Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Alonso: apró változtatások nagy változást hozhatnak  (Megtekintve 734 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Március 18, 13:21
Válasz #1

ToreTTo

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 632
  • Tesztpilóta a McLaren-nél.
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren,Lotus,Sauber
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton,Jenson Button,Kimi Räikkönen
Fernando Alonso szerint az apró változtatásokkal a Ferrari nagy változást érhet el, azt figyelembe véve, hogy milyen szoros volt a mezőny az Ausztrál Nagydíjon.

Az időmérő edzés távolról sem úgy sikerült a maranellói alakulatnak, ahogy azt tervezték, így Alonso mindössze a 12., míg csapattársa, Felipe Massa csak a 16. rajtkockáról várhatta a piros lámpák kialvását.

A kétszeres világbajnok azonban nagyszerű teljesítményt nyújtva végül az ötödik helyen futott célba.

"Nem kétség, hogy nem vagyunk olyan gyorsak, hogy a győzelemért harcolhassunk" - árulta el Alonso a verseny után. "Tény, hogy tegnap nem jutottunk a Q3-ba, ma pedig messze voltunk a legjobbaktól. Szóval elég nehezen indul a bajnokság."

"Sokkal több pontot tudtunk ma szerezni, mint azt vártuk. Hármat, vagy ötöt vesztettünk a favoritokhoz képest, és egy kicsit többet Buttonnal szemben. De idén talán nem lesz olyan egyértelmű fölényben senki, és talán senki sem fog akkora különbséggel nyerni, mint Vettel tette 2011-ben."

"Ez pedig jó lehet számunkra. De saját magunkra kell koncentrálnunk, és tizedről tizedre javulnunk. Idén talán 12 autó is egy másodpercen belül van, szóval 2-3 tized sokkal fontosabb lehet, mint a múltban. Tehát erre kell összpontosítanunk Malajziában, és Kínában."

"Jó verseny volt, és sokkal több pontot szereztünk, mint azt vártuk. Ennek szellemében, örülök, hogy a Red Bullok, és a McLarenek mögött végeztem a 12. helyről rajtolva, amit nehezen lehetett volna előre megjósolni. Az elejétől minden jól alakult."

"Aztán a végén keményen csatáztam Pastorral. Gyorsabb volt nálam, és nehezem tudtam védeni a pozíciómat. Mikor a tükörbe néztem, és láttam, hogy kiesett, sajnáltam, mert megérdemelte volna az ötödik, vagy hatodik helyet. De ugyanakkor nagy megkönnyebbülést éreztem."
Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás.
Lewis Hamilton


Nincsenek hozzászólások ebben a témában. Szeretnél Te az első lenni?
 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek