Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Valencia: 2. szabadedzés  (Megtekintve 1306 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Augusztus 23, 00:02
Válasz #3

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Örültem, hogy a Ferrari jól ment, és a merci sehol! Legalább a szabadedzésen villogott a Honda Buttonnal, de ezt a futamon is szeretném látni, ja meg Alonso is nagyot ment, szerintem ha minden úgy alkul náluk, holnap ott lesz az első sorban!
Ja és nem csak Alot büntették, meg hanem Hamit! Elkésett a sajtótájékoztatóról, és írták hogy úgye Kimi meg a magyarról, de ő tudta igazolni a késése okát, így nem kellett fizetnie!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Augusztus 22, 17:49
Válasz #2

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Én nem láttam az edzést, de nem lehetett rossz, mert mindkét edzésen elverték Hamiltont, és egyenlőre nem úgy néz ki hogy a Mclaren elpusztítja a mezőnyt ezen a hétvégén.
Gondolom a sok csúszkálás az új aszfalt miatt van. Button, Alonso, jah és Vettel is nagyot mentek. ők már valszeg most 100%-on tolják, és nem "félnek" a pályától. O0

2008. Augusztus 22, 16:28
Válasz #1

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
Néztem a 2. edzést és valahogy nem vagyok nagyon oda (meg vissza) az új pálya végett, valahogy másra gondoltam a képek alapján. No de reméljük jó futam lesz.
Az edzést javarészt Felipe Massa uralta, de a végére a többiek is felpörögtek. A leintés után Raikönnen, Alonso, Button és Massa az első 4 helyezett. Itt inkább csak a Hondás button teljesítménye a meglepő, mert Fernandora "számítottam"...tudom, ez csak még edzés, de akkor is. :) Elég csúszkálós volt a dolog, többen (már nem emlékszem, de szerintem mindenki) elhagyták a pályát, de komoly baja senkinek nem származott belőle. Csak Alonsora vár egy kis pénz bünti, mert szabálytalanul ment be a boxba. Van neki... :D

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek