Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Keserédes kezdés a Force India számára  (Megtekintve 765 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Március 18, 13:14
Válasz #1

ToreTTo

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 632
  • Tesztpilóta a McLaren-nél.
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren,Lotus,Sauber
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton,Jenson Button,Kimi Räikkönen
Nem úgy sikerült a Force India 2012-es idényének kezdete, ahogy azt az indiai alakulat szerette volna. Hiszen Nico Hülkenberg autója megsérült a rajt utáni tülekedésben, így a német lett az új szezon első kiesője, míg Paul di Resta színtelen versenyt futva, az utolsó pillanatban csípte el az egy pontot érő 10. helyet.

"Úgy fest, nem sok szerencsém van az Albert Parkban" - nyilatkozta Hülkenberg. "Az első itteni versenyemen, 2010-ben kevesebb, mint egy kört mentem, ma pedig ezt sikerült megismételni. Még mindig nem vagyok biztos benne, hogy mi is történt, de valaki megütötte az autómat az első kanyarba fordulva. Nagy kár, mert jól kaptam el a rajtot, és néhány helyet előre jöttem, és aztán azt éreztem, hogy valaki hátulról meglökött. Defektet kaptam, és megsérült a futómű, szóval a versenyemnek vége volt, így félre kellett állnom."

A végig a középmezőnyben autózó di Resta Sergio Pérez és Nico Rosberg utolsó körös koccanását, valamint Pastor Maldonado hatalmas bukását kihasználva éppen hogy elcsípte az utolsó pontszerző helyet. Ezzel megismételve tavalyi produkcióját.

"Mindig nagyszerű dolog ponttal kezdeni az évet" - árulta el a skót versenyző. "De nem sok esélyem volt rá, egészen az utolsó körökig, mikor a mérnököm szólt, hogy gyorsabb vagyok, mint az előttem lévők. Szerencsére elég sokat sikerült megőriznem a KERS-ből az utolsó kanyarra, ami segített, hogy legyorsuljam Vergne-t. Tehát ez egy elég izgalmas utolsó kör volt."

"Jó így kezdeni a szezont, de egyértelmű, hogy nagyon sok munka vár még ránk, mert az etapok elején nem volt meg a tempónk, és csak szenvedtünk, ami a versenyemre is rányomta a bélyegét."
Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás.
Lewis Hamilton


Nincsenek hozzászólások ebben a témában. Szeretnél Te az első lenni?
 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek