Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Karthikeyan síró babának nevezte Vettelt  (Megtekintve 1760 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Március 29, 14:40
Válasz #8

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Tavaly se volt szerintem jobb, csak az autó volt jobb alatta, mint a többieknél. Ilyen körülmények között kéne valamit alkotni, és a lehető legjobb alkalom, hogy egy versenyző megmutassa a kvalitásait, erre jó példa lett volna a Maláj Nagydíj, mert akár meg is nyerhette volna egy viszonylag "gyenge" autóval.

2012. Március 28, 21:57
Válasz #7

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Ha Vettel lesz a jobb, akkor nyerje ő :)

Vettel még fiatal, és nem úgy fogja fel ezeket a dolgokat, ahogyan kellene, nem volt szép dolog tőle az, amiket mondott, ha jogos,ha nem, ilyet nem mondunk, mert csak magunkat minősítjük..
Jót nevetnék ha ezért megbüntetnék Vettelt, mert ez a hír járja, véleményem szerint jogos is lenne..

2012. Március 28, 20:52
Válasz #6

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése

2012. Március 28, 20:41
Válasz #5

ToreTTo

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 632
  • Tesztpilóta a McLaren-nél.
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren,Lotus,Sauber
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton,Jenson Button,Kimi Räikkönen
Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás.
Lewis Hamilton

2012. Március 28, 19:44
Válasz #4

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
Így van, semmi értelme ilyesmi kirohanásoknak, csak mert 2x világbajnok jó autóval. Remélem nem húzza be idén a 3. VB-t.

2012. Március 28, 18:33
Válasz #3

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Tény hogy az Indiai csinál sok hülyeséget a lassú autóval, de még ha Vettelnek is lenne igaza, akkor sem szabadna így reagálnia, nem egy vb méltó..

2012. Március 28, 12:46
Válasz #2

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Azt kell mondjam,hogy most igaza van a indiai srácnak, mert Vettel-nek ez a szövegelése nem helyén való, főleg, hogy megkapta a büntetést, egy olyan dologért, ami nem teljesen az ő hibája. Ezt Horner is elismerte.

Úgy látszik vettel nehezen viseli a sikertelenséget, pedig aztán még panaszkodnia se kellene, mert még mindig top autóban ül, mi lesz akkor, ha pontszerző helyekért tud majd harcolni, bele se merek gondolni.  :-\

2012. Március 28, 12:42
Válasz #1

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Narain Karthikeyan és Sebastian Vettel sepangi versenyen történt incidense a leintést követően a pályán kívül is tovább folytatódott, és a kétszeres bajnok nemes egyszerűséggel leidiótázta a HRT indiai pilótáját. Karthikeyan ugyan elnézést kért a némettől, a sértést azonban nem hagyta szó nélkül.


 A két versenyző autója a Maláj Nagydíj 47. körében ért össze, amikor Karthikeyan a még nedves - ez által csúszós - pálya menti fehér vonalról próbálta lenavigálni autóját, ezzel keresztezve Vettel ívét, és ekkor a HRT első szárnyának jobb oldala a Red Bull bal hátsó kerekéhez érve defektet okozott, a regnáló bajnok pedig elvesztette negyedik helyét.
 Vettel a verseny után nyilvánosan így fogalmazott: "Ez pont olyan, mint amikor a közutakon is vezet néhány idióta, és úgy tűnik közülük egy itt is vezet.?

 Karthikeyan sértőnek találta, hogy idiótának nevezték, és azt gondolja, hogy egy ilyen fajta megjegyzés nem méltó egy Formula-1-es versenyzőhöz.

"Az a dolog amit a világbajnok mondott, valóban szégyenletes, és nem profihoz méltó viselkedés. Hogy ennyire frusztrált legyen valaki csak azért mert nehéz éve van, az elég szomorú. Egy hivatásos sportolótól nem arra számít az ember, hogy olyan legyen mint egy síró baba.?

"Csak azért mert van egy jó autója, még nem idiótázhat le másokat. Nyertem futamot az összes korábbi együléses bajnokságban amin részt vettem, így nincs szükségem igazolásra Vetteltől."

A Force India versenyzőpárosa, Nico Hülkenberg és Paul di Resta is védelmébe vette a kis csapat versenyzőjét.

"Abból amit láttam, nem gondolom, hogy Narain hibázott, szóval nem igazán értem miért mondta azt Vettel? - vélekedett Hülkenberg, majd csapattársa, Di Resta hozzátette.
"Narainnak ugyanúgy jogában áll a pályán lenni, mint Vettelnek vagy bárki másnak. Mindketten F1-es pilóták, és azért vannak ott, hogy képviseljék csapatukat."

 A sepangi versenybíróság vizsgálta az esetet, és végül Karthikeyan 20 másodperces időbüntetést kapott, mivel a versenybírók úgy ítélték meg, hogy az indiai elkerülhette volna az ütközést. A HRT pilótája csalódott volt a szankció miatt, mert úgy véli, hogy nem volt más lehetősége.

"Nem igazán foglalkoztak (a versenybírók) azzal amit én mondtam, csak az számított, amit Mr .Vettel mond, és Isten tudja miket mondhatott?"

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PLWIBEYirYs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PLWIBEYirYs</a>


motorsportal.hu


 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek