Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Talmácsi Gábor esélyes a 125cc-ös világbajnoki címre 2008-ban!  (Megtekintve 14884 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. November 03, 17:54
Válasz #34

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
Jaja, nagy grat neki, és jövőre a 250-ben világbajnok lesz.  O0

Úgy legyen  :king:

És valóban grat az idénre neki. Így sikerült, de azért ez is nagyon szép teljesítméy.  O0

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2008. Október 27, 23:36
Válasz #33

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Jaja, nagy grat neki, és jövőre a 250-ben világbajnok lesz.  O0

2008. Október 27, 22:11
Válasz #32

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Sajnos nem lett meg a második hely, de a harmadik is úgyan úgy fénylik, szóval gratulálok Talmának, és hogy ő szerezte a legtöbb polet! Szívből örülök, és gratulálok! Szép volt Talma!  :clap1: :clap7:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Október 06, 19:45
Válasz #31

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Én is remélem, hogy meglesz neki a 2. hely, csak már gyógyulna meg a keze. :)

2008. Október 05, 20:39
Válasz #30

Freedom

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 320
    • Profil megtekintése
Ahhoz képest, hogy mennyi balszerencse érte idén, egész jó, hogy a 2. helyezésért még simán harcolhat.

Reméljük sikerül neki. Baromi szimpi nekem Talma és minden jót kívánok neki. Szerintem ha sikerül a 2. helyet elcsípnie, akkor a maximumot hozta ki az idei évből  :king:

A valaha élt legjobb Forma 1-es pilóta!

2008. Október 05, 18:08
Válasz #29

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Talmácsi gratulált az új világbajnoknak

Remek előjelekkel indult a verseny, hiszen a bemelegítés során Talma mindössze 0,051 hátránnyal a 2. helyen végzett Di Meglio mögött.

A verseny rajta előtt Talmácsi megkapta ugyanazt a kezelést, mint Japánban, így érzéstelenített kézzel vágott neki a 23 körös versenynek.

A 9. helyről rajtolt és már a legelején jelentősen előre lépnie, és úgy tűnt sikerül Di Meglióval ellépniük az üldözőktől. Bradl, Olive és Iannone követte őket, és lassan felzárkóztak Talmára, majd megkezdődtek a kemény helyezkedések.

A csatározásból később Olive bukás miatt kiállt, majd kezdett kialakulni a befutó is – 1. Di Meglio, 2. Bradl, és 3. Talmácsi vagy Iannone. A befutónál a magyar motoros remekül taktikázott és sérüléstől hátráltatva ismét felért a dobogóra.

Di Meglio győzelme két futammal a szezon vége előtt világbajnoki címmé érett, hiszen Corsi csak a 9. helyen ért célba, így már nincs esélye befogni a franciát.

"Először is gratulálok Mike-nak a VB címhez, remek munkát végeztek idén. Visszatérve magamra: kicsit persze sajnálom, hogy elment a VB cím megvédése, de nagyon sok problémával küszködtünk, főleg a szezon első felében" – mondta Gábor.

"Azonban nagyon örülök, mivel a rossz edzéseket követően sikerült ismét dobogóra állnom. Ezt még én sem hittem volna, hiszen korábban ezen a pályán eddigi legjobb eredményem 7. hely volt."

"Nagy meccset vívtam Iannone-val, féktávokon a sérülésem miatt nagyon nehéz dolgom volt, de jó taktikát választottam és kihasználva a motorerőt bejöttem 3-nak. Még két futam van hátra, bízom benne, hogy még jobb eredményekkel tudok búcsúzni a 125cc kategóriától" – tette hozzá a magyar versenyző.

motovilag.hu

2008. Szeptember 19, 21:16
Válasz #28

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Talmánnál is jöhet valamilyen csoda. :D Azért még nem kell leírni.  O0

2008. Szeptember 19, 18:09
Válasz #27

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Szegény Talma, meg kellett műteni a kezét. És még törött kézzel is versenyzett. Le a kalappal. Sajnos ő sem tudja megvédeni a vb címet. Nagyon drukkolok neked a továbbiakban! Hajrá Talma! :king:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Szeptember 05, 22:19
Válasz #26

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Hajrá Talma! csak így tovább! A király gárdában nem lesz címvédés, mert Stonernek még nem megy a nagy nyomás legyűrése, ezek a hibák, amiket csinált, hasonlított Hamiére!
Szóval Talma nagyon bízom, hogy te megvéded a vb címedet, és a hátralévő futamokat megnyered! Menni fog!  :king: O0


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Szeptember 01, 12:49
Válasz #25

tapaty

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 554
  • f?szakács
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Láttam én is a futamot, nagyon izgultam érte, de most tökéletes volt minden. Na és nekünk az sem volt hátrány, hogy kiestek a riválisok ^-^
Fog ez menni, most már jó a motor és ez önbizalmat adhat Talmának
Hungarian Rubens Barrichello Fansite
http://www.barrichello.eu

2008. Augusztus 31, 21:27
Válasz #24

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum

2008. Augusztus 31, 18:55
Válasz #23

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
már csak 39 pont...ez Formula 1-ben még 39 pont lenne. :) Hajrá Talma!!! :king:

2008. Augusztus 31, 16:35
Válasz #22

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ma nyert Talma, és újra van esélye a vb címre. :) Már csak 39 pont a hátránya.  :king:

2008. Július 21, 00:17
Válasz #21

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Esélyes 2008-ban is, de valahogy a motor nem akar össze állni rendesen, de még behozható. Jó lenne, ha idén is megnyerné.  :)

2007. November 10, 18:47
Válasz #20

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Ezt a versenyt is végig izgultam, mint Kimiét! Nagyon nagyot ment Talma! Úgy látszik a spanyolok vérében van a sportszerűtlen versenyzés! Nagyon örültem, hogy Talma megnyerte, ez volt a legizgisebb év a motoGp-ben és a F1-ben! Legalábbis számomra, mert az utolsó futamokon dőlt el minden, és szerencsére azok nyertek, akik megérdemelték! Gratulálok Talma, nagyon szépen versenyeztél!  :king:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek