Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Hamilton: Szerencsésnek mondhatom magam  (Megtekintve 1210 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. április 20, 14:51
Válasz #2

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Mióta megszületett, csak szerencsés, szóval nem panaszkodhat.

2012. április 19, 18:16
Válasz #1

ToreTTo

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 632
  • Tesztpilóta a McLaren-nél.
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren,Lotus,Sauber
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton,Jenson Button,Kimi Räikkönen
Nyernie ugyan még nem sikerült idén, ám cseppet sem csalódott a McLaren Formula-1-es csapatának brit pilótája, Lewis Hamilton, három dobogós helyezésének köszönhetően ugyanis jelenleg vezeti a bajnoki tabellát.

A 2008-as év legjobbja a szezon eddig eltelt versenyeinek mindegyikét a harmadik pozícióban zárta, így kijelenthető, rendkívül következetes teljesítményt nyújtott, miközben legfőbb riválisai hullámzóan szerepeltek.

Hamilton elmondta, annak ellenére, hogy még nem tudott futamot nyerni, nagyon örül, hiszen a következetesség lehet idén a siker kulcsa.

"Minden évben a következetes teljesítmény a cél, de néha nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy az ember eltervezi" - magyarázta Hamilton Bahreinben. "Idén viszont szerencsésnek mondhatom magam, mert az eddig eltelt három verseny mindegyikén dobogóra állhattam. Ez fantasztikus."

A brit versenyző ezzel együtt tudja, nem jelent sokat, hogy a bajnoki tabella első helyét foglalja el három verseny után.

"Még a bajnokság korai szakaszában járunk, az elmúlt idények során is láthattuk, ahogy a tabella élén cserélődtek a pilóták, tehát semmit nem jelent ez még."

A mclarenes hozzátette, úgy érzi, mentálisan felkészült arra, hogy a balul sikerült 2011-es idény után idén újra a koronáért harcoljon.

"Úgy gondolom, az elmúlt éveknek is köszönhetően vagyok ma az, aki. Sok leckét megtanultam, de persze remek élményeim is voltak. Soha nem adtam fel, mindig arra törekedtem, hogy megtaláljam a helyes utat. És azt hiszem, már majdnem meg is van."
Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás.
Lewis Hamilton

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek