Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Schumacher elütött egy embert  (Megtekintve 1272 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Július 31, 23:14
Válasz #4

amosluigi

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 2
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Sziasztok!

Sajnálatos okok miatt el kell adnom a hétvégi futamra vett jegyeimet.

2 db Silver3 tribün K szektor, 31 sor, 12, 13 szék - nagyon zsírkirály hely!!!
Egész hétvégés, már holnaptól kint lehet vele lenni.

Eredeti ára: 270€/db, de 220€/db-ért odaadom.

Ha valakit érdekel, hívjatok a 06-20/959-1494 telszámon.

üdv,
Amos

2008. Július 31, 23:01
Válasz #3

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Azért bocsánatot kérhetett volna, akit elütött! Vagy legalább megkérdezhette volna tőle, hogy hogy van, vagy felajálhatta volna, hogy elviszi orvoshoz! ezt nem értem, mert elég sokat jótékonykodik, meg minden, erre meg leszarja akit elüt?


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2008. Július 31, 13:01
Válasz #2

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ejnye Schumi, egyre több hír jelenik meg róla, csak egyik se jó hír.  :D Múlt héten összetört egy Ferrarit..

2008. Július 31, 12:58
Válasz #1

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum


Michael Schumacher múlt vasárnap Angliában kisebb baleset részese volt. Az áldozat, Martin Kingham így mesélte el a történetet a Mirror című lapnak:

„A legutolsó dolog, amit várnál egy csendes délutánon, hogy Michael Schumacher elüt. Hihetetlen volt. A hátam mögül jött, épp két idős hölgyet próbált megelőzni egy kis Fiattal. Hirtelen azon vettem észre magam, hogy az arcomon landoltam az ütközés után. Amikor rájöttem ki ütött el, azt hittem agyrázkódásom van."

„Épp a biztonsági kerítésemet állítottam fel a garázs előtt, mielőtt hazamentem. Ilyenkor az út szélén kell állnom és fél szemmel a forgalmat figyelnem. Aztán egyszer csak a semmiből egy csattanást hallottam a hátam mögött. Megforgatott és ellökött, az arcommal pedig egy ott parkoló autó motorháztetőjére estem. Aztán láttam egy nagy kék furgont elhaladni magam mellett és észrevettem, hogy elütöttek. Azt hiszem láttam a sofőrt, de a fejem zavaros volt. Üvöltött: 'Mi a fészkes fenét csináltál az úton?' Úgy tűnt fel volt háborodva, mintha az én hibám lett volna. Hívtam a rendőrséget."

Schumacher autójának a tükre sérült meg. A kiérkező rendőrök megszondáztatták és kikérdezték az ex-versenyzőt, majd úgy döntöttek nincs szükség további intézkedésre.

„A rendőrök azt mondták várjak az irodámban, amíg beszélnek vele. Aztán az egyikük bejött és azt mondta: 'Ez a fickó azt állítja ő Michael Schumacher'. Aztán egy másik azt mondta, hogy látta a személyi igazolványát és tényleg ő az. De még mindig nem kért elnézést. A rendőrök látták, hogy nem sérültem meg nagyon és azt mondták cseréljünk egymással címet, majd ő beült a furgonjába és elhajtott anélkül, hogy egyáltalán rám nézett volna. Arrogáns volt. Szerencsésen landoltam. Fájt a lábam, de ezt nem mondtam a rendőrségnek. Másnap egy nagy véraláfutás keletkezett a térdem alatt."

Kingham azt mondja eleinte még közvetlen környezete sem hitte el neki a történetet: "Próbáld elmesélni az embereknek, hogy elütött Michael Schumacher és meglátod a reakciókat. A feleségem is azt hitte tréfálok vele. Azt hiszem egy versenyző mindig versenyző marad. A két idős hölgy körülbelül 30 mérföldes sebességgel araszolt és ő megragadta az alkalmat. Valószínűleg nem számított rá, hogy én ott leszek az úton. Mindenesetre szerencsém van, hogy egyben vagyok és azt hiszem ez egy nagyszerű sztori, úgyhogy nem történt semmi baj."

Schumacher szóvivője, Sabine Kehm megerősítette a baleset tényét, de nem kívánt részletekbe bocsátkozni: „Volt egy ütközés, de senki sem sérült meg. Michael együttműködött a rendőrséggel. Ehhez nem lehet többet hozzáfűzni."

A kenti rendőrség pedig azt erősítette meg a Mirrornak, hogy nem tartják szükségesnek további intézkedések foganatosítását.

Formula.hu

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek