a helyzet.. :)
Persze nyilván az lesz...mert ezt én nem kajálom be!

2009. November 17, 19:03
Válasz #1295

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Nincs mit! tojni rá..mondom, ha küldenek, tessék egy hivatalos számlát igényelni, ott kiderül hogy mi a helyzet.. :)

2009. November 17, 18:59
Válasz #1294

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
2 dolog lehetséges..

Előfizetett valamire,(újságos zene, meg ilyenek) és mivel annyi pénz nem volt a telon, hogy fedezze, utólag vonják le, tartozás fejében :)

Valaki szórakozik csak, nem kell vele foglalkozni, mivel ha tartozása is van, bizonyítsák be, küldjenek számlát! :)



Inkább a második!Ugyanis szegénykém annyira nem ért a telefonhoz h ő letöltsön akármit is!Meghát nem is, mert arra már csak emlékezne!De van pénz a telón, ez a poén, nem sok, de van!Na mind1, én is arra gondolok h ez téves!Mert mi nem szoktunk letöltögetni semmi!
Küldi mégegyszer akkor meg felhívom őket!Különben is hivatalos dolgot, mióta közölnek az emberrel sms-ben! :)
azért köszi!

2009. November 17, 18:59
Válasz #1293

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Ez se vág ide,de valaki nem tudja mi van az F1 Racinggel??Mert bementem a Smart boltba és egy nagyon értelem szőke csaj azt mondta,hogy még az októberi se jelent meg.Közbe azt már rég megvettem.És most nem tudom mi van.Szerintem 1 hónap csúszásba vannak.


2009. November 17, 18:51
Válasz #1292

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
2 dolog lehetséges..

Előfizetett valamire,(újságos zene, meg ilyenek) és mivel annyi pénz nem volt a telon, hogy fedezze, utólag vonják le, tartozás fejében :)

Valaki szórakozik csak, nem kell vele foglalkozni, mivel ha tartozása is van, bizonyítsák be, küldjenek számlát! :)


2009. November 17, 18:45
Válasz #1291

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Intrum - Adósság kezelés, adósság behajtás


Aha gondoltam h valami ilyesmi!
Akkor kérdezek már mégeggyet!Ha nem gond!Hogy lehet valakinek adósága, ha dominó csomagos telefonja van!Nem előfizus!Ugyanis érkezett egy sms ettől az intrumtól, hogy rendezzék a tartozást!De hogy, ha nincs is!Egy feltöltőkártyás telefonra!És ez egy viszonylag új telszám, kb 1 éves!
Szal nem értem....és most idegesít, mert családban történt!

2009. November 17, 18:41
Válasz #1290

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Intrum - Adósság kezelés, adósság behajtás




2009. November 17, 18:37
Válasz #1289

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Most ez nem ehhez a témához tartozik, de mi az az Intrum?
Valami behajtók?Vagy mi ez? Valaki tudna segíteni?
Köszi!

Van aminek van alapja persze, szó se róla!De csomó kitalációt is hozzáfűznek, meg vesznek el belőle!És telejs képtelenségek jönnek ki némelyikből!

2009. November 17, 18:33
Válasz #1288

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
Az még haggyán h leírják!Éngem csak az borzaszt el h mennyien be is kajálják ezeket!

Az a baj,hogy sajnos néha van alapja is ezeknek.De néha csak hülyítik a népet.
Újságíró biztos nem lennék soha.


2009. November 17, 18:26
Válasz #1287

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Az még haggyán h leírják!Éngem csak az borzaszt el h mennyien be is kajálják ezeket!

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek