Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Jacques Villeneuve - a kanadai világbajnok  (Megtekintve 67520 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. December 31, 13:40
Válasz #203

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Sajnos úgy nézki, hogy Villeneuve és Heidfeld is ülés nélkül marad.

2009. December 31, 13:30
Válasz #202

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Szerintem már rég bejelentették volna ha valaki komoly tárgyalásokat folytat Villeneuve-el. Egész egyszerűen egy csapatnak sem kell!

Idén volt néhányszor olyan amikor elhittem, hogy tényleg visszatér, de úgy néz ki hogy ez nem fog megvalósulni.

Pedig ő tipikusan az a versenyző aki a showt csinálja, és színessé teszi a versenyeket. De úgy látszik manapság ez már nem szempont! aggressive

2009. December 31, 12:12
Válasz #201

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Várj még Andris, addig még van szabad ülés, addig van esély is.. :)

Úgy ahogy Villeneuve nem adja fel, úgy neked sem kellene  :)

2009. December 31, 09:01
Válasz #200

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Alexander Wurz, Pedro de la Rosa, Christian Klien, Franck Montagny, Ralf Schumacher... A teljesség igénye nélkül néhány név azok közül, akikről felreppent a hír, hogy 2010-ben szívesen visszatérnének a Forma 1 világába.

Van, aki hamar feladni kényszerült (Takuma Sato neve például egyik csapatnál sem került az esélyesek közé), van, aki félig-meddig tréfából jegyezte meg, hogy még neki is kedve támadt visszaülni az autóba (David Coulthard) és van, aki az év szenzációját okozta tényleges visszatérésének hírével (Michael Schumacher).

Van viszont valaki, aki az első pillanattól minden fórumon hangoztatja, hogy vissza szeretne térni a Forma 1-be, kedve, ereje, siker-éhsége vetekszik a fiatalokéval, tapasztalata viszont messze felülmúlja a mezőny javarészét.

ő az, aki beleszületett ebbe a sportágba, hiszen édesapja is Forma 1-es világbajnok volt és aki maga is elérte ezt a címet, s távozása után egyéb kategóriákban is sikeresen versenyzett: Jacques Villeneuve. Rajongói hétről-hétre, ahogy a „szabad helyek” fogynak, egyre értetlenebbül sakkoznak a lehetőségekkel, az első hetekben még legalább öt csapatnál el tudták képzelni kedvencük jövőjét – az év végére már inkább csak reménykednek: csak lesz egy csapat, ahol szükség van egy nagy tapasztalatokkal rendelkező, lelkes, bizonyítottan tehetséges pilótára! Persze a dolog nem (csak) ezen múlik. Villeneuve-ről tudható, hogy nem „adja el a nevét”, nem hajlandó úgymond befizetni magát a versenyzésbe – és a legtöbb csapatnál sajnos erre ugyanakkora szükség van, mint a tudásra, tehetségre. Jacques Villeneuve rajongói között egyre többször merül fel a kérdés: „Mi lesz? Látjuk őt jövőre? Létezhet, hogy egy világbajnok nem kap lehetőséget a versenyzésre?” A válaszra várni kell. Legkésőbb 2010. márciusában azonban minden kiderül.




Én már igazából feladtam... Villeneuve nem fog visszatérni! Az F1 ismét bebizonyította, hogy már nem a régi, és a pénz többet ér mint a tehetség, és a tudás.  :dance_:

Nem baj van helyette Aguelsuari, Buemi, Grosjean, úgyhogy jól jár a Forma-1! :-\

JV forever!  :wave:

2009. December 21, 19:53
Válasz #199

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=F6dLjCmgPNI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=F6dLjCmgPNI</a>

2009. December 18, 15:56
Válasz #198

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
Persze bízom benne hogy összejöhet még neki, bár egyre kissebb az esély!  ::-)

Egyben viszont biztos vagyok, ha Villeneuve nem kell senkinek óriási tapasztalatával, és versenyzői tudásával, akkor az F1-ben alapvetően nem a teljesítmények, és az asztalra letett dolgok számítanak, hanem sokkal inkább a pénz, és a támogatók.
Hat mar sok olyan dolog volt amiben a penz dontot es nem a tehetseg meg a tapasztalat....sajnos.Es ez nagyon nem jo  :no_1:


2009. December 18, 15:39
Válasz #197

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
1 esélye van Villeneuve-nak, USF1!

USF1-el is szóba hozták, elképzelhető hogy ott kap helyet jövőre.., addig még  ők nem jelentik be a versenyző párosukat, addig még van remény.., más csapatnál nem tudom elképzelni hogy szóba jöhetne.. :)

2009. December 18, 15:32
Válasz #196

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Persze bízom benne hogy összejöhet még neki, bár egyre kissebb az esély!  ::-)

Egyben viszont biztos vagyok, ha Villeneuve nem kell senkinek óriási tapasztalatával, és versenyzői tudásával, akkor az F1-ben alapvetően nem a teljesítmények, és az asztalra letett dolgok számítanak, hanem sokkal inkább a pénz, és a támogatók.

2009. December 18, 10:44
Válasz #195

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
Miért nem Villeneuve lett a Lotus versenyzője?
A kanadai világbajnok maga válaszol a jövőjével kapcsolatos kérdésekre.

Hétfőn jelentette be Tony Ferdnandes a Lotus 2010-es versenyző párosát, és a Forma-1 rajongók legnagyobb bánatára, nem Jacques Villeneuve lett az egyik kiválasztott. Az Auto123.com munkatársának sikerült elérnie a kanadait, így maga válaszol arra, hogy hogy is volt a kalandja a Lotus-szal.

"Ez roppant egyszerű: Egyáltalán nem fektettem energiát abba, hogy a Lotus-szal Forma-1-es versenyzésről beszéljek. Gino Rosato barátom hívott meg Angliába, hogy nézzem meg a Lotus Cars gyárát. Jelenleg különböző projecteken dolgoznak, de a látogatásom célja tényleg csak annyi volt, hogy hogyan készülnek a márka utcai autói. Nem azért mentem oda, hogy versenyzői ülésről beszélgessek. A Lotus Cars és a Lotus F1 Racing két teljesen különböző cég. Gondolom azt azért tudják az olvasók is, hogy a kettőnek semmi köze nincs egymáshoz..." - tette fel a költői kérdést Villeneuve.

Úgy látszik, nem. Sokan gondolják azt, hogy a két cégnek van egymással kapcsolata, és hogy Villeneuve tényleg azért járt Norfolkban, hogy versenyezhessen.

"Nem, nem, egyáltalán nem! Sosem udvaroltam a Lotusnak. Nem fektettem ebbe energiát. Miután meglátogattam a gyárat, az emberek izgatottá váltak és egy pletyka áradat indult el." - tagadott tovább a kanadai.

Hogy milyen lehetőségei maradtak arra nézve, hogy a jövőben ismét Forma-1-es autót vezessen?

"Dolgozom tovább a lehetőségeken, vannak különböző opcióim. Persze, szűkül a dolog, ahogy leplezik le a csapatok a jövő évi versenyzőiket. De a karrierem során sohasem adtam fel! Ha valamit el akarsz érni, akkor kemény munkával elérheted azt. Pontosan ezt csinálom most is. Tudom, hogy még nagyszerű dolgokat művelnék a Forma-1-ben! És még mindig vannak érdekesebb kiadó helyek, a következő évre..." - zárta sejtelmesen mondandóját 1997 Forma-1-es világbajnoka.

Szoval Andris remeny meg van, ne keseredj el.A remeny hal meg utoljara.


2009. December 10, 15:26
Válasz #194

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu

2009. December 10, 12:05
Válasz #193

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Villeneuve nem lesz jövőre a Lotus versenyzője!

A Lotus társtulajdonosa, és egyben csapatfőnöke, Tony Fernandes megerősítette, hogy 1997 világbajnoka, Jacques Villeneuve nem lesz a csapat versenyzője jövőre.

Egyre kevesebb az esély arra, hogy francia származású kanadai világbajnok valaha is visszatérjen a királykategóriába.


Villeneuve a 2006-os Német Nagydíj után intett búcsút a királykategóriának. A rendkívül tapasztalt versenyző ezt követően megfordult a NASCAR Sprint Cup-ban, a NASCAR Nationwide Series-ben, a Speedcar Series-ben, a Le Mans Series-ben, a TRV6-ban, a NASCAR Canada Canadian Tires Series-ben, és rajthoz állt a Le Mans 24 órás futamán is a Team Peugeot Total csapattal.

Mindeközben azon volt, hogy visszatérjen a Formula-1-be, és újra régi fényében ragyoghasson. Most, hogy négy újonc csapat (Team USF1, Campos Meta Team, Virgin Grand Prix, Lotus F1 Racing) is debütál a kategóriában, minden eddiginél nagyobb esélye van Jacques-nak a visszatérésre.

A nevét leginkább az amerikai és a malajziai kezekben lévő Lotus-nál lehetett hallani. Villeneuve valóban felvette a kapcsolatot a Lotus istállóval, de nem is oly rég Tony Fernandes csapatfőnök a Motor Sport Business Forumon Monacóban megerősítette, hogy a kanadai velük biztosan nem tér vissza jövőre.

Fernandes elmondta, várhatóan leghamarabb jövő héten fogják bejelenteni 2010-es párosukat. A szűkített listán (4 versenyző) szerepel Jarno Trulli és a malajziai Fairuz Fauzy is.

F1-live

2009. December 04, 18:53
Válasz #192

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Jacques Villeneuve december 10.-én viszi a vancouveri téli olimpia lángját!  :cheerful_h4h:

2009. December 03, 05:42
Válasz #191

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
A hivatalos Villeneuve fórumban már kezd eufórikus hangulat lenni a visszatéréssel kapcsolatban.

Én azért még mindig csak 50% esélyt látok a visszatérésre, de lagalább van esély!

Hihetetlen lenne! 2006 óta nem versenyzik. Álmomban sem godnoltam, hogy egyáltalán eszébe fog jutni a visszatérés. De rájöttem neki tényleg ez az élete, és akkor érzi jól magát ha versenyzehet.

Ha kap egy közepesen versenyképes autót 2010-re, akkor fog érdekes dolgokat mutatni a pályán, ebben biztos vagyok!

2009. December 02, 10:14
Válasz #190

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen

2009. December 02, 10:01
Válasz #189

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Ez jó volt :)
Am én felismertem volna még répavörös hajjal is!
Dehát van ilyen h elnézi az ember! :)
: 2009. november 28. - 14:08:52
A Kanadai Nagydíj új promótere segít Villeneuve-nek

A Kanadai Nagydíj új promótere, Francois Dumontier kész segíteni 1997 világbajnokának a Formula-1-be való visszatérésében.

Jacques Villeneuve 1996-ban a Williams istálló színeiben debütált a Formula-1-ben. Egy évvel később Jacques Sir Frank Williams csapatával bajnoki címet szerzett. 1997 világbajnoka 2006-ban viharos körülmények között hagyta el a száguldó cirkuszt.

Villeneuve szerint egészségügyi problémák miatt száll ki idő előtt a BMW-Sauber-ből, de a valóság az, hogy csapat küldte el a gyenge teljesítménye miatt.

Jacques azóta minden évben eljátszik a visszatérés gondolatával. Most, hogy több új istálló is autót indít a legnagyobb kategóriában, a kanadainak nagy esélye van a visszatérésre. A nevét főként a malajziai Lotus néven futó gárdánál lehetett hallani.

A Kanadai Nagydíj új promótere, Francois Dumontier kész segíteni a neves pilótának.

„Nem tagadom, ha Jacques (Villeneuve) visszatér a Formula-1-be, azzal segítené a nagydíjat. Az emberek szeretik őt. Láthattuk, hogy milyen népszerű volt, amikor NASCAR autóval versenyzett itt. Én lennék Jacques elsőszámú rajongója, ha Lotus autójában visszatér. Ha segíthetünk neki, akkor meg fogjuk tenni.” – mondta a Kanadai Nagydíj új promótere, Francois Dumontier, aki egyben az Octane Management feje.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek