Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: A csapatvezetők lefújnák a Bahreini Nagydíjat  (Megtekintve 1420 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. április 11, 09:15
Válasz #6

ToreTTo

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 632
  • Tesztpilóta a McLaren-nél.
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren,Lotus,Sauber
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton,Jenson Button,Kimi Räikkönen
nem kell sírni az egy dolog ,hogy a csapatvezetők lefujnák Bahrein-t,nem ők döntik el és amilyen hülye ez az Eccles...megrendezi  :D
Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás.
Lewis Hamilton

2012. április 10, 21:47
Válasz #5

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Pénzéhes Bernienek köszönhetjük.

2012. április 10, 21:34
Válasz #4

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
Kellett kinyírni az európai futamokat.  :idiot2:

2012. április 10, 21:18
Válasz #3

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Kína után megint 3hét múlva lesz a futam.  :dry:

2012. április 10, 19:25
Válasz #2

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
Nem lesz a Bahreini futamból semmi, tuti.  :-\

2012. április 10, 09:27
Válasz #1

ToreTTo

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 632
  • Tesztpilóta a McLaren-nél.
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren,Lotus,Sauber
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton,Jenson Button,Kimi Räikkönen
Az egyik "top" Formula-1-es istálló vezetője, a brit Guardiannak nyilatkozva elárulta, mind a 12 csapatfőnök egyetért abban, hogy idén is törölni kell a Bahreini Nagydíjat. Ám a végső döntésre egészen a hétvégi Kínai Nagydíjig kell várni, amikor az FIA elnöke, Jean Todt találkozik a csapatvezetőkkel.

Ennek ellenére, a magát megnevezni nem kívánó istállófőnök elárulta, abban bízik, hogy a versenyt lefújják, vagy legalább egy későbbi időpontra halasztják, amikor remélhetőleg már békésebb belpolitikai helyzet várja majd a mezőnyt az arab királyságban.

"Nagyon kényelmetlenül érzem magam Bahreinnel kapcsolatban" - idézi a Guardian. "Ha brutálisan őszinte akarok lenni, akkor az egyetlen módja, hogy bármiféle incidens nélkül megrendezzük a versenyt az, ha a hadsereg teljesen blokád alá vonja a pályát. Ez pedig elfogadhatatlan lenne, úgy a Formula-1, mind Bahrein számára."

"Mind abban bízunk, hogy az FIA törli a versenyt. Tisztán jogi szempontból, ami a biztosítást és a kormányzat tanácsát illeti, szabad az út. De mindannyiunkat nyugtalanít, hogy naponta történnek atrocitások."

"A többi csapatfőnöknek is ugyanilyen aggályai vannak. Az egész múlt hetet azzal töltöttem, hogy megbizonyosodtam róla, hogy a biztosítások rendben vannak, szóval megnyugtathatom a csapatot. Küldtem egy e-mailt a jogi osztályunknak, hogy meggyőződjek róla, hogy az utazások során minden munkatársunk biztosítva van terrorista cselekmények, és zavargások ellen."

"Úgy tűnik, mindamellett, hogy politikai téren előrelépés figyelhető meg, Bahrein nem áll készen. A legjobb megoldás az lenne, ha egy későbbi időpontra halasztanák a futamot, vagy törölnék."

"De ezt a döntést az FIA-nak, a FOM-nak, és a kereskedelmi jogok birtokosának kell meghoznia."
Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás.
Lewis Hamilton

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek