Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Schumacher: A Mercedes-Benz mindig is hitt a projektben  (Megtekintve 629 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Március 17, 11:01
Válasz #1

ToreTTo

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 632
  • Tesztpilóta a McLaren-nél.
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren,Lotus,Sauber
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton,Jenson Button,Kimi Räikkönen
Bár az Ausztrál Nagydíj időmérőjén úgy tűnt, hogy a két mercedeses pilóta akár az első háromba is bekerülhet, a harmadik etap befejeztével azonban Michael Schumacher a negyedik, Nico Rosberg pedig csak a hetedik helyig tudott eljutni. Ezen eredmény ellenére azonban egyik német sem elégedetlen, és mint mondták, hatalmasat fejlődött a csapat a tavalyi melbourne-i kvalifikáció óta.

Michael Schumacher: "Az év első időmérő edzése olyan szorosnak bizonyult, mint amilyet mindannyian reméltük, hogy lesz. Elégedett vagyok a teljesítményünkkel, ami egy hatalmas előrelépés azt nézve, hogy tavaly hol voltunk a kvalifikáción. Csak köszönetet tudok mondani a fiúknak azért, amit a tél folyamán a kemény munkájukkal elértek. Emellett azt gondolom, hogy fontos azt is kihangsúlyozni, hogy a Mercedes-Benz mindig hitt a projektben és támogatta azt, én pedig nagyon remélem, hogy azt az eredményt leszünk képesek hozni, amit mindannyian akarunk. Ezt lépésről lépésre kell végrehajtanunk, mivel a verseny nagyon szoros, ezért most folytatnunk kell a kemény munkát."

Nico Rosberg: "Elégedetten látjuk, hogy nyilvánvalóan sikerült javítanunk az autón a tél folyamán. Azokból, amiket az edzéseken tapasztaltunk, úgy tűnik, hogy a futamon is erősek lehetünk. Sajnos, ma nem sikerült a legtöbbet kihoznom magamból. Nem találtam a megfelelő beállítást, mivel sok új dolog van az autón, és beletelik néhány versenybe, míg azok tökéletesen fognak működni. Elkövettem egy kisebb hibát is az utolsó körömön, ami egy kis időmbe került. Ennek ellenére a hetedik hely még mindig jó, holnap pedig mindent bele fogok adni, hogy előrébb lépjek."
Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás.
Lewis Hamilton


Nincsenek hozzászólások ebben a témában. Szeretnél Te az első lenni?
 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek