Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Walter Csaba \"rajonói klub\"  (Megtekintve 6170 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Június 28, 18:20
Válasz #8

Sungirl

  • Kimi fanatic
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 445
  • Eccleston ükje
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Fernando Alonso, Sebastian Vettel
Már mindenkinek van saját topicja, én úgy gondolom, hogy Csaba is megérdemli. :D

Hozzászólás összevonva: 2011. Június 28, 09:54
Nem is tudom már melyik oldalon, de ezt a hozzászólást találtam Csabáról:
"Én amikor a Csaba hangját meghallom, akkor minimum egy téglával betörném az arcát. Őszintén meglepődtem és hitetlenkedtem, amikor megtudtam, hogy az az ember ült már versenyautóban. A futamokon annyit képes csinálni, hogy fogja azt a mondatot, amit előtte elmondott valaki, kitekeri a nyakát, megváltoztat minden kifejezést egy fokkal körülményesebbre, rátold három redundáns mellékmondatot és a tolerálhatatlan orrhangján eldünnyögi. Képtelen vagyok elviselni. Már nem is az zavar, hogy a műsort kommentálja, hanem az, hogy elszívja a levegőt más szerves élőlények elől. Egyébként meg azzal a kommentátori munkával, amit letesznek az asztalra az a gond, hogy következetesen mindent mindig benéznek. Bárhol bármilyen konfliktus van mindig elmarasztalják azt aki totál vétlen volt(ezt őszintén mondom boszorkányos precizitással művelik egész évben). Keverik a versenyzőket csapaton belül. Lemaradnak lényegi dolgokról ésígytovább. Ha a Paliknak összébb menne az arca, mondjuk tizedakkorára, akkor én tárt karokkal várnám. Az is pont ilyen dilettáns volt, de legalább szórakoztató."

Ezen nem tudtam nem mosolyogni  xD

2011. Június 28, 14:45
Válasz #7

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Ohh megváltoztattad a V-met. Ki tudja: Lehet Gyula felcsapott tenisz(Ugye jól tudom, hogy Nadal teniszezik?)kommentátornak:D
Igen, átírtam. :) Igen jól tudod, Nadal jelenleg a legjobb teniszező. :)

Azért Gyula hangját felismerem, de azét még mindig 1fokkal normálisabb kommentátorok voltak, mint ő egyedül. :D

2011. Június 28, 14:40
Válasz #6

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
Én azt bírom, amikor Csaba mond valamit, és Gyula hirtelen felkiált, hogy na, de CSABA!! Aztán utána semmi nem lesz belőle... :D

Tegnap néztem a Nadal meccset a sport1-en és 2 fiatal kommentátor volt és az egyik kb olyan hülye poénokat tudott mondani, mint Gyula és kb  úgy is röhögött, hogy mint a Gyula. Sajnos a nevét nem tudom, de nagyon volt hasonlóság. :D
Ohh megváltoztattad a V-met. Ki tudja: Lehet Gyula felcsapott tenisz(Ugye jól tudom, hogy Nadal teniszezik?)kommentátornak:D
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2011. Június 28, 14:36
Válasz #5

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Én azt bírom, amikor Csaba mond valamit, és Gyula hirtelen felkiált, hogy na, de CSABA!! Aztán utána semmi nem lesz belőle... :D

Tegnap néztem a Nadal meccset a sport1-en és 2 fiatal kommentátor volt és az egyik kb olyan hülye poénokat tudott mondani, mint Gyula és kb  úgy is röhögött, hogy mint a Gyula. Sajnos a nevét nem tudom, de nagyon volt hasonlóság. :D

2011. Június 28, 13:33
Válasz #4

HalfBloodPrince

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 13
  • Anti-Buttonista
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Felipe Massa
"Már nem is az zavar, hogy a műsort kommentálja, hanem az, hogy elszívja a levegőt más szerves élőlények elől."

 :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Na ez üt....szerencsétlen ha ezt olvasná....Könnyesre nevettem magam ezen. ;D Ha jól emlékszem, tavaly az Olasz nagydíjtól kommentál, de gyakorlatiag 0% beleéléssel, kb. úgy mint ha az egészre magasról tenne.

2011. Június 28, 13:29
Válasz #3

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
Walter Csaba(dupla v-vel) érzésem szerint még mindig jobb, mint Dávid Sanyi bácsi.  :D
Ne már téll W? ezen gondolkodtam, de annyi eszem nem volt, hogy beírjam a gógléba./gúgliba. azt tudtam, hogy Mind1, jó ez így is.:D
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2011. Június 28, 13:26
Válasz #2

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Walter Csaba(dupla v-vel) érzésem szerint még mindig jobb, mint Dávid Sanyi bácsi.  :D

?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. Június 28, 09:47
Válasz #1

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
Már mindenkinek van saját topicja, én úgy gondolom, hogy Csaba is megérdemli. :D

Hozzászólás összevonva: 2011. Június 28, 09:54
Nem is tudom már melyik oldalon, de ezt a hozzászólást találtam Csabáról:
"Én amikor a Csaba hangját meghallom, akkor minimum egy téglával betörném az arcát. Őszintén meglepődtem és hitetlenkedtem, amikor megtudtam, hogy az az ember ült már versenyautóban. A futamokon annyit képes csinálni, hogy fogja azt a mondatot, amit előtte elmondott valaki, kitekeri a nyakát, megváltoztat minden kifejezést egy fokkal körülményesebbre, rátold három redundáns mellékmondatot és a tolerálhatatlan orrhangján eldünnyögi. Képtelen vagyok elviselni. Már nem is az zavar, hogy a műsort kommentálja, hanem az, hogy elszívja a levegőt más szerves élőlények elől. Egyébként meg azzal a kommentátori munkával, amit letesznek az asztalra az a gond, hogy következetesen mindent mindig benéznek. Bárhol bármilyen konfliktus van mindig elmarasztalják azt aki totál vétlen volt(ezt őszintén mondom boszorkányos precizitással művelik egész évben). Keverik a versenyzőket csapaton belül. Lemaradnak lényegi dolgokról ésígytovább. Ha a Paliknak összébb menne az arca, mondjuk tizedakkorára, akkor én tárt karokkal várnám. Az is pont ilyen dilettáns volt, de legalább szórakoztató."
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 28, 14:32 írta Cole »
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek