Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Hamiltont nem kell győzködni, hogy szerződést hosszabbítson  (Megtekintve 967 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. április 17, 11:26
Válasz #1

ToreTTo

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 632
  • Tesztpilóta a McLaren-nél.
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren,Lotus,Sauber
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton,Jenson Button,Kimi Räikkönen
Lewis Hamilton eddig kétség kívül sokkal jobb formában van, mint 2011-ben, és a brit versenyző úgy érzi, ennek köze van ahhoz, hogy a magánéletében és a csapatnál is sokkal jobban alakulnak a dolgok, így nem tartja valószínűnek, hogy nagyon győzködni kell majd a szerződése meghosszabbításakor.

Lewis Hamiltonnak a 2012-es szezon végén lejár a szerződése csapatánál, a McLarennél, és tavaly a gyengébb szereplés miatt többen is úgy vélték, hogy a 2008-as bajnoknak csapatváltásra lehet szüksége ahhoz, hogy újra teljes gőzzel és motiváltan versenyezzen.

Jelenleg azonban úgy tűnik, Hamilton maximálisan jól érzi magát Wokingban, és arra a kérdésre, hogy Martin Whitmarsh csapatfőnöknek rá kell-e beszélnie majd egy szerződéshosszabbításra, Hamilton a következőt válaszolta: "Nem, nem kell meggyőznie. A csapat fantasztikus munkát végez. Nem is lehetnék boldogabb máshol, mint itt."

A brit versenyző úgy érzi, idén végre jól alakulnak a dolgai, többek között édesapjával is újra szent a béke.

"Idén minden sokkal jobb. Jobb a csapat, jobb az autó, és én is sokkal jobb vagyok. Édesapám itt volt Kínában, és ez nem egy megjátszott dolog, most valóban minden nagyon-nagyon jól alakul, és ez tükröződik a teljesítményemben is."

Hamilton csapattársa, Jenson Button már a tavalyi évben egy több évre szóló megállapodást kötött a wokingi gárdával.
Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás.
Lewis Hamilton


Nincsenek hozzászólások ebben a témában. Szeretnél Te az első lenni?
 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek