Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Hamilton: Sok szemét terjeng rólam és a McLarenről  (Megtekintve 1087 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Szeptember 17, 10:16
Válasz #1

ToreTTo

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 632
  • Tesztpilóta a McLaren-nél.
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren,Lotus,Sauber
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton,Jenson Button,Kimi Räikkönen
Lewis Hamilton továbbra sem hagyja, hogy a sok spekuláció megzavarja az idei bajnokságban.
 
A 2008-as világelső a címre hajt idén, míg a jövőjéről gondoskodnak azok, akiknek ez a feladata.


A 2008-as bajnok ezen a hétvégén Mumbai-ban bemutatózott, miután megnyerte az idei Olasz Nagydíjat, és elmondta, hogy semmit sem kell elkapkodnia, mielőtt bárkivel aláírna bármit. A brit versenyzőnek nincs határideje:
 
"Nem rendelkezem időbeosztással. Arra koncentrálok, hogy próbálom megnyerni ezt a világbajnokságot"- idézte Hamiltont a Reuters.
 
"Természetesen el kell rendeznem ezeket a jellegű dolgokat, de rendelkezek azokkal az emberekkel a háttérben, akik dolgoznak a szerződéssel kapcsolatos tárgyalásokon"- utalt az XIX Entertainment-re.
 
"Nagyon sok a spekuláció, és nagyon sok olyan sztori van, melyek nem igazak. Szerintem mindannyian elég bölcsek vagyunk ahhoz, hogy megértsük, emberek irkálnak dolgokat, és ami le van írva, az nem feltétlenül igaz. Szerintem az a legfontosabb, hogy 100 százalékosan arra koncentrálok, hogy nyerjek ezzel a csapattal, és előre vigyem őket."
 
"13 éves korom óta ezzel a csapattal vagyok, és nagyon keményen dolgoztunk 2009 óta, hogy próbáljuk megnyerni ezt a bajnokságot, és remélhetőleg abban a pozícióban vagyunk, hogy meg tudjuk tenni."
 
"Szóval az a legfontosabb, hogy ne zavarjon meg az a sok szemét, ami körbevesz."
 
A McLaren nagyon sok pontot dobott el a rossz kiállások és rossz stratégiák miatt, de most ismét csúcsformában van a csapat, mindenekelőtt az MP4-27:
 
"Nagyon sok pontot veszítettünk az elején. Az első hét-nyolc versenyen az első két sorban voltunk, és mindet meg kellett volna nyerni. Barcelonában tényleg nagyon nyerni tudtunk volna, mert nekünk volt a legjobb autónk azon a hétvégén. De tudja, tanultunk ezekből, és erről szól az élet"- tette hozzá a brit.
 
"Ez nagyon-nagyon erős pozícióban vagyunk. Egyre erősebbek vagyunk, és egyre erősebbek is leszünk a szezon további részében?- fejezte be Hamilton, mielőtt belefogott volna a száguldásba India gazdasági fővárosában.
Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás.
Lewis Hamilton


Nincsenek hozzászólások ebben a témában. Szeretnél Te az első lenni?
 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek