Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Palik és Czollner - a "szakértők" :)  (Megtekintve 80412 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Március 11, 18:14
Válasz #262

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Hétfőn hazaérkeztek feleségével a féléves szünetről, kíváncsi leszek, hogy az Ausztrál Nagydíjon ő lesz-e az egyik kommentátor vagy esetleg Csaba.

2011. Március 11, 17:59
Válasz #261

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Nem tudom Paliknak volt egy egyénisége meg vele tényleg izgalmasabbak voltak a versenyek most Czolner meg Valter Csaba ezek full unalmasak jó Czolnert még megszoktam de ez a Valter Csaba ez nem tom de nem nagyon élet vidám! PALIK THE BEST!!


2010. November 19, 22:56
Válasz #260

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Hát jó lenne má a változás, új kommentátorok meg minden, de azért Palik és Czollner az örök páros :) Nekem őszintén hiányoznak. Miért csak engem nem idegesít Czollner? :)

Nem figyelsz annyira rá, vagy nem tudom. Örülj neki. :D

2010. November 19, 22:52
Válasz #259

Sungirl

  • Kimi fanatic
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 445
  • Eccleston ükje
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Fernando Alonso, Sebastian Vettel
Hát jó lenne má a változás, új kommentátorok meg minden, de azért Palik és Czollner az örök páros :) Nekem őszintén hiányoznak. Miért csak engem nem idegesít Czollner? :)

2010. November 16, 10:15
Válasz #258

Diego

  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 165
    • Profil megtekintése
Czollner távozzon!!! :)
Nagyon idegesítő egy figura.

2010. November 15, 21:19
Válasz #257

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Hát azért az is komoly volt, amikor 100 szor elmondta, hogy nem hiszi el, hogy Alonso ott van Petrov mögött. :D Szerintem ez a hosszú szezon csak a Gyulának a legrosszabb.

2010. November 15, 18:37
Válasz #256

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Mindenesetre nálam nem most szerepelt le Czollner, már rég, de tegnap, ha a környékén lettem volna, biztos kap akkorát, h lefejeli a monitort....
Egy tetű! Nem hinném h őt azért fizetné bárki, h ellendrukkoljon 55 körön át! Hanem azért, h közvetítse ami a pályán történik! Ennek ellenére szinte fohászkodott azért, hogy elfüstöljön Vettel! Ki nem állhatom, mikor egy sporteseményt úgy kell nézni, hogy a kommentátor, elfogult, akár legyen az egy foci meccs, vagy bármi!
Apám végig ezen koncentráltam, ha 15 ször nem közölte a tényt, hogy Vettel el is füstölhet, akkor egyszer se.... Pedig hozzátenném a Ferrarinak is lehetett volna motorgondja, mert tudjuk miért, meg végülis bárkinek! Ez meg úgy koncentrált.....
Áhh eszméletlen idegesített.... így is örökké valóság volt a futam, mellette még hallgasd körönként ezt a kárálást! Egyszerűen én már szavakat nem találok erre az emberre...

2010. November 15, 18:24
Válasz #255

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Gyula és a szerénység az két különböző dolog. :D Más külföldi kommentátoroknál is ez megy.

2010. November 15, 17:12
Válasz #254

Sungirl

  • Kimi fanatic
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 445
  • Eccleston ükje
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Fernando Alonso, Sebastian Vettel
Hát azért nincsenek olyan beszólásai. Meg szerényebb, de nem is ez a lényeg.,,Hülyéskednek" itt, de arra nem gondolnak, hogy van akik minden szavukat komolyan veszik, főleg ha valaki kedvencéről dumálnak.

2010. November 15, 16:45
Válasz #253

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Szerintem semmivel nem jobb a Gyula. Egyre több embert idegesített futamok óta, kicsit átesett a ló másik oldalára. :D

2010. November 15, 13:58
Válasz #252

Sungirl

  • Kimi fanatic
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 445
  • Eccleston ükje
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Fernando Alonso, Sebastian Vettel
A forma1 nem Palik hülyeségeiről szól! Jó, hogy ,,lemondott" róla! Meg azért már túlzás volt a sértegetés. Czollner meg, hát róla nem is tudok mit mondani. ő azért jobb, bár már unom.

2010. Szeptember 23, 21:02
Válasz #251

Szlavo

  • Gengszter Dzsigoló
  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 181
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Palik hülye volt az f1-hez.Hálla az égnek nem ő közvetíti a futamot remélem megtartja ezt a jó szókását .Többet nem kell hallgatni a marhaságát.
Pont mint te. ;D
No nitro,no turbo,simple Bmw power...

2010. Szeptember 23, 19:01
Válasz #250

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Hová tűnt, Damon Hill? :D
Igen, kb. valahogy így tűnt el Palik is. Szegény Gyula, biztos nem örül neki, hogy még visszatér Palik. :D

2010. Szeptember 23, 18:52
Válasz #249

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D

2010. Szeptember 23, 18:47
Válasz #248

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Hova tűnt Palik László?



Utolsó hungaroringi munkanapján az újságírók előtt Palik László teátrális körülmények között kikapcsolta a mobiltelefonját, és felesége jelenlétében bejelentette, hogy mostantól egy ideig csak a családjának él. Mégis sokakat meglepett, hogy az F1-es televíziós széket ilyen gyorsan átvette egy utód, mi több, azóta a tereprali bajnokságtól is távol marad a 2008-ban még az év versenyzőjének választott személyiség.

Hogy a 2001-ben a magyar F1-es pálya élére került közgazdász-műsorvezető-kommentátor-üzletemberből hogyan lett autóversenyző, azt mindannyian nyomon követhettük. Palik László előbb Szalay Balázs oldalán, majd annak ellenében a Dakaron edzette magát, nem sokkal később azonban már a hazai tereprali bajnokságból és a pályaversenyek világából sem hiányozhatott. Előbbiben két évvel ezelőtt a bajnoki címig vitte, míg a Hungaroring aszfaltján és több más híres pályán a BMW hazai importőrének pilótájaként próbált bizonyítani, alkalmanként komoly sikerekkel.

Közben – mint ismert médiaszereplő - F1-es autókat, jellemzően Red Bullokat vezetett a Hősök terén, a Lánchídon, Siófokon és Kecskeméten, de a Renault Világszéria hazai fellépésén akkori munkahelyén a franciák kocsiját is kipróbálhatta.

A jövőre 50 esztendős pilótának azonban idén nagyot fordult az élete: előbb elbúcsúzott a mogyoródi főnöki széktől (kollégái fát ültettek a tiszteletére), majd a tereprali bajnokság gyulai futamán nagyot bukva elvesztette az esélyét a rangos hazai szériában történő jó szereplésre, így a legutóbbi erőpróbáján már nem is állt rajthoz.

Sőt, az F1-es rajongók nagy meglepetésére az RTL legutóbbi közvetítésén már Walter Csaba (BMW-s csapattársa, a hungaroringi vezetéstechnikai centrum igazgatója, a GT3 széria egyetlen magyar résztvevője) ült a székében. Palik korábban is többször hiányzott Czollner Gyula mellől, de akkori távolmaradásait a különböző autósport eseményekkel lehetett magyarázni. Ám a közeli jövőben a Forma-1-es közvetítések meghatározó hangját most minden „komolyabb” ok nélkül kell nélkülöznünk, legalább is Héder Barna, a csatorna sportosztálya főszerkesztőjének tájékoztatása szerint. „Palik László augusztus 31-én sajtótájékoztatón jelentette be, hogy a következő időszakot a családjával szeretné tölteni. Ez a kommentátori tevékenységét is érinti, hiszen jelenleg is pihen. Azonban amint "játékra jelentkezik", ismét betöltheti azt a szerepkört az RTL Klub Formula 1-es közvetítéseiben, amelyben megszokhattuk az elmúlt évek során ” – válaszolta megkeresésünkre a kommentátor régi barátja.

Hogy mikor „jelentkezik játékra” a kommentátor, és hogy mikor hangzik fel újra egy a „Hova tűnt Damon Hill?”-hez hasonló klasszikus, azt nem lehet megjósolni. Az azonban bizonyos, hogy akárcsak mostani pihenője, lehetséges jövőbeni visszatérése is egyaránt témát szolgáltat majd a sajtónak és a száguldó cirkusz rajongóinak .


forumula.hu

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek