Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Jordan a Lotusról és Chandhokról  (Megtekintve 2243 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Augusztus 15, 20:46
Válasz #7

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
eléggé rossz a cím a valós cím Jordan a Lotusról és a legjobbról
Én olvastam félre, vagy ezt tényleg a mi szent Leventénk írta? Üdvözlünk a fórumon. :)

Az azért tulzás, de ne feledjük el kiket fedezett fel Jordan bácsi, pl .....öööööö, na most nem jut eszembe de Schumit is emlithetnénk akár, habár őt a Merci fedezte fel, de akkor is van szeme EJ-nek is. :)
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. Augusztus 13, 15:39
Válasz #6

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
eléggé rossz a cím a valós cím Jordan a Lotusról és a legjobbról
Jordan a Lotusról és a KIRÁLYRÓL
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2011. Augusztus 13, 15:28
Válasz #5

levi98

  • Fernando Alonso 5
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1545
  • Fernando Alonso 5
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari,Lotus Renault,Hispania Racing Team
  • Kedvenc pilótád: Fernando Alonso,Karun Chandhok, Robert Kubica, Heikki Kovalainen,Felipe Massa, Kamikaze Kamui Kobayashi :)
eléggé rossz a cím a valós cím Jordan a Lotusról és a legjobbról
Go Fernando!

2011. Augusztus 10, 09:42
Válasz #4

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
hatalmas tehetsége van a rádiózáshoz és a televíziós műsorokhoz is

Itt vége is van a mondanivalójának. Nekem nem hiányzik az F1-es mezőnyből.  :)
De legalább ahhoz ért egy kicsit.  ;D
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. Augusztus 10, 07:35
Válasz #3

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
1 dolog biztos: Jordannek mindig is jó szeme volt a tehetségekhez  :) Talán most is így lesz ::-)
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2011. Augusztus 09, 20:24
Válasz #2

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
hatalmas tehetsége van a rádiózáshoz és a televíziós műsorokhoz is

Itt vége is van a mondanivalójának. Nekem nem hiányzik az F1-es mezőnyből.  :)

2011. Augusztus 09, 20:05
Válasz #1

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Eddie Jordan ezúttal a Lotus csapatát és pilótáit vette nagyító alá. Az ismert televíziós személyiség szerint Jarno Trulli már nem a régi, a két Lotus csapat közötti vita pedig felesleges drámázás.


A mezőny hátsó részében láthattunk néhány lehetséges felállást a jövő évre nézve. A Lotus-nál Karun Chandhok vezethette az autót a Német Nagydíjon, pedig Tony Fernandes szerint Jarno Trulli hamarosan aláír a következő évre, szerinted ez egy intő jel volt?

?Ki tudja? Elég bizarr egy helyzet, akárcsak a csapat neve, kettő is van belőlük. Ilyen őrült dologra alig emlékszem korábbról, ideje lenne rendezniük a dolgokat. Amikor sétálok a paddockban és valaki szól nekem, hogy ?Találkozzunk a Lotus garázsánál!? akkor egyből azon töröm a fejem, vajon melyikre gondolt? Ezúton is üzenem a két csapatnak, hogy elég a drámázásból, oldják meg a problémát, mert ez így senkinek sem jó."
 
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Olyan, mint egy korosodó államférfi, hatalmas tehetsége van a rádiózáshoz és a televíziós műsorokhoz is. De látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
 
?Vajon jövőre kap ülést? Nem, de megérzésem, hogy az idei Indiai Nagydíjon be fog ülni Kovalainen helyére. Különben miért ültették volna be a kocsiba Németországban, az Indiai Nagydíjon nem tehetik meg, hogy ne adjanak neki lehetőséget, számomra ez elég egyértelmű.?
 
?Megkérték Jarno-t és Heikki-t is, hogy az év közben egy-egy futamra adják át az autóikat. Szerintem jövőre is marad ugyanez a két pilóta.?
 
?Az a baj Jarno-val, hogy a korábban látott erős időmérős teljesítményét már nem tudja hozni.?


Hozzászólás összevonva: 2011. Augusztus 09, 20:07
Örökre a szívembe zártam.  ;D
Ő már csak tudja a tutit.  :)
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek