Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: rFactor  (Megtekintve 57936 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 25, 20:19
Válasz #147

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Grat! hmm, ha egyszer egy F1-es pilóta is ennyit nyilatkozna. :D

2009. Október 25, 19:38
Válasz #146

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Köszi Tina!

Itt a nyilatkozatom a hivatalos sajtótájékoztatóról! ::-)

Villeneuve 3. hely - Torro Rosso

Kvali: Az időmérő jól sikerült, hisz meg tudtam szerezni a pole-t. Az igazat megvalva nem is erőltettem igazán. Csak egy tiszta kört szerettem volna menni, így sikerült...

Verseny
: A rajtnál jól jöttem el, Tamással, és Buksival jöttünk az élen. Elég könnyű rajt volt Az első körök az erős alulkormányzottság jegyében teltek. Nem nagyon akart az autó úgy befordulni ahogy szerettem volna, pedig könnyű volt a versenygépjármű, hisz 2 kiálláson voltam. Eddig általában nehéz autóval mentem, de most úgy döntöttem kipróbálok egy 2 kiállásos stratégiát. Buksi kezdett el üldözni akinek tempója nagyon jó volt, de valamit hibázhatott, hisz hamarosan 7 sec-re szakadtam el tőle, és ez a távolság nagyjából stagnált. Az első etapban volt egy hibám az első kanyarban hiszen lesodródtam az aszfaltozott bukótérbe, egyébként jól ment az autó. (Igazából nem tudtam mire számítsak a futamon, hiszen nem sikerült eleget készülnöm a versenyre, ezért nem tudtam mi vár rám.) Futamon a Cold 8 gumival versenyeztem ami nem bizonyult túl jó választásnak hiszen szinte egész futamon nem tudtam üzemi hőfokra melegíteni a gumikat, így végig tolta magát az autó. Kigyorsításnál pedig inkább táncolt, mint tapadt. Be is szóltam rádión: Lack of grip in turn 4!
Elérkezett az első pit. Igazából nem tudom pontosan hogy történt, de a srácok valamiért túl sokat bíbelődtek az autóval, pedig nem volt sérült, ezáltal Buksi megelőzőtt. Ekkor már láttam hogy a 2 kiállásos taktika nem lesz túl nyerő. Elkezdtem menni Buksi után, persze tudam, hogy nem fogom tudni megelőzni mert pokolian gyors volt már az első stint alkalmával is, ezért örültem hogy egyáltalán tudom tartani a lépést. Néhány kör elteltével a hosszú egyenesre vezető hurokban Buksi elvesztette a tapadást és megforgott, kis hijján belementem, de végül sikerült kikerülnöm. Ezt követően csak szenvedtem az autóval alulkormányzottság hideg gumik stb, és még az első etapon nyújtott teljesítményemet sem sikerült megismételnem. Eljött a második egyben utolsó kiállásom, ami jobban sikerült mint az első, és Buksi előtt tudtam maradni. Miután elhagytam a boxot láttam hogy Aflac nincsen túl nagy távolságra - igazából nem tudtam mire vélni hogy ott autózik előttem néhány másodpercre, és úgy gondoltam elkezdem pushing like hell. Néhány kör alatt beértem a friss gumikon, de tudtam nem lesz egyszerű megelőzni. Meglepően jól ment a már kopott abroncsokon, és nem igazán tudtam támadási helyzetbe kerülni. A baj az volt hogy Buksi hátulról szorongatott, aztán úgy emlékszem egyszercsak a hajtű féktávján megkoccolt, és ezt követően nem tudom mi történt vele, eltűnt mögülem. Újra rá tudtam koncentrláni az Aflac féle "problémára". Pár kör birkozással telt. Egyik kanyarban ő tapadt jobban a másikban én. Az aero kanyarokban le kellett maradnom, hisz meglehetősen alacsonyak voltak a tapadási viszonyok. Aztán az egyik kör végén sikerült a hosszú egyenesben szélárnyékba kerülnöm, és elkezdett húzni. Arra gondoltam, hogy fékezek egy rövidet, és próbálok fogni egy jó kigyorsítást hátha valahogy elfoghatom. El is követtem ezt a rövid féktáv dolgot, de úgy gondolom hogy Aflac ekkor a szokásosnál egy kicsit konzervatívabb féktávot vett a szokásosnál, én meg olyan over the edge félét, aztán kanyarodás közben sajnos sikerült megtolnom Af kocsijának hátulját, aminek következtében megforgott. Úgy gondolam visszaengedem, elvégre ez egy Fairplay liga, és ekkor nemcsak Aflac, hanem Tamás is elment mellettem. Gondoltam ez van, negyedik hely sem rossz. Aztán néhány körrel a leintés előtt Aflac kigyorsítása nem sikerült olyan jól az első kanyarkombinációból, nyilván a gumik sem voltak már túlságosan jó kondícióban, és ekkor a kigyorsítást követően sikerült behúznom a Torro Rosso-t szélárnyékba, és Af a következő kanyarban nyitva hagyta az ajtót, én meg bekopogtattam, és gondoltam ha nincs ott senki akkor be is megyek. Ezután még a kigyorsításon vívtunk mert lecsúsztam az apex-ről a rövid féktáv következtében, de a következő kanyar nekem kedvezett ezért sikerült megelőznöm a Ferrarit.

Nagyjából ennyi volt a versenyem. Gratulálok Hell-nek a győzelemhez, és Tamás jó teljesítményéhez. Gadfly-al nem tudom mi történt de ő is előttem végzett volna, úgyhogy lényegében a kieséseknek, és apróbb hibáknak köszönhetem a harmadik helyemet.


2009. Október 25, 19:30
Válasz #145

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
3. lettem a kínai futamom F1FPL-ben!  ::-)
Jó kis verseny volt, jól szórakoztam! :D
Gratulálok! :good:

2009. Október 25, 19:02
Válasz #144

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
3. lettem a kínai futamom F1FPL-ben!  ::-)
Jó kis verseny volt, jól szórakoztam! :D

2009. Október 13, 17:52
Válasz #143

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
12-10-8-7-6-5-4-3-2-1 pontrendszer van jelenleg érvényben, hogy a bajnokság még szorosabb lehessen az idény folyamán. ;)

2009. Október 13, 17:47
Válasz #142

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Jelenleg így néz ki a bajnokság két futam után. Nem a hivatalos FIA pontrendszert használjuk.

1.    Villeneuve      24   
2.    Hellspyc      15       
3.    Bence Kocsis      12           
4.    Petya              12                   
5.    Giorgio      11   
6.    Vittorio Powers   9   
7.    Aflac              8       
8.    Benya              8       

2009. Október 13, 16:30
Válasz #141

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
GRAT!

és hány pontal vezeted a bajnokságot?
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. Október 12, 20:44
Válasz #140

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Gratulálok Andris! O0 :6:

2009. Október 11, 20:52
Válasz #139

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Köszi szépen!  ::-)

2009. Október 11, 20:36
Válasz #138

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Nagy grat!  O0 :king:

2009. Október 11, 19:34
Válasz #137

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Sikerült megszereznem a győzelemet az F1FPL Maláj nagydíján!
A sikert a fórumozókank szeretném felajánlani! O0





Suzuka, egy kicsit más szemszögből:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=oCYGcx5-Lcg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=oCYGcx5-Lcg</a>

2009. Szeptember 24, 16:50
Válasz #136

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Adam Jonas ebben a bajnokságban tartalékpilóta


Igen, de most nem tesztpilótaként vettem részt a futamon, hanem szervezőként. :)

2009. Szeptember 23, 19:11
Válasz #135

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Adam Jonas ebben a bajnokságban tartalékpilóta
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2009. Szeptember 21, 21:54
Válasz #134

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Volt szerencsém élőben végig nézni a futamot. Szó mi szó, kicsit vicces volt, amikor mindenkinek a neve mellet az állt, hogy Engine, 2-3 kör különbséggel...  ;D Ettől függetlenül Andrisék célba értek, s ez a lényeg, gratula! ;)

2009. Szeptember 21, 21:02
Válasz #133

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Ma rendezték az F1FPL liga első futamát Melbourne-ben. Nagy meglepetésre ketős Torro Rosso győzelem született!

F1Andris és Bence futott be az első két helyen, akik egyébiránt unokatestvérek. :D
A dolog egyetlen szépséghibája, hogy ketten értünk célba, hiszen a komplett mezőny elfüstölte a motorját a verseny alatt.



A győzelmet az F1Fórumnak szeretném felajánlani!  :)


Grt a győzelemhez!

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek