Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Tippverseny(2012)  (Megtekintve 50756 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. Március 16, 19:55
Válasz #3

Halim1

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 60
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Alonso
Időm:

1.Hamilton
2.Button
3.Vettel

Futam:

1.Hamilton
2.Vettel
3.Alonso

Lgyk:Hamilton


2012. Március 16, 17:09
Válasz #2

csap212

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 34
    • Profil megtekintése
1.vettel
2:webber
3:button

verseny:
1:vettel
2:button
3:alonso


leggyorsabb kör: webber

2012. Március 02, 20:46
Válasz #1

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Idén is lesz tippverseny, mivel Tina idén már nem tudja elvállalni az összesítést, ezért idén ToreTTo vállalta.


A szabályokon nem változtattunk, ezért bemásolom, a tavalyit, mert szerintem az elég jól leírja, hogy mit kell csinálni. Idén is a főoldalon mindig jelzem, hogy mikortól lehet tippelni és meddig.

Annyi újítás van, hogy a lent látható facebook üzenő falon, tehát facebook hozzászólást is elfogadjuk, de ha csak ebbe a topicba írod.

Reméljük idén is játszotok velünk! :)

Játékszabály:

Idézet
A tavalyi évhez hasonlóan idén is alkalmatok nyílik, hogy megmérettessétek magatokat itt a fórumon belül!
A játékszabályokat nem sokban változtattam mag, mindössze annyiban hogy több esély legyen pontot szerezni, több mindenre lehet tippelni is! Valamint annyiban, hogy minden helyes válasz 1 pontot ér, még a leggyorsabb kör is.
Mint ahogy tavaly is az egész szezonban játszani fogjuk, minden versenyhétvégén.
Az előző évben nem volt gondom, durva szabály sértéssel, remélem idén sem lesz! viszont arra felhívom a figyelmet, hogy nem fogadok el késést, aki nem az időmérő kezdetéig tippelt(nincs 2 perc késés sem) az vessen magára! Szerdától szombatig, úgy gondolom van elég idő minderre!
Idén sem kérek vitát és túl sok egyéb kommentet a topikba, hogy a tippek összegzésénél, könnyebb dolgom legyen!
Természetesen az egyszer leadott tippeket, már tilos módosítani (ennek utána is tudunk nézni, úgyhogy nem érdemes kockáztatni)

Tehát akkor a lényeg! Mikor kell tippelned, és mire!

-Minden versenyhétvége előtt szerdától szombatig, pontban az időmérő ÉLŐ kezdetéig! (úgy ahogy tavaly is)

- Tippelni kell idén, az időmérő első 3 legjobb időt megfutó pilótára! Valamint a vasárnapi futam dobogósaira sorrendben! És nem utolsó sorban a futamon a leggyorsabb kört megfutó pilóta nevére!

Tehát ha jól tudok számolni, akkor az egy hétvégén megszerezhető maximális pont az 7! Mert ugye, hangsúlyoznám, hogy idén minden helyes válasz 1 pontot ér!
« Utoljára szerkesztve: 2012. Március 02, 20:58 írta Cole »

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek