Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Schumacer: Nem tudom, mit akart bizonyítani  (Megtekintve 2139 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Július 11, 10:39
Válasz #6

Bohner Zoli

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Egyenlőre amit eddig elért az a dobogó 3. helye! Lesz ez még jobb is! Ha nem idén, akkor majd jövőre, de hogy nem száll ki egy ideig az biztos!

2012. Június 02, 22:36
Válasz #5

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
A dobogó, de győzelem is meglehetne neki idén, ha nem lesz meg, akkor szerintem végleg vissza fog vonulni.

2012. Június 02, 11:40
Válasz #4

Bohner Zoli

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
    • E-mail

2012. Június 02, 11:29
Válasz #3

ToreTTo

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 632
  • Tesztpilóta a McLaren-nél.
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren,Lotus,Sauber
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton,Jenson Button,Kimi Räikkönen
Hát sz*r éve van de ez még változhat ;).
Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás.
Lewis Hamilton

2012. Június 02, 10:54
Válasz #2

Bohner Zoli

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 3
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Szerencsétlen Schumi! Van még benne erő! Most Monacoban Grosjen a falnak szorította, mert Alonso meg Grosjen-t szorította le, de Alonso látta, hogy jobb ha nem szorítja tovább, így elment jobbra, de Grosjen továbbra is a falnak akarta nyomni Schumit! Aminek az lett a következménye, hogy Grosjen kiesett, Schumi pedig később, technikai okok miatt (E miatt az ütközés miatt) ki kellett hogy álljon a versenyből! Ez nem volt szép Grosjen-től!

2012. Május 13, 17:12
Válasz #1

ToreTTo

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 632
  • Tesztpilóta a McLaren-nél.
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren,Lotus,Sauber
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton,Jenson Button,Kimi Räikkönen
Bruno Sennát hibáztatja barcelonai kieséséért a Mercedes AMG Petronas német versenyzője, Michael Schumacher ? a két pilóta a futam tizenharmadik körében ütközött össze, minek következtében mindketten kiestek.

Schumacher a Spanyol Nagydíj első felében támadta agresszíven a Williams brazilját, az 1-es kanyarban már támadópozícióba is került, a féktávon azonban nagy tempóval belerongyolt riválisa autójába.

Az esetet a leintést követően vizsgálják a versenybírók, Schumacher szerint azonban Senna nagyot hibázott ? nem először.

?Szeretném, ha a stewardok tiszta vizet öntenének a pohárba a dologgal kapcsolatban? - mondta meglehetősen frusztráltan a Formula-1 legsikeresebb versenyzője a Sky Sports riporterének. ?Kihúzódott jobbra, majd a féktávon élesen vissza, ezt pedig nem kellett volna.?

?Közvetlenül mögötte voltam, nem tudtam, milyen éles manőverre készül, tehát nagyon veszélyes szituáció volt. Jó esélyünk volt arra, hogy értékes pontokat szerezzünk, ezért duplán kiábrándító a dolog.?

Schumacher felhívta a figyelmet arra, hogy véleménye szerint nem ez volt a brazil első buta manővere.

?Nem tudom, mit akart bizonyítani, de már tavaly, Brazíliában is nekiütközött az autómnak, és ma is furcsa dolgokat művelt. Egy körrel korábban (Romain) Grosjennal ütközött, úgyhogy nem tudom, mi járt a fejében.?
Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás.
Lewis Hamilton

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek