Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Hamilton bukta az első helyezését!  (Megtekintve 13305 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Szeptember 07, 19:58
Válasz #6

balu23

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 1
    • Profil megtekintése
Üdv!
Én nem szurkolok senkinek, de ez már nekem is feltűnő!!!
A FERRARI ezt is elintézte... Jobb lenne, ha csak ők indulnának az F1-ben 20 autóval, mint amire a kis "náci" Mosley is rábólintana... :angry:

2008. Szeptember 07, 19:55
Válasz #5

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Megérdemelte a büntetést, mert Haminek mindent szabad! Nehogy már ne kapjon! Teljesen jógos! Andrissal egyetértek, hogy az a bizonyos boxutcai dolog, miatt Massa nem érdemelte volna meg az ilyen büntetést, mert akkor nem az ő hibája volt, hanem aki zöldet adott neki, Akkor miért ő bünhödjön, mikor a csapata cseszte el! Ennyi! Például a Monacói dolog Kiminél, ő kapta a büntit, és nem a csapat mikor ők hibáztak, hogy ott szarakodtak még a gumikon. Az igaz, hogy a Ferka elég joóban van a FIAval, de hát ilyen az élet, aki tud az nyal, és talpraesett, aki meg bénáskodik, az így jár. Gyerekek ilyen a való világ! Szóval Hamilton jógosan kapta! És egyáltalán nem sajnálom, így jár, aki nem sportszerűen viselkedik, meg minek akrta pont ott megelőzni, mikor látszódott, hogy Hami gyorsabb, és másodpercek kérdése, és leelőzi valahol. Meg az hogy Kimi megpördült, meg belecsapodótt a falba, mert sietni akart, egyáltalán nem hibázható, meg nehogy már bocsánatot kérjen, hogy elcseszte , mert én is így döntöttem volna, hogy nyomom, hogy Hamitől elszakadjak, és szerintm nem csak én tettem volna így. Ennyi, versenyzett!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Szeptember 07, 19:38
Válasz #4

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Szerintem a múltkori Massa eset az nem pozícióért ment, egy szimpla csapathiba volt. Nem nyert vele pozíciót, és nem is szándékozott...
Hamilton egy kicsit dörzsöltebb akart lenni.. amúgy nagyon gyors volt esőben, gyorsabb mint Kimi! Ez nem jött össze...

2008. Szeptember 07, 19:33
Válasz #3

Alex73

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
a ferrarinak mindent lehet másoknak meg semmit!lásd múlt verseny 10000
euro!

2008. Szeptember 07, 19:33
Válasz #2

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Ez tényleg egy nagyon szigorú döntés. Abban biztos voltam hogy kap büntetést mondjuk 5 helyes rajtbüntetést a következő futamra, de erre nem számítottam.
Büntetést viszont érdemelt, mert nagyon számító módon levágta a kanyart, és már a következő féktávra készült, míg Kimi haladt az ideális íven. Akkor nem lett volna büntetés ha az előzést az Eau Rouge utáni egyenesre hagyja, szélárnyékból simán meglett volna. ???
Mert gyakorlatilag a kanyarlevágásnak köszönhetően került előzési pozícióba.

2008. Szeptember 07, 19:21
Válasz #1

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
Gondoltam ez megér egy új topikot. ez most abszolúlt nem volt fair döntés. nem volt az olyan borzasztó esemény, hogy ezt keljen Hamivel művelni! :mad: nem volt elég a tavalyi év, mikor leálázták a McLarent a sárga földig? vagy tényleg minden a Ferrari körül forog? ők irányítanak? kapott most 25 mp-es büntetést, ami most már csak a 3. hekyre lett elegendő. így Massa lett az első, Heidfeld pedig a második. nagyon el lett rontva az amúgy nagyszerű futam! írtam mind ezt úgy, hogy nem vagyok McLaren, és főleg nem Hamilton rajongó.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek