Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Fórum Hírek!  (Megtekintve 23674 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Június 28, 12:27
Válasz #61

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Ez nagyszerű! Remek! Fantasztikus! Itt ugrálok(szó szerint) az összes fórumozó nevében mondom, hogy KÖSZÖNJÜK COLE!!!! Ennek a fórumnak van a világ legjobb Adminja!!!!!(Én már a legrosszabtól tartottam) Nincs 1,5 éve, hogy regisztráltam, de a fórum nélkül nme lenne teljes az életem!!! I LOVE F1FÓRUM!!!
Dettó.  :)

KÖSZÖNJÜK COLE!  :friends:
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. Június 27, 19:33
Válasz #60

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Köszi. :)

Ha olyan döntés születik, akkor mindenkit értesítek.

2011. Június 27, 17:37
Válasz #59

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
Köszi a kérdésedet, eddig Te és egy e-mail jött, hogy mi lesz a fórummal, tehát nem sokan reagáltak erre a kis közleményre.  A domain július 11-ig él, tehát addig van idő, de persze jó lenne tisztázni. Én nem szeretném megszüntetni, de azt se szeretném, hogy itt a fórum üresen álljon, mert annak nem sok értelme van. Elég sok erőfeszítést próbáltam az elmúlt időkben megtenni, hogy a fórum újra aktívabb legyen egy kicsit, de úgy látom nem nagyon sikerült. Szóval, ha nem szeretnétek, akkor nem szűnik meg.
Ez nagyszerű! Remek! Fantasztikus! Itt ugrálok(szó szerint) az összes fórumozó nevében mondom, hogy KÖSZÖNJÜK COLE!!!! Ennek a fórumnak van a világ legjobb Adminja!!!!!(Én már a legrosszabtól tartottam) Nincs 1,5 éve, hogy regisztráltam, de a fórum nélkül nme lenne teljes az életem!!! I LOVE F1FÓRUM!!!
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2011. Június 27, 17:06
Válasz #58

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Köszi a kérdésedet, eddig Te és egy e-mail jött, hogy mi lesz a fórummal, tehát nem sokan reagáltak erre a kis közleményre.  A domain július 11-ig él, tehát addig van idő, de persze jó lenne tisztázni. Én nem szeretném megszüntetni, de azt se szeretném, hogy itt a fórum üresen álljon, mert annak nem sok értelme van. Elég sok erőfeszítést próbáltam az elmúlt időkben megtenni, hogy a fórum újra aktívabb legyen egy kicsit, de úgy látom nem nagyon sikerült. Szóval, ha nem szeretnétek, akkor nem szűnik meg.

2011. Június 27, 16:17
Válasz #57

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
Én vagyok az első aki megkérdezi, de szerintem már többünk fejében felmerült a kérdés... Gondolom július 1.-ével lejár a domain. Cole, akkor hogyan tovább? A fórumnak majdnem 4 év után ilyen formában vége? Vagy mi lesz?
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2011. Június 06, 19:07
Válasz #56

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Kedves Fórumozók!

Mivel a fórum domain címe 1hónapú múlva le fog járni, ezért felmerült bennem egy kérdés, ami az utóbbi hetekben folyamatosan elő jön bennem. Érdemes-e folytatni? Sajnos az elmúlt F1-es évben még jól indult, a fórum aktivitás szempontjából, de tavalyi év közepe fele sajnos elkezdett csökkenni, ezt a csökkenést nem értettem és nem is értem a mai napig. Hiába a megújulás, hiába a sok reklám, partner kapcsolat, az aktivitás nem akar növekedni. Ha látogatottságról lenne szó, akkor nem szólnék semmit, de a fórumozásról van szó. Sajnos egyedül viszem a fórumot és én ennyit tudok hozzá tenni, lehet kevés, de azt gondolom pénz nélkül már így is sokat elértünk. Én szeretek fórumozni, de ahogy itt többen is mondták egyedül nincs sok értelme.

Szóval kérném a véleményeteket, hogy mi lenne a legjobb, sokszor kikértem már a véleményeteket különböző dolgokról, de nem nagyon érkezett javaslat. A fórumon létrehoztam egy új csoportot Donator, (támogatói csoport) ahova azok kerülnek, akik esetleg anyagilag tudják támogatni a domain+tárhely éves fenntartását a fórumnak.


Köszönettel: Cole

2011. Május 29, 17:11
Válasz #55

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Facebook chat megoldás egyelőre jegelve.

2011. Május 28, 11:23
Válasz #54

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum

2011. Május 28, 11:15
Válasz #53

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Sajnos ki kell tapasztalnom, hogy mit miért csinál, de nem tudom jelenleg miért csinálja ezt. Éjszaka rendben ment.

2011. Május 28, 11:09
Válasz #52

Sungirl

  • Kimi fanatic
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 445
  • Eccleston ükje
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Fernando Alonso, Sebastian Vettel
Nekem sem jó.

2011. Május 28, 01:49
Válasz #51

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Nekem azt írja ki mikor megnyitom hogy Sajnáljuk valami nem müködik de már javitás következik és vissza küld az elözö oldalra. :D Ez azért van mert jelen pillanatban nem használja senki? :)


2011. Május 28, 01:03
Válasz #50

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Felkerült egy új funkció az oldalra. Méghozzá egy chat szerűség, ahol egymással tudunk/tudtok kommunikálni, amikor pl megy a szabadedzés, futam, időmérő stb.  Viszont, facebook azonosító kell hozzá, ami már lassan nem követelmény, egyelőre teszt jelleggel megy és a helye se biztos, hogy ott lesz, de kirakni nem akarom a főoldalra, mert nagyon elnyomná magát a fórumot, mert ugye ez egy fórum és nem chat oldal, de majd meglátjuk. :)

Szóval, remélem tetszeni fog nektek, és ha nem használjátok, vagyis ha nem válik be, akkor törlöm. :)

ITT megtalálhatjátok, a menüben pedig a Dumáljuk meg! fantázia nevet kapta.

2011. április 22, 16:01
Válasz #49

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Valószínűleg egy gyorsítótár törlése segített volna, de sebaj, lényeg, hogy már jó. :)

2011. április 22, 11:48
Válasz #48

Sungirl

  • Kimi fanatic
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 445
  • Eccleston ükje
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Fernando Alonso, Sebastian Vettel
Nekem még ma reggel is ez volt. Az e-mail-es linken jött be csak  :)

2011. április 21, 14:28
Válasz #47

levi98

  • Fernando Alonso 5
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1545
  • Fernando Alonso 5
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari,Lotus Renault,Hispania Racing Team
  • Kedvenc pilótád: Fernando Alonso,Karun Chandhok, Robert Kubica, Heikki Kovalainen,Felipe Massa, Kamikaze Kamui Kobayashi :)
akkor nem csak nekem volt baj
Go Fernando!

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek