Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Vélemények, kérdések  (Megtekintve 25005 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Október 03, 21:00
Válasz #46

LassuKazmer

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 1
    • Profil megtekintése
Üdv!
 Nagyon tetszik az oldal.Szeretem az F1-et.
 Kedvenc pilótám nincs.
 Kedvenc csapatom nincs.

Nagyon várom a turbó vissza térését az F1-be.

2010. Március 20, 22:40
Válasz #45

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Szlavo!
Az hogy ez a fórum Kimi és Alonsó fórum, hát ezt kikérjük magunknak, mert nem az, nehogy már besértődjünk, mert Massa fan csak kettő van itt, és talán Kimisek többen vannak meg Alosok. Hát basszus szerinted direkt Kimis embereket kerestem hogy ők jöjjenek csak ide vagy törlöm a többi felhasználókat mert nem Kimisek? Ne vicceljünk már! És én sem értem hogyha annyira színvonaltalannak tartasz minket minek vagy itt? És ez hogy nincs itt szakértelem. Hát könyörgöm, ez most komoly?
Ezt már sokszor elmondtam neked de nem érted, még egyszer elmondom, hátha, nem baj ha elmondod ha hibázunk szerinted,valamit elnézünk vagy nem azzal a szakértelemmel fejezzük ki magunkat, CSAK NE BUNKÓ STÍLUSBAN TEDD! lehet azt normálisan leírnod, és nem rögtön "figyú te hülye" stílusban. Emlékezz csak vissza az első megnyilvánulásod a fórumon, hát bocsika, hogy ennyien támadnak bármit mondasz rögtön! Ezt csak magadnak köszönheted, és nem is értem ezen min vagy felháborodva!
És látom hogy már rájöttél mert te magad írtad, hogy megpróbálod normálisan kifejteni a véleményed, hát hajrá!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2010. Március 20, 18:49
Válasz #44

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Szlavo te nem érted ezt az egészet! Amikor regisztráltak az emberek, akkor nem volt feltételhez kötve, hogy csak szakmai tapasztalattal rendelkezők írhatnak... Az, hogy mindenkinek más a véleményen van az nem baj, mert ez így van jól. De azért néha olvass vissza, hogy nyilvánulsz meg egyes témákban. Tudod van egy fórum etikett is, amit nem én hoztam létre, de gondolom olvastad már, mert annyi fórumra jársz..

Ja, és nem csak Kimi és Alonso fórum ez, ezt nem tudom, hogy honnan vetted, mert elég nagy csacsiságot mondasz.  
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 20, 18:55 írta Cole »

2010. Március 20, 18:09
Válasz #43

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Én is baromi messze vagyok tőle,főleg hogy csak 4 éve követem rendszeresen,de alap dolgokkal tisztában vagyok azért.Ha szólás szabadság van hova tűntek a hsz-eim? ;)Na mindegy,legközelebb megpróbálom normálisan kifejteni a véleményem ha valami nem igazat olvasok itt,hátha nem küld el senki a p@csába.

Na én meg 2000- óta követem rendszeresen, nem rendszeresen meg 98-99-óta!
Ha esetleg nem hiszed el, bizonyítékom is van róla! :)
Viszont sosem kötök bele olyanba, aki pl: 2007 óta nézi, és Hamiltonnak drukkol, nem annak akinek én!Istenem nem egyezik a véleményünk, ez nem akkora tragédia!
De attól h nem nevezem szinvonalon alulinak, meg nem is tudom mikkel illettél...
Kimia cuki, meg már fogalmam sincs!
Mikor elkezdtem nézni ezt a sportot Räikkönen még sehol nem volt...Vettel meg még tologatta a csattogós lepkét!Úgyhogy te is tudsz nagyon nagy butaságokat írni, csak én ezeknek nem adok hangot, pedig nekem is forognak a szemeim amikor ilyeneket olvasok!És nem is ismersz, a barátaim, főnököm akikkel évek óta beszélem mega  futamokat, ők abszolút nem ezt gondolják rólam, h én csak ahhoz értek ( Kimi cuki)
Teljesen felesleges ilyenen fent akadni!Nem kell mindíg mindent kimondani amit gondolunk!Mert tudod nem kell ahhoz seggnyalónak lenni, hogy ne bántsunk meg másokat!

"Kétféle ember van: Az egyik mindíg megmondja mit gondol, a másiknak meg vannak barátai!"
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 20, 18:14 írta Tina »

2010. Március 20, 18:02
Válasz #42

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Igaz végülis ez egy fórum amin eszmecserélni lehet.Nem is értem hogy lehet probléma ha eltünedeznek az ember hozzá szólásai,ami a lényege egy fórumnak.LOL.Én kérek elnézést hogy a kb. 5-ik alkalom után szóvá mertem tenni.Még egyszer ne haragudjatok,igazán röstellem hogy meg mertem említeni. :sorry:
: 2010. március 20. - 17:03:12
Ezt nem gondoltad komolyan hogy elhiszem ugye?Ne becsülj már le ennyire kérlek. :-\

Kérlek, semmi gond  angel2

2010. Március 20, 17:53
Válasz #41

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
"Gp2 merőben más, mint F-1!"
Ezt írtad a szöveg környezetből ítélve Kimi teljesítményét magyarázván a rallyban.Én meg ezt reagáltam rá,mert szólni nemigen merek: :shok:
A GP2 kb. annyiban más mint az F1,mint amit most a hátsó traktusban megfigyelhetsz a Virginnél,Lotusnál,stb.Gyakorlatilag F1 kissé lebutítva.

Figyelj mindennek oka van!Nem én kezdtem Kimit mindenféle profikhoz hasonlítgatni!
Biztos vagyok benne, h oka van már annak ha így reagálok!Csak bocs, de 2 hét után a kutya nem foglalkozik vele, h mit is írtam akkor!
Írtam 1 hasonlatot, még oda is írtam h hülye hasonlítás, de akkor ez volt kéznél!
Tisztában vok, h a GP2, a forma-1 előszobálya, de itt nem is azon vana  hangsúly!
Ha egy kicsit is végigolvastad volna, könnyen rájöhettél volna, hogy ez a pár sor főként kiknek szólt!De nem fogok itt órákig ezen vitatkozni veled, az már egyszer biztos!Érted érted, ha nem nem!Te bármibe bele tudsz kötni, amit ki lehet fordítani, és ezt most is így tetted!Tudod mit nyugodtan, megszoktam már tőletek, és nagyon nem hat meg!Nem véletlen h vannak társaid akiknek, semmilyen hsz-re amit hozzám fűznek nem vok már hajlandó sem reagálni!Ezeknek mind oka van!
Te csak azt fújod itt folyton, h itt mindenki hülye( De főleg én), senki nem ért itt a sporthoz csak te!Csupán azért mert nem egyezik a véleményünk!Valójában az van, vagyis azt érzem, valamiért felsőbbrendűnek érzed magad, ám ez sem okoz gondot számomra!Érezd!
Saját magadat nevetteted ki, nem engem, ezzel a vádaskodó viselkedéssel!Vagy kicsit kisebbségi komplexusod van...(Mindíg minden vád szegény Szlavora irányul)----> Ezen én cseppet nem csodálkoznék a helyedben, ha egy normális megnyilvánulásod sincs!

Úgyhogy énfelőlem írhatsz bármilyen gúnyos megjegyzést a hsz-re, úgysem fogom megadni azt az örömöt, h érdemlegeset is reagáljak rá!
Én egy mezei Kimi drukker vok (nekem ez így megfelel), az hogy te erről mit gondolsz (az senkit nem érdekel) Én érzem h mikor, miért, és hogy, hogyan drukkolok!

Ha meg akarod kímélni magad tőlem, "És a buta" hsz-től, egyszerűen átugrod, el sem kell olvasni, saját magadnak teszel ezzel szivességet!Hidd el, én is ezt teszem....
És máris megvan oldva a hatalmas probléma!

Befejeztem!

2010. Március 20, 17:51
Válasz #40

Szlavo

  • Gengszter Dzsigoló
  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 181
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Nem mindenki szakértője az F1-nek (én sem), sok fórumozó csak leírja amit gondol, mégha nem is az a valóság, de hát szólásszabadság van!

Amúgy Peace szerintem is! :)
Én is baromi messze vagyok tőle,főleg hogy csak 4 éve követem rendszeresen,de alap dolgokkal tisztában vagyok azért.Ha szólás szabadság van hova tűntek a hsz-eim? ;)Na mindegy,legközelebb megpróbálom normálisan kifejteni a véleményem ha valami nem igazat olvasok itt,hátha nem küld el senki a p@csába.
No nitro,no turbo,simple Bmw power...

2010. Március 20, 17:47
Válasz #39

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Nem mindenki szakértője az F1-nek (én sem), sok fórumozó csak leírja amit gondol, mégha nem is az a valóság, de hát szólásszabadság van!

Amúgy Peace szerintem is! :)

2010. Március 20, 17:43
Válasz #38

Szlavo

  • Gengszter Dzsigoló
  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 181
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Nem tudom miylen szakmaiságra gondolsz... Ha több fórumozónak lenne ilyen gondja, akkor azt mondanám, hogy valami baj van az sql szerverrel a szolgáltatónál vagy ilyesmi aminek utána lehet járni, de eddig nem vettem észre tömeges hibabejelentéseket!! :9:
Olyanra hogy a fórumozók tisztában vannak alap dolgokkal az F1-gyel kapcsolatosan.De nem akarok vitatkozni,részemről befejeztem a témát.Felesleges szó cséplés.Peace.
No nitro,no turbo,simple Bmw power...

2010. Március 20, 17:38
Válasz #37

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Nem tudom miylen szakmaiságra gondolsz... Ha több fórumozónak lenne ilyen gondja, akkor azt mondanám, hogy valami baj van az sql szerverrel a szolgáltatónál vagy ilyesmi aminek utána lehet járni, de eddig nem vettem észre tömeges hibabejelentéseket!! :9:

Az meg hogy ez egy Alo, és Kimi fórum, ez egyszerűen nem igaz...
« Utoljára szerkesztve: 2010. Március 20, 17:44 írta F1Andris »

2010. Március 20, 17:36
Válasz #36

Szlavo

  • Gengszter Dzsigoló
  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 181
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Mit írtam én?Szlavo ne keverjél engem bele semmibe, ha megkérhetlek!
Fogalmam sincs hogy miről van szó!
Én ilyet nem írtam, csak azt h merőben más mint a f-1!Azt nem hogy nincs köze hozzá!
Talán csak elkéne olvasni a környező szöveget is!Gondolom csak szimplán belém kötöttél, mert nem tudom miről van szó!
Ha valami gondod van velem azt velem beszéljed meg (privátban legfeljebb), de a többieket nem kell zaklatnod én miattam!
Ne vedd sértésnek de pont te vagy az aki ide jön kötözködni, és nem fordítva!Ezen kellen talán elgondolkodni!
Tehát ha gondod van, várom a leveled!
"Gp2 merőben más, mint F-1!"
Ezt írtad a szöveg környezetből ítélve Kimi teljesítményét magyarázván a rallyban.Én meg ezt reagáltam rá,mert szólni nemigen merek: :shok:
A GP2 kb. annyiban más mint az F1,mint amit most a hátsó traktusban megfigyelhetsz a Virginnél,Lotusnál,stb.Gyakorlatilag F1 kissé lebutítva.
No nitro,no turbo,simple Bmw power...

2010. Március 20, 17:31
Válasz #35

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Mikor utoljára írtam,háromszor küldtem el kb 10 percenként ugyanazt a postot.Mind háromszor eltűnt nyom nélkül.Ezért sántít a lejjebb olvasható magyarázat.Ma egyetlen smiley-t tettem be------> :shok: ami hamarosan eltűnt,de mikor betettem alul a legutolsó hsz-ek közt szerepelt.Ha nem ilyen diktatórikus rendszer lenne itt talán az ember is máshogy állna a dolgokhoz.Talán akkor elmagyaráztam volna Tinának hogy amit írt az "csacsiság",mivel a GP2 az F1 előszobája,nemhogy nincs köze hozzá.De ha az ember szóvá meri tenni hogy finoman szólva csacsiságot írt egyből meg van támadva,vagy egyszerűen törlik a hsz-ét.Ha nép butítás megy szóljatok,és nem kotnyeleskedek bele.
: 2010. március 20. - 17:16:48
Kedves Cole!A leszólásom kb arra korlátozódott hogy szakmailag páran nem állnak a helyzet magaslatán itt,enyhén szólva.Én sem állok egyértelműen.De néha egetverően nagy hogy is mondjam csacsiságok hangzanak el.Alap dolgokkal nincsenek páran tisztában és nem is akarnak tisztában lenni.Mert ha az ember kijavítja jön a szöveg hogy mert te nagyon okos vagy,mindent jobban tudsz,bla,bla,bla...Nem erről van szó.Egyszerűen képtelen vagyok átsiklani néha pár a valóságtól igencsak távol álló hozzászóláson,mikor ide is beleolvasok.Ilyenkor írok,ami aztán rendszerint eltűnik.Nem akarok én bomlasztani hidd el.Nekem csupán van egy véleményem ami urambocsá nem egyezik mindenkiével.Itt ez egy Kimi feat Alonso fórum.Róluk csak szépet lehet írni mert a fórum java része nekik szurkol.Én ha jó véleményem van róluk bármivel kapcsolatosan annak is hangot adok,de ha rossz annak is.Sosem voltam seggnyaló és nem is leszek amíg élek.Ha árral szemben kell úszni,akkor úszok,de a véleményem tartom.Amúgy jó kis fórum lenn ez,de hiányolom a szakmaiságot.

Mit írtam én?Szlavo ne keverjél engem bele semmibe, ha megkérhetlek!
Fogalmam sincs hogy miről van szó!
Én ilyet nem írtam, csak azt h merőben más mint a f-1!Azt nem hogy nincs köze hozzá!
Talán csak elkéne olvasni a környező szöveget is!Gondolom csak szimplán belém kötöttél, mert nem tudom miről van szó!
Ha valami gondod van velem azt velem beszéljed meg (privátban legfeljebb), de a többieket nem kell zaklatnod én miattam!
Ne vedd sértésnek de pont te vagy az aki ide jön kötözködni, és nem fordítva!Ezen kellen talán elgondolkodni!
Tehát ha gondod van, várom a leveled!

2010. Március 20, 17:24
Válasz #34

Szlavo

  • Gengszter Dzsigoló
  • ***
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Hozzászólások: 181
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Én sem tudok semmiről, de kinek állna érdekében törölni a hozzászólásaidat?

Ha tényleg így van akkor bocs, majd megpróbálok utánanézni!
Mikor utoljára írtam,háromszor küldtem el kb 10 percenként ugyanazt a postot.Mind háromszor eltűnt nyom nélkül.Ezért sántít a lejjebb olvasható magyarázat.Ma egyetlen smiley-t tettem be------> :shok: ami hamarosan eltűnt,de mikor betettem alul a legutolsó hsz-ek közt szerepelt.Ha nem ilyen diktatórikus rendszer lenne itt talán az ember is máshogy állna a dolgokhoz.Talán akkor elmagyaráztam volna Tinának hogy amit írt az "csacsiság",mivel a GP2 az F1 előszobája,nemhogy nincs köze hozzá.De ha az ember szóvá meri tenni hogy finoman szólva csacsiságot írt egyből meg van támadva,vagy egyszerűen törlik a hsz-ét.Ha nép butítás megy szóljatok,és nem kotnyeleskedek bele.
: 2010. március 20. - 17:16:48
Kedves Szlavo!

Nem régiben tettél olyan kijelentést, hogy ide nem jössz többet, akkor kérdem én, hogy miért jársz ide, ha nem tetszik ez a fórum? Nem kötözködés, mert Te most ezt biztos annak veszed, mint azt is, hogy csak a Te hozzászólásaid tűntek el, biztos összeesküvés történik ellened, mert téged itt senki nem kedvel, vagyis egy valaki biztos, de a lényeg az, hogy nem haragszunk rád, csak furcsa, hogy Te itt mindenkit lehordtál, hogy milyen ez a hely, és még mindig itt írsz, ami nem baj, csak ez furcsa.

Kedves Cole!A leszólásom kb arra korlátozódott hogy szakmailag páran nem állnak a helyzet magaslatán itt,enyhén szólva.Én sem állok egyértelműen.De néha egetverően nagy hogy is mondjam csacsiságok hangzanak el.Alap dolgokkal nincsenek páran tisztában és nem is akarnak tisztában lenni.Mert ha az ember kijavítja jön a szöveg hogy mert te nagyon okos vagy,mindent jobban tudsz,bla,bla,bla...Nem erről van szó.Egyszerűen képtelen vagyok átsiklani néha pár a valóságtól igencsak távol álló hozzászóláson,mikor ide is beleolvasok.Ilyenkor írok,ami aztán rendszerint eltűnik.Nem akarok én bomlasztani hidd el.Nekem csupán van egy véleményem ami urambocsá nem egyezik mindenkiével.Itt ez egy Kimi feat Alonso fórum.Róluk csak szépet lehet írni mert a fórum java része nekik szurkol.Én ha jó véleményem van róluk bármivel kapcsolatosan annak is hangot adok,de ha rossz annak is.Sosem voltam seggnyaló és nem is leszek amíg élek.Ha árral szemben kell úszni,akkor úszok,de a véleményem tartom.Amúgy jó kis fórum lenn ez,de hiányolom a szakmaiságot.
No nitro,no turbo,simple Bmw power...

2010. Március 20, 17:14
Válasz #33

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Igaz végülis ez egy fórum amin eszmecserélni lehet.Nem is értem hogy lehet probléma ha eltünedeznek az ember hozzá szólásai,ami a lényege egy fórumnak.LOL.Én kérek elnézést hogy a kb. 5-ik alkalom után szóvá mertem tenni.Még egyszer ne haragudjatok,igazán röstellem hogy meg mertem említeni. :sorry:
: 2010. március 20. - 17:03:12
Ezt nem gondoltad komolyan hogy elhiszem ugye?Ne becsülj már le ennyire kérlek. :-\

Kedves Szlavo!

Nem régiben tettél olyan kijelentést, hogy ide nem jössz többet, akkor kérdem én, hogy miért jársz ide, ha nem tetszik ez a fórum? Nem kötözködés, mert Te most ezt biztos annak veszed, mint azt is, hogy csak a Te hozzászólásaid tűntek el, biztos összeesküvés történik ellened, mert téged itt senki nem kedvel, vagyis egy valaki biztos, de a lényeg az, hogy nem haragszunk rád, csak furcsa, hogy Te itt mindenkit lehordtál, hogy milyen ez a hely, és még mindig itt írsz, ami nem baj, csak ez furcsa.

2010. Március 20, 17:10
Válasz #32

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Én sem tudok semmiről, de kinek állna érdekében törölni a hozzászólásaidat?

Ha tényleg így van akkor bocs, majd megpróbálok utánanézni!

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek