Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Elkezdődött a gyakorlás  (Megtekintve 2352 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Március 19, 14:16
Válasz #1

ToreTTo

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 632
  • Tesztpilóta a McLaren-nél.
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren,Lotus,Sauber
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton,Jenson Button,Kimi Räikkönen
Szombaton kezdetét vette Gyutai Adrián felkészülése a 2012-es motoros évadra, melyben az Erópa Bajnokság előszobájának tartott Alpok Adria Kupán indul harcba, reményeink szerint a futamgyőzelmek, valamint a dobogós helyezések megszerzéséért. A fent említett gyakorlás a Kecskeméti Gokart Stadionban került megrendezésre, ahol több hobbimotoros és gokartos is pályára lépett, megnehezítve ezzel főszereplőnk dolgát (a kicsúszásoknak köszönhetően rengeteg por és homok került a pályára). A baráti hangulatú körözgetésen, ahol a korábban szintén motorversenyzőkét tevékenykedő édesapa, Gyutai Attila segítette motorosunkat, sajnos nem sikerült megdönteni a korábban felállított egyéni pályacsúcsot, a paksi sportoló azonban hasznosnak nevezte a kiruccanást, hiszen majd száz kört futott a MetalCom Adrenalin H-Moto Team Hondájával. A felkészülés március 22-én folytatódik, ezúttal már a Hungaroringen, ahol Adrián csapattársai, a Superstock 1000-es világbajnokságon induló Györfi Alen, valamint Nagy Győző és Kis Viktória is pályára lépnek, a Budapesti Motorkiállításon (március 31 - április 1) pedig minden kedves érdeklődő találkozhat cikkünk főszerelőjével.

Gyutai Adrián nyilatkozata: "Az első motoros edzésre március 17-én került sor a Kecskeméti Gokart Stadionban. Nagyon élveztem, hiszen öt hónapja ültem utoljára motoron, és eddig nem tudtam edzeni sajnos. Az első két pályára lépésnél még csak tapogatóztam, ami ilyenkor természetes, viszont a nap végére már úgy gondolom, hogy sikerült egy jó ritmust felvennem és körről körre kezdtem visszarázódni. Sajnos a tavalyi időmet nem tudtam megdönteni, de azt figyelembe véve, hogy rengetegen motoros volt pályán, és azt hogy azt az időt tavaly év végén sikerült megfutnom, és most öt hónap kihagyás után is csak pár tizeddel mentem rosszabbat, nem rossz, elégedettek vagyunk. A téli felkészítés alatt a szerelőim módosították a vázat és a futóművet, ami nagyon jól működik, de az új, erősebb blokkot csak a március végi hungaroringi teszten fogom csak kipróbálni. Igazából itt fog kiderülni, hogy hova fejlődtünk tavaly óta, és itt kezdjük meg felépíteni azt az alapot, amiből lépésről lépésre előrébb tudunk jutni, és ami a legfontosabb, hogy egyre közelebb az EB mezőny elejéhez. Az első verseny előtt még egy slovakiaringi és remélhetőleg egy pannoniaringi tesztelés is lesz, hogy április 22-ére teljesen felkészülten érkezzünk az első Alpok-Adria futamra.Végül pedig szeretném megköszönni a MetalCom Adrenalin H-Moto Teamnek és a szponzoroknak a támogatást valamint a bizalmat."
Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás.
Lewis Hamilton


Nincsenek hozzászólások ebben a témában. Szeretnél Te az első lenni?
 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek