Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: A Ferrari cáfolja a Massa leváltásáról felröppent híreket  (Megtekintve 5119 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Március 24, 19:52
Válasz #12

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
a Ferrari után Ő is ide-oda igazolt, csak hogy versenyezhessen. Idén ingyen vállalta volna, tán még fizetne is, ha kellene valahová. Mint Trulli. Pedig régen  Renault korszakban elég jó volt. Aztán mi lett a vége. Ha valaki feljebb jut a ranglétrán az ok, de lejjebb...kicsit gáz...vagy nem tudom.

Rubensben nem volt elegendő potenciál,ő csak versenyezni akart,de nem eredményeket elérni, ő élvezte azt amit csinál, de az asztalra nem rakott le semmit...
Úgy gondolom, hogy Rubens akkor pecsételtette meg a sorsát, mikor leigazolt a ferrarihoz,vagy is ahogy leigazolt,amilyen feltételekkel, jobban járt volna ha más csapathoz megy, talán esélye lett volna kibontakozni, Rubens egy elnyomott pilóta volt sajnos..

2012. Március 24, 19:38
Válasz #11

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
a Ferrari után Ő is ide-oda igazolt, csak hogy versenyezhessen. Idén ingyen vállalta volna, tán még fizetne is, ha kellene valahová. Mint Trulli. Pedig régen  Renault korszakban elég jó volt. Aztán mi lett a vége. Ha valaki feljebb jut a ranglétrán az ok, de lejjebb...kicsit gáz...vagy nem tudom.

2012. Március 24, 19:36
Válasz #10

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Mondjuk szerintem se, esetleg ha fizetne, de szerintem odáig nem süllyed le. Miért lenne ő Rubens 2?

Jelenleg sehová sem tudnám "beültetni", meg kell várni a szezon végét, ha vmelyik újonc esetleg a vártnál rosszabbul teljesít, esetleg a helyére mehetne, nem hinném hogy Massa lenne a "2.Rubens" , Massának olyan csapat kell, ami csak őrá épít..

Hozzászólás összevonva: 2012. Március 24, 19:37
Lehet már 2013-ig se várnak, de meglátjuk még meddig jótékonykodik vele a Ferrari.

Muszáj várniuk,Massával nem csinálhatják meg azt,mint anno Kimivel, megvárják a szezon végét...

2012. Március 24, 19:00
Válasz #9

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Igazatok van, viszont abba nem vagyok biztos, hogy ha menesztik, jövőre bárhol is helyet kapna. Vagy Ő lesz a 2. Rubens Brrichello?
Mondjuk szerintem se, esetleg ha fizetne, de szerintem odáig nem süllyed le. Miért lenne ő Rubens 2?

2012. Március 24, 17:19
Válasz #8

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése
Igazatok van, viszont abba nem vagyok biztos, hogy ha menesztik, jövőre bárhol is helyet kapna. Vagy Ő lesz a 2. Rubens Brrichello?

2012. Március 24, 16:28
Válasz #7

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ez igaz!
Véleményem szerint ha Kimivel jobban kijöttek volna, tehát Kimi olyan lett volna mint ahogy azt a Ferrari elvárta volna(nem teljesítményben), akkor tuti biztos hogy Massát menesztik, csak Massza a kezes bárány,és ez a Ferrarinak bejön, de mivel már van egy Alonsojuk, így váltani fognak, és Massa biztos vagyok benne hogy jövőre nem piros overálban fog feszíteni, majd vmi kis csapat ülést ad neki..
Lehet már 2013-ig se várnak, de meglátjuk még meddig jótékonykodik vele a Ferrari.

2012. Március 24, 16:00
Válasz #6

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Massa menesztése jogos lenne, de ugye Kiminek a menesztése nem volt az. Sajna, aki itt mozgatja a szálakat arról is néha felröppenhetne hír, hogy menesztik, mert nagyon  ideje lenne a felsőbb vezetésben is új embereket behozni. Ami nem jó azt ne erőltessük.

Ez igaz!
Véleményem szerint ha Kimivel jobban kijöttek volna, tehát Kimi olyan lett volna mint ahogy azt a Ferrari elvárta volna(nem teljesítményben), akkor tuti biztos hogy Massát menesztik, csak Massza a kezes bárány,és ez a Ferrarinak bejön, de mivel már van egy Alonsojuk, így váltani fognak, és Massa biztos vagyok benne hogy jövőre nem piros overálban fog feszíteni, majd vmi kis csapat ülést ad neki..

2012. Március 24, 15:31
Válasz #5

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Massa menesztése jogos lenne, de ugye Kiminek a menesztése nem volt az. Sajna, aki itt mozgatja a szálakat arról is néha felröppenhetne hír, hogy menesztik, mert nagyon  ideje lenne a felsőbb vezetésben is új embereket behozni. Ami nem jó azt ne erőltessük.

2012. Március 24, 13:11
Válasz #4

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Kimit is cáfolták anno...
Persze, és mint kiderült már hónapokkal előtte megvolt az emberük helyette Alo személyében, ez az altató szöveg csak a média miatt van, ők a háttérben azért rendezkednek..

2012. Március 24, 12:45
Válasz #3

speci

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1032
    • Profil megtekintése

2012. Március 24, 11:25
Válasz #2

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Ha ez az éve is elmegy eredmény nélkül, kizárt hogy a Ferrari megtartaná..

2012. Március 22, 14:15
Válasz #1

ToreTTo

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 632
  • Tesztpilóta a McLaren-nél.
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren,Lotus,Sauber
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton,Jenson Button,Kimi Räikkönen
A Ferrari határozottan cáfolta azokat a híreket, melyek szerint Felipe Massa akár a 2012-es idény vége előtt lapátra kerülhet, a brazil pilóta helyét pedig Sergio Pérez, Jarno Trulli, vagy Adrian Sutil foglalhatja majd el.

Massa Ausztráliában mutatott igen gyenge teljesítményét követően számos olasz sajtóorgánum, mint az Autosprint, vagy a La Gazzetta dello Sport is a brazil azonnali leváltását követeli.

Felipe helyét a Sauber csapatnál versenyző Sergio Pérez, aki a Ferrari Akadémia tagja, illetve az idei esztendőre ülés nélkül maradó Jarno Trulli, vagy Adrian Sutil vehetné át.

Ám a brazil O Estado de S.Paulo tudósítója, Livio Oricchio szerint a Ferrari szóvivőjét, Luca Colajannit idézte, aki egyértelműen kijelentette: "ezek a jelentések minden alapot nélkülöznek."

A sajtó nem minden ok nélkül bukott ki ismét a versenyzőre, mivel Massa teljesítménye jócskán elmaradt Alonsóé mögött, a brazil pedig úgy nyilatkozott, hogy a problémák csak az ő autóján jelentkeztek, és egyszerűen nem érti, hogy mi történt.

Felipe számára a legnagyobb nehézséget az okozta, hogy bár a verseny beállításai nem különböztek lényegesen a csapattársétól, a Pirelli gumik már 5 kör után elfogytak az F2012 alól.

Ugyanakkor Stefano Domenicali csapatfőnök teljes támogatásáról biztosította a versenyzőt, és az egész csapat nevében türelmet kért a rajongóktól:

"Ebben a helyzetben Felipe mellett kell állnunk, mert most egyértelműen nagy nyomás alatt áll. Arra kértem Felipe mérnökeit, hogy elemezzék az autó adatait annak érdekében, hogy információt nyerjünk a problémák megtalálásához."

"Malajziában az autó nagyon hasonló lesz ahhoz, amit Ausztráliában használtunk, de próbálunk javítani a vezethetőségén."

"Kínára és Bahrainre érkeznek majd a fejlesztések, és remélhetőleg az autó jobban fog működni" - nyilatkozta Domanicali.
Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás.
Lewis Hamilton

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek