Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szavazás

Átalakul a Toro Rosso?

Igen
4 (80%)
Nem
1 (20%)

Összes szavazó: 5

Szerző Téma: Egy Spanyol cég felvásárolja a Toro Rosso-t, új festést kap az autó  (Megtekintve 1959 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Június 08, 16:07
Válasz #6

Patent

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 21
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: McLaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher
M@rT Q<>ncKAa

2011. Június 01, 21:04
Válasz #5

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
nyugdíjas? Ugyan akkor  indult a csapat, mint a RB. Szerintem nincs baj a csapattal, hiszen legalább nevelkedhetnek az RB pilóták, de mindegy. Sajnos 2008 óta nem találja önmagát a csapat.
Csak épp Marko meg Mateschitz úr sz**nak magasról erre a kis csapatra, miközben nem vagyok benne biztos, hogy Webber hozná bármelyikük szintjét is. ::-)
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. Május 31, 22:28
Válasz #4

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
nyugdíjas? Ugyan akkor  indult a csapat, mint a RB. Szerintem nincs baj a csapattal, hiszen legalább nevelkedhetnek az RB pilóták, de mindegy. Sajnos 2008 óta nem találja önmagát a csapat.

2011. Május 31, 19:36
Válasz #3

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Ez még nem hivatalos. :)
Ez igaz(hozzátenném 'Liveos hír), de Mateschitz úrnak nagyon nem kell már a nyugdíjas gárda, ez egyértelmü.

Mondjuk úgy, hogy nagy a valószínűsége, és Monacóban is azt hittem, hogy Fettel csapódott a falnak.  :D
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. Május 31, 18:39
Válasz #2

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum

2011. Május 31, 17:52
Válasz #1

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
A legfrissebb jelentések szerint hamarosan teljesen felvásárolják Dietrich Mateschitz kisebbik csapatát a Formula-1-ben.

A Toro Rosso új tulajdonosa jó hatással lehet Jaime Alguersuari jövőjére.


Az F1-live.hu már korábban beszámolhatott arról, hogy a Toro Rosso istálló hamarosan egy új tulajdonos kezébe kerülhet, miután Dietrich Mateschitz, a Red Bull feje a jövőben csak az osztrák világbajnok istállóra szeretne koncentrálni.

Legutóbb az Aabar tulajdonában lévő svájci bank, a Falcon Private került fel a Toro Rosso autóira, mint támogató.

Spanyol jelentések szerint a cég az International Petroleum Investment Company-n (IPIC) és a spanyol olajmárkán, a CEPSA-n keresztül át fogja venni a Toro Rosso csapatot.

Az IPIC vezetője, Khadem Abdulla Al Qubaisi legutóbb a Spanyol és a Monacói Nagydíjon is jelen volt.

A jelentések szerint az autó a CEPSA piros és fehér színeit fogja megkapni.

A tranzakció még az idei szezonban meg fog történni, ami Jaime Alguersuari jövőjére pozitív hatással lehet, mivel a madridi székhelyű CEPSA valószínűleg szívesen megtartaná a honfitársát.

Hozzászólás összevonva: 2011. Május 31, 17:58
Lehetséges színek:


« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 31, 17:58 írta Ivancia »
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek