Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: rFactor  (Megtekintve 57812 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Március 15, 20:00
Válasz #177

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Eddig nekem sem akart, de ezt nagyon összehozták szerintem! Nagyon reálisra sikeredett, legalábbis a fizika úgy működik szerintem nagyjából, ahogy az a valóságban is van. Persze nem vezettem még ilyen vasakat, de ha be kellenék ülni egybe nem hiszem hogy brutálisan nagy meglepetés fogadna. Hacsak nem az hogy böszme erősek és rugják magukat mint a veszedelme!  :D

Ja a legjobb hogy kb 80mb az egész! :) Nagyot nem lehet vele bukni!

2010. Március 15, 19:54
Válasz #176

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Hát eléggé, mert az aero tapadás elhanyagolható, de mégis élvezetes vezetni, kanyarból kijövet meg úgy megindulnak mint a veszedelem! Nagyon jó kis túraautós mod ez, és élvezthető!

Lassú kanyarokban elképesztően jól fordulnak, középgyors, és gyors kanyarokban ha nem figyel az ember akkor elkezdi tolni az orrát, de könnyen rá lehet érezni a határokra. Én Brands Hatch-en, és Melbourne-ben próbálgattam és mindkét helyszínen nagyon jó volt vezetni ezeket a vasakat!

Nekem pl eddig a Wtcc és társai modok valami miatt nem jöttek be, de ennek a V8 modnak a fizikája teli találat. A motorhangok meg zseniálisak! :good:

Tele van rakva a V8-as kocsik orra súllyal, szóval azért is kérdeztem, hogy mennyire alulkormányzott. Ha gyors kanyarba nem tudsz befordulni nagy sebességgel, akkor az már jó. :D

őszintén szólva nekem meg ezek a túlságosan orrtolós szériák nem jönnek be. Pedig pl. WTCC-ben egész jól eltolom elsőkerekes járgányokkal, de nekem ez az FWD + orrtolós téma nem akar összeállni. :S

2010. Március 15, 19:40
Válasz #175

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Hát eléggé, mert az aero tapadás elhanyagolható, de mégis élvezetes vezetni, kanyarból kijövet meg úgy megindulnak mint a veszedelem! Nagyon jó kis túraautós mod ez, és élvezthető!

Lassú kanyarokban elképesztően jól fordulnak, középgyors, és gyors kanyarokban ha nem figyel az ember akkor elkezdi tolni az orrát, de könnyen rá lehet érezni a határokra. Én Brands Hatch-en, és Melbourne-ben próbálgattam és mindkét helyszínen nagyon jó volt vezetni ezeket a vasakat!

Nekem pl eddig a Wtcc és társai modok valami miatt nem jöttek be, de ennek a V8 modnak a fizikája teli találat. A motorhangok meg zseniálisak! :good:
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 15, 19:44 írta F1Andris »

2010. Március 15, 19:19
Válasz #174

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ma kipróbáltam a 2010-es V8 Supercars modot, és mondhatom nagyon jóra sikeredett. A hangok brutálisan jók, és a fizika is nagyon élvezetes, mindenkinek ajánlom hogy próbálja meg!



Mennyire alulkormányzott a kocsi?

2010. Március 15, 18:39
Válasz #173

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Ma kipróbáltam a 2010-es V8 Supercars modot, és mondhatom nagyon jóra sikeredett. A hangok brutálisan jók, és a fizika is nagyon élvezetes, mindenkinek ajánlom hogy próbálja meg!


2010. Március 07, 14:53
Válasz #172

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Egy hangulatos videó - főszerepben a Renault R30! O0

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=O6v_VhNhAtk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=O6v_VhNhAtk</a>

2010. Január 12, 14:41
Válasz #171

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Én valami olyamire gondolok hogy mondjuk valami 2009-es mod és abból tartanánk egy F1C-s meg egy rF-es futamo{ka}t. Egyébként be kell valjam hogy mindkettőtöknél rosbzabb vagyok úgyhogy ne szomorkodjatok!
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2010. Január 12, 13:20
Válasz #170

Daniinad2

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 75
    • Profil megtekintése
Jó rendben. Akkor ezt még megszervezzük. A hétvégén jó?

2010. Január 11, 06:12
Válasz #169

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Múltkor próbáltam Gokart modot de nem igazán tetszett. Ha már F1 fórum, akkor F1-ezzünk valamikor inkább! :)


2010. Január 10, 19:31
Válasz #168

Daniinad2

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 75
    • Profil megtekintése
Andris én mennék veled egy menetet. megbeszélhetnénk jövőhétre egy kis szórakozást a fórumozókkal. Valami GoKartra gondoltam. Mondjuk International A moddal. Mit szólsz?

2010. Január 10, 17:30
Válasz #167

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Mindig nem jöhet össze a dolog! :)

Én egy kicsit most szüneteltetem a sim-es versenyzést. Egy kicsit belefásultam. De pár hónap múlva újra belevágok majd szerintem.

2010. Január 10, 16:28
Válasz #166

Daniinad2

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 75
    • Profil megtekintése
Igen sikerült is. Este volt az éjszakai FUNrace. 14/13 gratulálok magamnak. Ilyen sz..ul még nem mentem. Szaggatott az egész játék. Kétszer leszakadt a kerekem. Plusz még két gyerek úgy belém jött, hogy az egyik ki is esett. Mérgesek is voltak rám rendesen. Elnézést kértem mást nem tudtam tenni. Szóval amíg nem lesz végre normális gépem kihagyom ezeket nem akarom más versenyét elszúrni soha többet.

2010. Január 09, 16:11
Válasz #165

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Ha van egy konkrét ip című szerver amibe be akarsz lépni akkor a szerverlista felett van egy + jel amire rá kell klikkelni, és oda kell beírni a pontos címet.

Nem tudom hogy erre gondoltál-e?

2010. Január 09, 14:59
Válasz #164

Daniinad2

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 75
    • Profil megtekintése
Na nekem az lenne a kérdésem, hogy rFactorba hogyan tudok szerver IP szerint keresni?

2009. December 05, 15:18
Válasz #163

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Elég sok dolgot kipróbáltam, de nem iagzán fekszik a Török pálya.

Kellene top speed is, meg tapadás is. De nem tudom ezt a két dolgot egybegyúrni...
Megint max pontszerző helyekért mehetek! :o

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek