Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: F1 Challenge 99-02  (Megtekintve 91256 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 29, 19:21
Válasz #15

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Ha minden igaz akkor innen: http://www.f1_2007.extra.hu/ le tudod tölteni a Trackpack-ot. Mondom többnyire régi pályák vannak benne, de nagyon király.  O0

Egyébként én még nem találkoztam az új Spa-val, és Fuji-val.

2007. Szeptember 29, 17:55
Válasz #14

Big Joe

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 2
    • Profil megtekintése
Az általam ismert 2007-es módokban az 1976-os Fuji pálya van benne, amit azóta átépítettek, legszembetűnőbb változás a célegyenes ráfordítójában látható.
Spa-ban az átépített buszmegálló sikán pont a másik irányban fordul, mint valójában, és a célegyenes sem egyenes, mint most az átépítés után.
A Trackpack linkjék megköszönném, mert vadászok még néhány régi pályára (Adelaide, Phoenix).

2007. Szeptember 29, 12:45
Válasz #13

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Hogy érted hogy jó pályák? Nekem egyébkéntleginkább a BFO tetszik. Plusz én leszedtem egy pálya pack-ot amiben kb 20 bonus pálya is van. Többek között Nordschleife, Zolder, Paul Ricard, és még egy csomó legendás pálya. :victory:

2007. Szeptember 29, 09:38
Válasz #12

Big Joe

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 2
    • Profil megtekintése
Sziasztok!
És melyik 2007-es mód az amiben jó pályák vannak? Eddig pl. az összes Spa-i pálya rossz volt amivel találkoztam, Fuji-ról már nem is beszélve.
Üdv: Joe

2007. Szeptember 16, 09:58
Válasz #11

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Tényleg igazad van! Rossz képet raktam be... :blush:

2007. Szeptember 15, 22:36
Válasz #10

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ma töltöttem le a BFO 2.0 modot az F1 challenge-hez, és nagyon brutális. A legszebb, legkidolgozottabb mond amivel valaha is találkoztam A fizikája is jó, garfika 5-ös. Na és azok az elképesztő V8-as hangok, mintha csak a tévében hallanám. Csak ajánlani tudom mindenkinek. :king:

Egy kis ízelítő:


Andris, hadd javítsalak ki. Ez nem a BFO modból van ez a kép, hanem a PFT modból. :D Egyébként mindkét mod igényes, szóval érdemes mindkettőt kipróbálni. A kezdőknek 1 kis segítség, hogy milyen modok léteznek:

- F1 Mania 3.72 (400 MB - 2007-es fizikával)
- F1 Challenge 2007 by Seh (800 MB - rh05-ös fizikával)
- F1 Challenge 2007 FULL by Seth (650 MB - rh05-ös fizikával)
- F1 Challenge V3.0 (700 MB - 2007-es fizika)
- F1 PFT mod (1,2 GB - 2007-es fizika; ha valakinek mond valamit az FS ONE mod rFactorban, akkor annyit mondok, hogy ugyanaz a csapat csinálta ezt a modot is :))
- Bridgestone Formula One (BFO) Mod (450 MB)
- F1 CT V3 (700 MB - rh04-es fizikáva)
- F1 CT V4 (800 MB - 07-es motorfizikával és rh04-es fizikával)
- ShoMateka mod (6-700 MB - 2007-es fizika)
- Hexeking mod (ezt nem ismerem, csak hallottam róla)

Azt hiszem ennyi. :D

Én ezek közül az F1 Challenge 2007 V3.0-t ajánlom. A netes játék terén Andrist csak megerősíteni tudom. :D

2007. Augusztus 26, 12:17
Válasz #9

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Hát egy kezdőnek nem olyan egyszerű, én már kb 5 éve játszok vele, és egészen belejöttem. Indultam egy sim bajnokságban és nem is ment rosszul. Nagyon király játszani online, annyira izgalmas hogy pl az időmérőn századok döntenek a pole pozícióról, és pl 2 perc van hátra tudod hogy egy gyorskör még belefér öszeszeded magad, és küldöd ezerrel, de tudod hogy nem hibázhatsz mert minden apró kis bizonytalanság tizedekbe kerülhet. A legjobb persze a verseny ahol nagyon fontos a taktika hogy ki mikor jön ki a pitbe, és tényleg ahogy a valóságban itt is 1-2 plussz kör amit kinn tudsz maradni a többiekhez képest nagyon sokat számít. :zizi: I love this game!

2007. Augusztus 25, 20:34
Válasz #8

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Tényleg tök jól néz ki! Nagyon jól ki lett dolgozva! Én is játszottam ezzel a játékkal, csak a 2006-os verzióval! Nagyon nehéz, állandóan belementem a falba, de volt egyszer-kétszer, hogy sikerült végig mennem normálisan. És megnyertem az időmérőt! Akkor döbbentem rá, hogy nem is olyan könnyű vezetni ezeket az igazi f1-es autókat. Nagyon érezni kell mikor fékezel, és ott kell lenned 100%-an fejben.


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2007. Augusztus 23, 14:32
Válasz #7

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Tényleg szép!  :)

2007. Augusztus 23, 14:14
Válasz #6

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Ma töltöttem le a BFO 2.0 modot az F1 challenge-hez, és nagyon brutális. A legszebb, legkidolgozottabb mond amivel valaha is találkoztam A fizikája is jó, garfika 5-ös. Na és azok az elképesztő V8-as hangok, mintha csak a tévében hallanám. Csak ajánlani tudom mindenkinek. :king:

Egy kis ízelítő:

2007. Augusztus 19, 20:03
Válasz #5

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Ja van egy pár mod hozzá, meg ha jól tudom nem is olyan egyszerű összedobni egy modot. Fizikát átalakítani, skin-elni a kocsikat, esetleg még a geometriájukba is belenyulni, elég időigényes lehet. Ja amúgy Challenge forever! :king:

2007. Augusztus 19, 19:23
Válasz #4

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Nem tudjátok, hogy hogy kell modot csinálni? Mik kellenek egyáltlán hozzá?
Hát sajnos ehez nem értek, de miért nem jó azok a modok amiket csináltak? Annyi van, hogy már választani se lehet. ;D

2007. Augusztus 19, 15:55
Válasz #3

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Nem tudjátok, hogy hogy kell modot csinálni? Mik kellenek egyáltlán hozzá?

2007. Augusztus 17, 19:35
Válasz #2

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Szerintem ez a legjobb F1 szimulátor. A fizikai megvalósítása tökéletes. Az autót professzionális módon be lehet állítani, következetesen reagál minden módosításra. Érezni benne az alul, és a túlkormányzottságot, van gumikopás, az üzemanyag mennyisége drámaian befolyásolja a köridőket, és a gumik működését. Grafikailag, egy kicsit már kezd elavulni, az RFactor abban lekörözi, de másban nem. Jómagam már nagyon sok szimulátort kipróbálta, de ennél jobbal még nem találkoztam. Challenge Rules! :king:

2007. Augusztus 16, 23:00
Válasz #1

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Szoktatok vele játszani? Modokat használtok?

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek