Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Nakjima testőrt fogadna az Alonso eset után  (Megtekintve 1080 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 28, 13:03
Válasz #4

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Az tuti! Szerintem egész verseny alatt annyir félhetett, mert hallotuk, és láttuk, hogy ha egy spanyol honfitársukat bántják, akkor neki annyi! :knuppel2: Az bizti,hogy ő is felkerült a listájukra, mint Hami! :D


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Augusztus 27, 13:50
Válasz #3

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
mit 1-re, egyből 5-re lesz szügséged Nakajima! :knuppel2:

2008. Augusztus 27, 13:00
Válasz #2

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Igen ezt én is mondtam Kazuki.  ;D

2008. Augusztus 27, 13:00
Válasz #1

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Kazuki Nakajima az Európai Nagydíjon telibe találta a helyiek kedvencének, Fernando Alonsónak az autóját. A japán versenyző már akkor tudta, hogy a verseny egyik legfontosabb figurájától vette el a lehetőséget, hiszen Alonso miatt rengeteg spanyol szurkoló érkezett ki a pályára.

„Elég rossz rajtot vettem és Fernando is és Timo is elébem került." -mondja Nakajima. „Úgy hiszem a 4-es és 5-ös kanyarban volt egy csata Fernando előtt. Azt gondolom, hogy megpróbálta elkerülni az autót, de sajnos én nem tudtam elkerülni őt."

„Lassíthatott, hogy elkerülje Bourdais-t, aki kívülről érkezett vissza a pályára. Én éppen kigyorsítottam és nem volt időm, hogy reagáljak a manőverre."

„Láttam, hogy Fernando volt az és rögtön gondoltam, hogy ez nem jó neki és a spanyol szurkolóknak sem. Nagyon rossz érzés ez nekem is. Elnézést fogok kérni a szurkolóktól. Talán nekem most szükségem lesz egy testőrre!"

Formula.hu

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek