Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Hamilton bukta az első helyezését!  (Megtekintve 13316 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Szeptember 08, 17:03
Válasz #36

anonymus

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 190
  • F1 Világbajnok
    • Profil megtekintése
Szerintem ettől az is jobb lett volna, ha kimi nyer igaz h nagyon utálom szegényt, de bevallom h nagyon szépen teljesített az egész futamon nem mint az aki megkapta hamilton megérdemelt első helyét. A büntetés teljesen igazságtalan a ferrari csak pénzbüntetéseket kap és akárhogy nézzük kivételezik velük a FIA. Amúgy mikor hamilton belement kimibe kapott büntetést nem is kicsit akárcsak most kb. 10 helyes rajtbüntetést /a kb-t csak dísznek írtam/ akárcsak rosberg. A győzelmet legkevésbé a massa érdemelte meg sokkal jobb volt nála alonso is a RENAULT-val. Sztem úgy lehetne szorosabb a verseny ha ross brawn marad a ferarinal mert mellette esélytelen h kimi kicsúszik és akkor biztos h sokkal többen néznék a tv-t a következő futamnál mert biztos h a kimi rajongók nem fogják azt nézni ahogy a kedvencük csak előnyt szerez csapattársának mikor sokkal többre lenne képes. A FIA 1 nagy sz.r remélem a fellebezés sikeres lesz és örülhetek majd annak h a ferrarisoknak most sz.r. Am nem vok mclarenes mióta köc..gök voltak alonsoval aki ross brawn szerint is a legjobb a mezőnyben :blum:  És eléggé nagy port kavar az a dolog is amit speci írt ma 8:30:59-kor  ;)
"Egyfolytában megyek tovább és tovább, hogy megtanuljam a saját testi és a szellemi korlátaimat. Ez nekem az élet útja."

Ayrton Senna

2008. Szeptember 08, 16:55
Válasz #35

zozimclaren

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 8
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Megérdemli a nigger a büntetést.. Emlékezzünk amikor a kis feka a boxutcában kilökte kimit az élről. Semmilyen büntetést nem kapott! Ja, hogy az versenybaleset volt! Ez meg szabályalkalmazás!
Bocsi de következő versenyen ha jól emlékszem a 12 hejről indúlt.Vagy nem látad?

2008. Szeptember 08, 16:10
Válasz #34

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
te tudod...
az jutott az eszembe, hogy ezek után lehet, hogy senki sem mer majd előzni, tehát a végeredmény már szombaton el fog dőlni, az időmérőn. akkor kár is vasárnap rajthoz állni, továbbá akkor minek is nézném az F1-et? :zizi:

2008. Szeptember 08, 14:24
Válasz #33

Apolló

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 2
    • Profil megtekintése
    • E-mail
megértem, hogy nem csíped Hamit...én sem. de a rasszizmusnak szerintem itt nincs helye. eusa_naughty amúgy kapott büntit Rosbergel együtt.

Azért, mert niggereztem, ill. le fekáztam még nem biztos, hogy rasszista vagyok.

2008. Szeptember 08, 14:19
Válasz #32

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
Megérdemli a nigger a büntetést.. Emlékezzünk amikor a kis feka a boxutcában kilökte kimit az élről. Semmilyen büntetést nem kapott! Ja, hogy az versenybaleset volt! Ez meg szabályalkalmazás!

megértem, hogy nem csíped Hamit...én sem. de a rasszizmusnak szerintem itt nincs helye. :eusa_naughty: amúgy kapott büntit Rosbergel együtt.

2008. Szeptember 08, 14:17
Válasz #31

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
lehet, hogy elutasítás lesz a vége. mivel ezért a manőverért (állítólag) boxutcai áthajtásos bünti lett volna, de az csak a futam vége előtt min. 5 körrel szabható ki. ezért valószínű, hogy a fellebezést elutasítják.

2008. Szeptember 08, 14:16
Válasz #30

Apolló

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 2
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Megérdemli a nigger a büntetést.. Emlékezzünk amikor a kis feka a boxutcában kilökte kimit az élről. Semmilyen büntetést nem kapott! Ja, hogy az versenybaleset volt! Ez meg szabályalkalmazás!

2008. Szeptember 08, 14:11
Válasz #29

bagoly701

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 544
    • Profil megtekintése
Nem tudjátok mikor lesz eredménye a Mclaren fellebbezésnek?

2008. Szeptember 08, 10:24
Válasz #28

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
persze, régebben is voltak hasonló esetek, de nem csak Schumi ellen, hanem mellett is. emlékszem egy pár esetre, hogy futam közben módosultak a szabályok Schumi javára. szóval...nem lehet teljesen igazságot tenni. tény, hogy ez nem fair döntés volt!

Hát éppen erről beszélek. Minden oldal kap néha egy pofont.

Engem csak az zavar, hogyha a Ferrari kapja az rendben van, ha más, akkor felháborodik mindenki.

Eddig is és ezután is lesznek érthetetlen döntések. Ez a sport erről szól.

Most Hamin csattant az ostor. Szerintem se jogos, de azért örülök neki  :5:

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2008. Szeptember 08, 08:30
Válasz #27

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
egy kis csemege a nagy emberektől:

A szakértők egyöntetűen úgy vélik, hogy nem volt jogos a büntetés.
Norbert Haug: "Ez döntő lehet a bajnokságban."

Niki Lauda: "Ez egy teljesen tiszta manőver volt Hamiltontól."

Christian Danner: "Nagy kár, hogy így tönkre tesznek egy ilyen izgalmas versenyt. A döntés botrányos."

Marc Surer: "A büntetés meglepett. Úgy gondolom, hogy Lewis Hamilton nem volt szabálytalan. Elengedte Kimit, ahogy azt a szabályok megkövetelik, majd besorolt mögé, és megelőzte. Massa 10.000 eurós büntetést kapott Valenciában. Hamilton Belgiumban időbüntetést. Kettős mércével dolgoznak."

Jacques Schulz: "Jogtalan a büntetés. Hasonló esetben Räikkönen figyelmeztetésben részesült volna."

Hans-Joachim Stuck: "Érthetetlen a büntetés. Hamilton elengedte Kimit. Nem tudom miért volt szükség a büntetésre."
forrás:formula.hu

2008. Szeptember 08, 08:11
Válasz #26

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
persze, régebben is voltak hasonló esetek, de nem csak Schumi ellen, hanem mellett is. emlékszem egy pár esetre, hogy futam közben módosultak a szabályok Schumi javára. szóval...nem lehet teljesen igazságot tenni. tény, hogy ez nem fair döntés volt!

2008. Szeptember 07, 23:08
Válasz #25

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Az a cél, hogy az utolsó futamig nyitott legyen a vb cím. Mert ha 2-3 futammal előtte már eldől, akkor tudod ki kapcsolna a forma1-re? Hát közel sem annyian.

A FIA éppen ezt akarja elkerülni. A dolog ennyire egyszerű.
Rendben értem. :)

2008. Szeptember 07, 23:06
Válasz #24

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
Mondjuk ebbe is van valami. :D Akkor értem a 2006-os dolgokat. :) Mondjuk szorosabb már nem lesz, ha nem történik valami gubanc Hamiltonnal, akkor így csak Massa és Hamilton között fog eldőlni a dolog. És így izgalmas?

Amúgy nem a Ferrari ellen szóltam, mert engem nem érint az ügy. Nekem mindegy, hogy mi lesz. :) Kimit, akkor is sajnálom, mert megérdemelte volna a győzelmet.

Az a cél, hogy az utolsó futamig nyitott legyen a vb cím. Mert ha 2-3 futammal előtte már eldől, akkor tudod ki kapcsolna a forma1-re? Hát közel sem annyian.

A FIA éppen ezt akarja elkerülni. A dolog ennyire egyszerű.

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2008. Szeptember 07, 22:57
Válasz #23

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Mondjuk ebbe is van valami. :D Akkor értem a 2006-os dolgokat. :) Mondjuk szorosabb már nem lesz, ha nem történik valami gubanc Hamiltonnal, akkor így csak Massa és Hamilton között fog eldőlni a dolog. És így izgalmas?

Amúgy nem a Ferrari ellen szóltam, mert engem nem érint az ügy. Nekem mindegy, hogy mi lesz. :) Kimit, akkor is sajnálom, mert megérdemelte volna a győzelmet.

2008. Szeptember 07, 22:49
Válasz #22

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
Itt tényleg senki nem látja mi megy?

A szabályok olykor szabadon értelmezhetőek és az természetes, hogy az FIA mindig olyan irányba fog dőlni, hogy minél szorosabb legyen a verseny.

Ez a döntés nem a Ferrari mellett és nem Hamilton ellen született. A szoros végeredmény érdekében történt.

Persze ez sem korrekt, de az Isten szerelmére szálljatok már le a Ferrariról!!

Az gondolom mindenkinek nagyon tetszett, amikor ellenük hozták sorra a döntéseket. Mert akkor Schumi verhetetlen volt. Az Atyaúristen se tudta megállítani a pályán, így mindenféle kamu ürüggyel úgy kozmetikázták a szabályokat, hogy elvegyék az előnyét.

Akkor tetszett, most viszont gond mi? Hát ez van, el kell fogadni.

Mellesleg Hamilton akkora egy egoista barom, hogy én lennék a legboldogabb, ha ellene hoznák a döntéseket. De erről sajnos szó sincs. Kell az izgalom, így ha lehetőségük van, akkor tesznek is a szoros eredményért. Ennyi.

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek