Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: rFactor  (Megtekintve 57807 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. December 04, 21:54
Válasz #162

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Én legközelebb jövő hétvégén versenyzem a Török pályán!

Eléggé nehéz pályának tartom. Nehéz megtalálni a megfelelő beállítást. Vannak gyors, és lassú részei is egyaránt.

A gumik működése eléggé fura. A jobb oldali abroncsok egy kicsi túlmelegszenek a pokolian gyors 8-as kanyar miatt, ezért egyelőre kissebb alulkormányzottsággal szenvedek a teszteken. Remélem sikerül javítani ezen a dolgon.  ::-)

Az előző monacoi futamon, sajnos internet problémák miatt nem értem célba... :4:

Jobb oldalán emeld meg a guminyomást vagy a rugók keménységén lágyíts egy picit. :)

2009. December 04, 20:06
Válasz #161

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Én legközelebb jövő hétvégén versenyzem a Török pályán!

Eléggé nehéz pályának tartom. Nehéz megtalálni a megfelelő beállítást. Vannak gyors, és lassú részei is egyaránt.

A gumik működése eléggé fura. A jobb oldali abroncsok egy kicsi túlmelegszenek a pokolian gyors 8-as kanyar miatt, ezért egyelőre kissebb alulkormányzottsággal szenvedek a teszteken. Remélem sikerül javítani ezen a dolgon.  ::-)

Az előző monacoi futamon, sajnos internet problémák miatt nem értem célba... :4:

2009. November 29, 16:52
Válasz #160

Daniinad2

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 75
    • Profil megtekintése
Nagyon köszi Andris. Igen én is 100%-os féknyomással mentem. És el is ment. Neked is sok sikert. :king:
Mikor lesz a következő futamod?

2009. November 29, 14:39
Válasz #159

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Velem is előfordult már, hogy fékproblémáim voltak! Nagyon rossz érzés így vezetni, sőt szinte lehetetlen.

A fékhiba óta mindig nagyobb fékbeömlővel, és alacsonyabb féknyomással megyek, tanultam a hibámból! :)

Sok sikert a versenyzéshez Daniinad2! :king:

2009. November 28, 22:33
Válasz #158

Daniinad2

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 75
    • Profil megtekintése
Na akkor én is adok egy tájékoztatót. Ha érdekel valakit. Jó olvasást.

Kvalifikáció: Jól összejött az egész bár nem volt sajna tiszta a köröm. A 2. rajtkockát szereztem meg.

Futam: A rajt kicsit rosszul sikerült  mivel visszaestem a harmadik pozícióba. De aztán szépen fölzárkóztam a második mögé és mentem vele. ők kiáltlak én pedig átvettem a vezetést :king:. Én is kimentem pár körrel később a kiállásomra ami szenzációsan sikerült és visszajöttem az élre. A második helyezett mindössze 4 mp-re volt tőlem a harmadik pedig 20 mp-re. Viszont nőt a különbség egy körrel később már 5 volt. Ám a következő körben 1,2 mp vesztettem. Az azután következőben pedig már a nyakamon volt. akkor még nem nagyon lehetett érezni csak a körökön látszott, hogy fékproblémáim vannak. Viszont mikor áthaladtam a célvonalon az első kanyarban képtelen voltam megállni és kiszaladtam a bukótérbe. Így már csak második voltam. De sajnos ezt a helyet sem sokáig birtokolhattam. hamarosan beértek és el is mentek mivel továbbra sem tudtam megállni. Nem sokkal később már a 4. pozíciót foglalhattam el. És itt is értem célba.
Ez nem a legjobb de a helyzetből a maximumot próbáltam kihozni. Ennél többet nem tudtam kihozni a megállíthatatlan autóból.
Valencia végeredmény:
1. Atesz
2. Robert +1,2
3. Exitchek91 +5,6
5. Daniel +8,6
Ez csak egy bevezető futam volt. A Challange ligába jövőhéten lesz a nyitó futamunk.

Ez nagyon nagy. Nem hinném, hogy ezt így kivitelezni tudnám. Érdekelt és megnéztem mennyi az eredteti ára és, miből van stb. 23 000 euro. 1,3 kg a súlya. Alumíniumból, titánból, plasztikból, acélból van összerakva. 100 órára van tervezve ezután cserélni kell.

És akit érdekel annak itt van még egy kormány ismertető
<a href="http://www.youtube.com/view_play_list?p=5E6CCFD5DB4E382C" target="_blank">http://www.youtube.com/view_play_list?p=5E6CCFD5DB4E382C</a>
: 2009. november 16. - 09:26:20
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 09, 15:02 írta Daniinad2 »

2009. November 15, 13:53
Válasz #157

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ilyet nem igazán lehet sehol kapni, ezt leginkább mindenki önállóan, otthon csinálja - persze a megfelelő tudással és eszközökkel. :) Általában egy Logitech G25 vagy G27 kormányon lehet így kicserélni a kereket, azonban ez nem csak egy egyszerű burokcsere, hanem itt nem árt, ha az ember némileg jártas az eletronikában/elektrotechnikában. :) Múltkor láttam egy videót egy F2008-as kormány készítésének fázisairól, meg is keresem mindjárt... :)
: 2009. november 15. - 13:50:28
Na meg is van, íme:

http://www.virtualr.net/diy-ferrari-f1-wheel-photos-video/

Ahogy láttam, Logitech mellett a Fanatec, illetve Thrustmaster F430-as kormánya is ugyanígy átalakítható. :)

2009. November 14, 20:27
Válasz #156

Daniinad2

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 75
    • Profil megtekintése
Tényleg sokat rángatja. De ez majdnem teljesen olyan mint az F2008 kormánya. Hol lehet ilyet kapni és mennyi lehet?

2009. November 14, 18:17
Válasz #155

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
A kormány tetszik, de a srác vezetési stílusa nem túl hatékony... ::-)

Állandóan elveszíti a tapadást és össze-vissza rángatja a kormányt, szóval nem hinném hogy ez túl hatékony lenne! :D

2009. November 14, 16:12
Válasz #154

Daniinad2

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 75
    • Profil megtekintése
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=fyj13Bf3eKw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=fyj13Bf3eKw</a>

Mennyibe kerülhet egy ilyen kormány? Nekem is kell egy. :D
« Utoljára szerkesztve: 2009. November 14, 18:14 írta F1Andris »

2009. November 05, 05:21
Válasz #153

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Tegnap este óta tölthető az új RFT mod.

http://www.szasztv.hu/F1RFT/

Állítólag idő előtt kiszivárogtatták, és amire a Simsport tv-n lett volna a promóciós futam, már voltak RFT 2009-es szerverek a neten. Bár volt benne valami hiba, és nem lehetett csatlakozni a szerverhez!  :D

2009. November 02, 19:04
Válasz #152

Daniinad2

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 75
    • Profil megtekintése
Szerintem is a Ferrariban én is láttam már, hogy előrébb van. Hát nem is látszik a sisakjuk a pilótáknak.

2009. November 01, 21:31
Válasz #151

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Egyébként{nem hibaként mondom!} de a Ferrari és McLaren Tv cockpit nézete igazábol előrébb van mint a többi{Én igy veszem észre de lehet hogy nem} és a modokban nem
De NEM HIBAKÉNT MONDOM!
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. November 01, 13:24
Válasz #150

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Kösz hogy szóltál, megnézzük! :)

2009. November 01, 13:21
Válasz #149

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Emerico készíti a hangokat, november 3-án promo futam lesz a moddal a SimSportTV képernyőjén! ;)

2009. November 01, 10:07
Válasz #148

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Lényegében teljesen elkészült az F1RFT idei szezont feldolgozó mod. Már csak valószínűleg néhány nap, és lehet tölteni.




<a href="http://www.youtube.com/watch?v=XNxINnHCp28" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=XNxINnHCp28</a>

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek