Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Ricciardo hazai versenyén első F1-es pontjainak örülhetett  (Megtekintve 722 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Március 18, 13:10
Válasz #1

ToreTTo

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 632
  • Tesztpilóta a McLaren-nél.
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren,Lotus,Sauber
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton,Jenson Button,Kimi Räikkönen
Daniel Ricciardo első F1-es pontjainak örülhetett Melbourne-ben, ráadásul éppen hazai közönsége előtt, így nem meglepő, hogy a Toro Rosso ausztrál pilótája rendkívül boldog, ugyanakkor úgy véli, ha a rajtnál nem sérül meg a kocsija, akár jobb helyen is végezhetett volna.

A Toro Rosso 22 esztendős ausztrál pilótája, Daniel Ricciardo a szombati kvalifikáción bekerült a legjobb tíz közé, végül hazai pályán egy hellyel előrébb, kilencedikként szelte át a célvonalat úgy, hogy rajtja nem indult fényesen, miután kissé összeakadt a williamses Bruno Sennával. A pontszerző helyeken célba érők között ráadásul ő járt kint legtöbbször (három alkalommal) a boxban, így teljesen megérdemelten örülhetett a Pastor Maldonado utolsó körös balesete miatti nagy felfordulásban megszerzett két pontjának.

"A rajt után sikerült belekeverednem egy kis balesetbe, és abban a pillanatban nem is tudtam, hogy mi történt. Egészen jó startot vettem, egy ideig szabadon autózhattam, de egyszer csak túl sokan lettek körülöttem. Az autóm bal első kereke meglehetősen keményen eltalálta a Williams egyik kocsiját, és ki kellett mennem egy orrkúpcserére, ezt követően pedig kisebb sérüléssel folytattam a versenyt."

Annak ellenére, hogy újonc csapattársát, Jean-Eric Vegne-t a verseny meglehetősen kaotikus fináléjaban sikerült megelőznie, Ricciardo úgy véli, hogy még ennél jobb eredményt is elérhetett volna Ausztráliában.

"Nagyon jó a kilencedik helyen végezni, de azt gondolom, lehettem volna jobb helyen is, mert az autó nagyon erős, és a sérülés ellenére nagyon gyors volt még úgy is, hogy egyébként kicsit mindig az egyik irányba húzott. Nagyon nehéz volt visszatérni, de sosem adom fel, mindig és mindenhol nagyon keményen nyomom. Boldog vagyok, és nagyon örülök annak, hogy megszereztem első F1-es pontjaimat hazámban, Ausztráliában, ahol a közönség miatt az egész hétvége fantasztikus volt."

Az ausztrál versenyző kollégája. Jean-Eric Vergne debütáló futamán lecsúszott az egy pontot érő 10 helyről, miután a verseny záró szakaszában meglátogatta a 4-es kanyar kavicságyát.
Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás.
Lewis Hamilton


Nincsenek hozzászólások ebben a témában. Szeretnél Te az első lenni?
 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek