Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Palik és Czollner - a "szakértők" :)  (Megtekintve 80567 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Május 23, 22:06
Válasz #142

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Több oldalon is láttam ilyen topikot hogy "PALIK MONNYON LE" !!
Sokak nagyon nincsenek kibékülve szegénnyel!

Azért remélem holnap lesz, és újra bizonyít! :D

Jah és itt van,egy olyan igazi átélős Lacis vidi! ::-)

Ez asszem a  tavaly előtti amikor kiestek, mert idén egy darabig nyilatkozni se volt kedve, a történtek miatt.

Amúgy szerintem ő lesz holnap, mert most semmi olyan rally dolog nincs, de lehet, hogy pihentetik, mert az első 4futamon ő volt. :D Én reménykedek, hogy nem. :)

2009. Május 23, 19:55
Válasz #141

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Én is csak nemrég találtam, és teljesen ledöbbentem rajta, amúgy meg egyetértek vele...

2009. Május 23, 19:30
Válasz #140

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Uhh..Ez a videó nekem kimaradt valahogy, jól megmondta Palik, na, ezért bírom én, megmondja a frankót, akár ki akár mit mond, Palik fa*a csávó!!!

2009. Május 23, 19:22
Válasz #139

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Több oldalon is láttam ilyen topikot hogy "PALIK MONNYON LE" !!
Sokak nagyon nincsenek kibékülve szegénnyel!


Azért remélem holnap lesz, és újra bizonyít! :D


Jah és itt van,egy olyan igazi átélős Lacis vidi! ::-)
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=AhplmspUlX8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=AhplmspUlX8</a>

2009. Május 20, 20:23
Válasz #138

gery555

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 19
    • Profil megtekintése
    • gTutorial
    • E-mail
Idézet
zóval palik azért többet tett le az asztalra, hogy ezt kiérdemelhesse. Mosolyog lehet, hogy sz*r kommentátor, de szerintem elég jó versenyző.. Lsd.: Dakar

én bírom Palikot, és mikor nem ő kommentálja az F1-et akkor hiányzik

2009. Május 20, 15:10
Válasz #137

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Mondjuk még mindig jobb, mint ha Czollner vezetné.. :D Anno Alonso autóját se tudta végig vinni a Hungaroringen. Kicsúszott a 2. kanyarban...

Ahol versenyzik nem tudom melyik kupában ott is elég béna... nem beszélve Wéberről... Szóval palik azért többet tett le az asztalra, hogy ezt kiérdemelhesse. :) lehet, hogy sz*r kommentátor, de szerintem elég jó versenyző.. Lsd.: Dakar


2009. Május 20, 11:29
Válasz #136

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Jaja, én is..
És mindig találkozik F1-es pilótákkal,szerencsés ember... :-\

2009. Május 20, 06:44
Válasz #135

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Palik már megint F1-es vasat vezetett Szeged utcáin, annyira irigyelem ilyenkor... :'(

2009. Május 10, 16:23
Válasz #134

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Tudtam, hogy ma nem ő lesz, mert írták, hogy versenyzik mikor a felesége bármikor szülhet, de a mai közvetítés se volt sokkal jobb... Egyszerűen rossz volt hallgatni..

2009. Május 10, 11:26
Válasz #133

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Köszi Andris hogy megosztottad velünk az élményed!! ;)
Palik keményen nyomja, hiába a sok rivális, kritizáló,Palik érti ezt a témát, megy neki,és elképesztő hogy mire képesek ezek a pilóták,sőt még ezek az autók is...

2009. Május 10, 11:21
Válasz #132

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
A mai és a tegnapi napon kilátogattam a Rábaköz terepralli futmara, és megtörtént a csoda élőben láthattam PALIK-ot! O0 :D

Nagyot nőtt a szememben, mert 2 szakaszt láttam és ő volt az a versenyző akin mindig látszott hogy kinyomja a gép szemét. Sokan csak elfinomkodták a dolgot, de Laci kőkeményen versenyzett. Mellesleg ez a tereprali dolog egy nagyon láványos sport, és néhányan brutális gépekkel indulnak. Az valami egészen elképeztő hogy járhatatlan utakon elképesztő tempóban haladnak, és padlózzák ezeket a szörnyetegeket!




2009. április 25, 01:50
Válasz #131

Bábel Vilmos

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 2
    • Profil megtekintése
a baj az, hogy palik lehet hogy tisztelettudo a pilotákkal, mert azt már gondolom ö is belátta, hogy soha egyiknek a nyomába sem és, de nem csak a pilotákkal kellene tisztelettudonak lennie, hanem a saját állitolagos barátjával - közvetitötársával is!!!

az hogy ilyen ostoba barom modon áll hozzá a másik emberhez, aki ott ül mellette, és egy normális szot sem tud neki mondani, az igen komolyan jellemzi öt!

Szerintem nem véletlen, hogy az RTL Klub ilyen mélyre süllyedt tv-zés terén, ebben ezekkel a közvetitésekkel paliknak is vastagon benne van a keze.

2009. április 24, 20:02
Válasz #130

Alofun

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 47
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Az igaz, hogy Palik és Collner néha kicsit túllő a célon, de jó nevetni rajtuk. Amikor Palik elkezd üvöltözni egy előzésnél az a legjobb. Legalább beleéli magát. Külföldön is vannak olyanok, hogy üvöltöznek a kommentártorok. És ha jól emlékszem egyszer Dávid Sándor azt mondta, hogy az osztrákok egyik kommentátora is keményen leszólta az egyik pilótát. Azt hiszem amikor 2008-ban Monacoban Kimi belement Sutilba. Most ahhoz a beszóláshoz képest Palikék nagyon is tisztelettudók.
A mi kezünkben van a sorsunk. Fel fogjuk venni a keszty?t!- Fernando

2009. április 24, 13:17
Válasz #129

moniii

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 484
    • Profil megtekintése
engem az lepett meg hogy egyaltalan van csajszi is a stabban  :) bar gondolom olyan helyzetben lehet mint az m1es meccsek komentator csaja...aki a beszelgetes folyaman csak bologatni tud mert nem engedik szohoz jutni a fiuk...
moniii:)

2009. április 24, 08:32
Válasz #128

bagoly701

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 544
    • Profil megtekintése
Régen örültem, ha hallottam, hogy a Palik is közvetít, de egyre jobban utálom én is. És nem tűrném a Czollner helyébe a lekezelő, ostoba beszólásait, akár ki is az a Palik. És egyszerűen nem tudja hol kell abbahagyni, hol elég. Oké, hogy beszól, de csak erőlteti és mondja és már kínos és unalmas és akkor is folytatja. Az a másik szerencsétlen meg zavartan röhög.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek