Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Alguersuari és di Grassi lesz a Pirelli tesztpilótája  (Megtekintve 697 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Március 31, 09:12
Válasz #1

ToreTTo

• *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Tesztpilóta a McLaren-nél.
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Mclaren,Lotus,Sauber
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton,Jenson Button,Kimi Räikkönen
Jaime Alguersuari és Lucas di Grassi lesz a Formula-1 egyetlen gumiszállítójának, a Pirellinek a tesztpilótája a 2012-es idényben. A páros négy tesztet fog teljesíteni a Renault R30-es volánjánál.

Miután a Toro Rosso nem hosszabbította meg a szerződését, a spanyol pilóta a BBC Racio 5 F1-es alakulatához csatlakozott, mint szakkommentátor. Míg a Pirelli által kínált tesztet egy fantasztikus lehetőségnek tartja, mely segít, hogy hasznos kilométerekkel gyarapítsa F1-es tapasztalatát.

"Nagyon boldog vagyok, hogy megkaptam ezt a fantasztikus lehetőséget" - nyilatkozta Alguersuari. "Egy hete volt a 22. születésnapom, most pedig a Pirellitől megkaptam a lehető legjobb ajándékot. Alig várom, hogy elkezdjük ezt a nagyon fontos, és kihívásokkal teli munkát, hogy a jövő új gumijait fejleszük."

"Már nagyon várom, hogy ismét egy Formula-1-es auto volánja mögé ülhessek, és visszatérhessek a versenyzéshez, hiszen ez egy kiváló lehetőség számomra."

"Örülök, hogy még egy évet együtt tölthetek a Pirellivel, az együttműködésünk rendkívül sikeres első évét követően" - tette hozzá di Grassi. "Nagyon sokat tanultunk együtt, és mindketten örülünk, hogy továbbra is közösen folytathatjuk. Jó lehetőség számomra, hogy folytathatom a munkát, amit elkezdtem. Ez pedig lehetővé teszi számomra, hogy összehasonlítsam a különbséget az eddigi abroncsok között. Ezek a gumik pedig mostanra a Formula-1 fantasztikus elmeivé váltak."

A két pilóta a következő hetekben kezdi meg a teszteléseket a Pirelli új abroncsaival.
Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás.
Lewis Hamilton

Nincsenek hozzászólások ebben a témában. Szeretnél Te az első lenni?

Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek