Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Raikönnen nem akar előzni  (Megtekintve 1081 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 22, 23:55
Válasz #2

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Ez komoly! A nyári szünetben, hogy ellustultunk! De ezt valahol megértem, mert kockázat jár az előzéssel, de ha úgy is eldurran az agya, akkor megállíthatatlan lesz, és akkor nem érdekli semmi, csak úgy repeszti a gyorsköröket! Szóval én tudom, hogy élvezi az előzgetéseket, csak most óvatos lett itt a ferkánál, mert van tét, de mondom, ha bekattan, akkor nagyot alakít, ilyenkor láthatjuk az igazi Kimit! Meg annyira jó hír, hogy megtalálták a jó beállításokat, már ki vagyok éhezve az aranyra, vagyis az első helyezésre, mert már nem is tudom mikor állt a dobogó legfelső fokán, és úgye az olimpián sem szerzünk aranyat, de végre ma sikerült!  :king: :clap1:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Augusztus 22, 22:35
Válasz #1

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
Kivétel nélkül, minden veresenyző csak pozitív dolgokat mondott el az új utcai pályáról. Raikönnen elárulta, hogy ő nem akar előzni Valenciában, ő a polból akar rajtolni, és ott is maradni a végéig. Vajon a többieknek erről mi a véleménye? :) Massa azért még ezt keresztül húzhatja: "Tetszik a pálya, kellemes a hangulat. Ma az volt a fontos, hogy rögtön jó beállítási alapot találjunk, és ez sikerült is" - nyilatkozta a brazil. A címvédő Kimi is hasonló véleményen volt: "Szeretek ezen a pályán vezetni: különbözik a többi városi helyszíntől, melyeket ismerünk. Az előzések? Nehéz lesz, mint mindig és remélem nem lesz rá szükség, ha az időmérőn a legjobb helyezést érem el. Az a beállítás, amelyet ma találtunk, nem rossz, de még mindig van hova fejlődnünk". Kíváncsian várjuk! ;)

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek