Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Hamilton: Meg szeretném nyerni a világbajnoki címet  (Megtekintve 997 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Május 16, 14:39
Válasz #3

ToreTTo

• *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Tesztpilóta a McLaren-nél.
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Mclaren,Lotus,Sauber
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton,Jenson Button,Kimi Räikkönen
Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás.
Lewis Hamilton

2012. Május 16, 11:31
Válasz #2

Cole

• *
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Így nehéz lesz, ha ennyit bakizik a csapat.

2012. Május 15, 17:03
Válasz #1

ToreTTo

• *
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Tesztpilóta a McLaren-nél.
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Mclaren,Lotus,Sauber
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton,Jenson Button,Kimi Räikkönen
A McLaren Mercedes Formula-1-es csapatának világbajnok pilótája, Lewis Hamilton meg van győződve arról, hogy hamarosan az ő oldalukra áll majd a szerencse, és olyan eredményeket érnek el, melyekkel bizonyítják, van keresnivalójuk az idei bajnokságban.

A brit pilóta időmérők tekintetében egyelőre nem panaszkodhat, három alkalommal érte el ugyanis a legjobb köridőt a kvalifikáción 2012-ben, kétszer pedig a második leggyorsabb volt. Ennek ellenére öt alkalomból csupán háromszor rajtolhatott az első sorból, Kínában ugyanis váltócsere miatt öt rajthelyes büntetést kapott, legutóbb, Spanyolországban pedig a rajtrács végére sorolták, mert mért körét követően leparkolta autóját a pálya szélén.

A 2008-as év legjobbja nyerni idén még nem tudott, háromszor állhatott fel a dobogó harmadik fokára, Bahreinben és Barcelonában pedig nyolcadikként ért célba.

A McLaren legutóbbi, szombati hibája után a sajtóban arról cikkeztek, Hamiltonnál lassan betelik a pohár, és könnyen elképzelhető, hogy nem hosszabbítja meg idén lejáró szerződését.

A brit pilóta mindazonáltal elmondta, egyelőre nem foglalkozik azzal, mi lesz a következő években, kizárólag azon dolgozik, hogy megszerezze második F1-es bajnoki címét.

?Momentán nem igazán gondolkodom a jövőn, az idei szezonra összpontosítok, és meg szeretném nyerni a világbajnoki címet? - nyilatkozta Hamilton. ?Nyilvánvaló viszont, hogy azok a szituációk, melyekbe az elmúlt öt versenyen kerültem, nem segítettek.?

?Egészséges előnyünk lehetne a bajnokságban, ha kiaknáztuk volna azt a teljesítményt, amivel rendelkeztünk az időmérőn. De egyszerűen balszerencsések voltunk, egyszer pedig összejönnek majd a dolgok a csapatnál, és megkapjuk azokat a pontokat, amiket megérdemlünk. Ennek meg kell történnie.?

?Legalább azt elmondhatom, hogy elégedett vagyok a vasárnapi versennyel. Jól mutatja a csapatunk erősségét, mint ahogy azt is, hogy én is formában vagyok.?

Bár a pódium legfelső fokára idén még nem állhatott fel, köszönhetően annak, hogy az eddigi öt futam mindegyikén pontot szerzett, Hamilton jelenleg a harmadik helyet foglalja el a bajnoki összetettben, hátránya pedig csupán 8 pont a két listavezetővel, Fernando Alonsóval és Sebastian Vettellel szemben.
Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás.
Lewis Hamilton

Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek