Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Alonso: Soha ne add fel! A dolgok nagyon gyorsan megváltozhatnak!  (Megtekintve 1407 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. április 24, 10:32
Válasz #4

levi98

  • Fernando Alonso 5
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1545
  • Fernando Alonso 5
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari,Lotus Renault,Hispania Racing Team
  • Kedvenc pilótád: Fernando Alonso,Karun Chandhok, Robert Kubica, Heikki Kovalainen,Felipe Massa, Kamikaze Kamui Kobayashi :)
én már egy dobogónak is rettenetesen örülnék
Go Fernando!

2011. április 23, 12:51
Válasz #3

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Egyetértek vele bár akkor már a török nagydíjon futamot kéne nyerni!
Költői kérdés: Mivel?  ;)

Persze remélem lesznek jó újjitások, de még ha RedBull-t meg is szorongatnánk, nem hinném, hogy a Meki ne jönne megint ilyen drasztikus fejlesztésekkel, mellesleg a RedBull KERS-ét sztem    meg is fogják javítani, úgyhogy jobb esetben egy 3-4 hely néz ki Alonak.  :-\
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. április 23, 11:38
Válasz #2

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Egyetértek vele bár akkor már a török nagydíjon futamot kéne nyerni!


2011. április 23, 11:07
Válasz #1

Sungirl

  • Kimi fanatic
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 445
  • Eccleston ükje
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Fernando Alonso, Sebastian Vettel
Fernando Alonso, a Scuderia Ferrari spanyol világbajnoka ismét szuper-motiváltnak tűnik.

Alonso úgy véli, hogy soha nem szabad feladni a Formula-1-ben.

Fernando Alonso

Szükség volt már a szünetre a szezon kezdete után. Egy hónapja nem voltam otthon. Ausztrália és Malajzia között a világ másik részén maradtam, így jó lesz egy kis szabadidőt eltölteni a családdal és a közeli barátokkal.

Az igazság az, hogy mindig kell csinálnod valamit, mert szükséged van arra, hogy formában tartsd magad. Egy igen elfoglalt májusi időszak elő nézünk. Három versenyünk lesz. Először Törökországban, majd Spanyolországban és Monacóban is versenyezni fogunk a következő hónapban.

A szezon egyértelműen nem úgy kezdődött számunkra, mint azt reméltük és ugyanez vonatkozik a rajongókra is. Ez az 50 megszerzett pont a részünkről nem sok és tudjuk, hogy a teljesítményünk ebben a pillanatban nem elég jó, de tudatában vagyunk annak, hogy ez nagyon gyorsan megváltozhat. A Formula-1 mindig is ilyen volt. Az egyik versenyen küszködsz, hogy bekerülj a top-5-be, majd egy futammal később már a győzelemért harcolsz. Ez a szezon sem különbözik a többitől. Az utolsó teszten Barcelonában mindenki arra számított, hogy a McLaren autók sehol nem lesznek és most folyamatosan a dobogón állnak és megnyerték a versenyt Kínában.

Ugyanakkor mások pedig azt mondták, hogy Sebastian Vettel verhetetlen, majd Sanghajban mindannyian láthattuk, hogy a dolgok megfordultak a végén. Három verseny még nem elegendő arra, hogy meghozzuk a végleges ítéletet.

Hangsúlyozni szeretném, ez nem jelenti azt, hogy alábecsültük volna a helyzetünk komolyságát. Messziről nem ez a helyzet. Keményen kell dolgoznunk a fejlődés érdekében. Minden fronton fejlődnünk kell. A siker csak akkor jön, amikor minden elem a legjobban működik. Gondolok itt az autóra, a stratégiára, a bokszkiállásokra, a versenyzőkre és minden másra.

Az elmúlt néhány napban kapcsolatban maradtam a mérnökökkel és tudom, hogy nem álltak le az autó fejlesztésével Maranellóban. Azon dolgozunk, hogy felzárkózzunk, és nem engedhetjük meg magunknak azt, hogy túl sok időt veszítsünk, különösen azért, mert a többiek sem fognak játszadozni az elkövetkezendő hetekben.

Bízom a csapatomban és tudom, hogy mindenki úgy érez, mint én. A múltból vannak tapasztalataim. Jól emlékszem arra, amikor 2006-ban a Renault csapattal a szezon első felében egy nagy előnyt építettem ki a bajnokságban, majd a Ferrari jó munkát végzett a fejlesztésekkel és Michael Schumacher vissza tudott jönni a játékba. Két versennyel a vége előtt megelőzött.

Csak meg kell nézned a tavalyi szezont. Először Törökországban, majd Nagy-Britanniában javasolták azt, hogy már a következő évre kellene koncentrálnunk, de nem adtuk fel és egészen az utolsó futamig képesek voltunk harcban lenni a bajnoki címért. Ez úgy hangozhat, mint egy szlogen, de abszolút ez az igazság. Soha ne add fel a Formula-1-ben! 

Most nagyon boldog vagyok, miután a Real Madrid a spanyol kupa döntőjében legyőzte a Barcelona csapatát. Hosszú ideje nem sikerült elhódítania ezt a kupát a csapatnak és ez egy nagyon szoros végjáték végén történt meg. A Bajnokok Ligája elődöntőjében ismét a Barcelona lesz az ellenfél. Bármi is legyen az eredmény, ez egy igazán elbűvölő küzdelem lesz és természetesen abban reménykedem, hogy Mourinho csapata fog nyerni.


 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek