Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: WRC Társalgó  (Megtekintve 48192 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 25, 08:08
Válasz #127

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Hát ebből látszik nem néztem nagyon ralit vagyis nem érdeklődtem felőle mostanáig, fogalmam sem volt, hogy élőben nyomják az IRC-t az eurosporton. Én abban a tudatban voltam hogy azt is csak összefoglalják, mint a Wrc-t. legalább most már tudom,  nagyon tetszett a Monte Carlo rali. Ez idáig csak az f1-el foglalkoztam vagyis úgy mondanám az volt a szerelem semmi más csak az f1. És milyen durva, hogy az összefoglalókból nem jön át ez a feeling, és mennyire jó élőben nézni, remélem az interneten lesz valami link hogy élőben tudjam nézni a wrc-t, mert nem fogok kibékülni az összefoglalókkal! :no_1:

Hát csütörtökig, kellene valami megoldást találni erre a problémára!
Ugyanis én sem elégszem meg az összefoglalóval!
Hmmmm-Hmmmm, majd előkerítem a rallys cimborákat, hátha akad valami jó ötletük!

2010. Január 24, 22:54
Válasz #126

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Pedig nem meglepő, hiszen a csatornának részesdése van az IRC-ben.

Hát ebből látszik nem néztem nagyon ralit vagyis nem érdeklődtem felőle mostanáig, fogalmam sem volt, hogy élőben nyomják az IRC-t az eurosporton. Én abban a tudatban voltam hogy azt is csak összefoglalják, mint a Wrc-t. legalább most már tudom,  nagyon tetszett a Monte Carlo rali. Ez idáig csak az f1-el foglalkoztam vagyis úgy mondanám az volt a szerelem semmi más csak az f1. És milyen durva, hogy az összefoglalókból nem jön át ez a feeling, és mennyire jó élőben nézni, remélem az interneten lesz valami link hogy élőben tudjam nézni a wrc-t, mert nem fogok kibékülni az összefoglalókkal! :no_1:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2010. Január 24, 14:52
Válasz #125

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Biztos behúznám fülem farkam, ha be kellene ülni mellé! :)

Állat :)Ebben az értelemben tényleg az :)

2010. Január 24, 14:45
Válasz #124

Alexxa15

  • ♥♫♥♪
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
    • Profil megtekintése
Waooo...Nagyon jo..tenyleg ez valo neki.
Go Kimi Go  :king:


2010. Január 24, 14:42
Válasz #123

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Raikönnen egy állat, valószínűleg jól fog szerepelni a WRC-ben! Ez az ő világa! O0

2010. Január 24, 14:21
Válasz #122

Laszmen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2527
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen
Räikkönen a Citroen C4 WRC-vel száguldozik

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=2tVWjDZo0bA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=2tVWjDZo0bA</a>

2010. Január 23, 20:59
Válasz #121

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Tegnap néztem az IRC az eurosporton meg is lepődtem élőben adták a futamokat
Pedig nem meglepő, hiszen a csatornának részesdése van az IRC-ben.

2010. Január 23, 19:15
Válasz #120

F1Andris

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3581
  • "Be on the edge"
    • Profil megtekintése
    • f1gp.hu
Én is néztem a Monte Carlo Rally az Eurosporton. Állítólag idén minden futamot élőben nyomnak!

Annyi biztos hogy ezek az emberek nem normálisak, korom sötét + tükör jég..... :idiot2:


Úgy tudom a WRC-t nem tolják élőben, sőt az is lehet hogy egyáltalán nem lesz WRC az eurosporton, mert az IRC-vel szerződtek le. Engem ez az egész az Indycar vs Cart csetepatéra emlékeztet. Aztán a végén senki nem járt jól...

2010. Január 23, 17:53
Válasz #119

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Tegnap néztem az IRC az eurosporton meg is lepődtem élőben adták a futamokat Hirvonen nyerte meg. Ahogy mutatták a  belső kamerák hogyan mennek végig egy szakaszon hát, le a kalappal, basszus ez sokkal de sokkal brutálisabb az f1-nél, a ralisok nagyon nagyok. tudtam én ezidáig is de ez a  Monte Carlo rali durva volt, Hanninen az egyik versenyző nagyon ki volt akadva a sok hülye nézőtől és most szó szerint mondom keményen le hülyézte őket mert unatkoztak és a pályára havat dobáltak be, de tök igaza van, nagyon gáz, az ilyen emberek szerintetek minek léteznek, mások életét veszélyeztetik mert ők unatkoznak, hát takarodjanak vissza az anyukájukba! Bocsánat!
Remélem ha ezt leadta az eurosport, akkor van remény, hogy a WRC-t is fogja közvetíteni, néztem hogy váltakozva volt az eurosport és az eurosport 2-n!
Lényeg tetszett a rali, izgalmas volt!  O0 :mml:


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2010. Január 20, 08:54
Válasz #118

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
De jó, örülök hogy a tesója is részt vesz, :mml: sajnos Kovalainen nem fog részt venni legalábbis ezt olvastam tegnap, mert hogy másfél hetet kivenne az életéből és inkább a Lotus fejlesztésére összpontosít. Megmondom őszintén nagy buli lett volna ha ő is versenyzik, és még Kubica is. Bár az a biztos ha majd látom, majd 28-án megtudjuk hogy most Kovi versenyzik vagy nem.

Nekem valami olyan is rémlik, h valami alapítvány is benne van a két Räikkönen szereplésében!De most erre nem merek megesküdni!
Kubicát én is olvastam h nem!
Kova még esetleg mehetne, mert már nincs rajta "bilincs" !
Vége a rabszolga sorsának! Hála az égnek! :)

2010. Január 19, 20:24
Válasz #117

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Lehet h elindul...nem tudom, nem olvastam még!
Hát ha minőségi volt, akkor elfogadja mindenki!  ;D
: 2010. január 19. - 08:23:54
Räikkönen-testvérharc a ralipályán

A finn MTV3 híre szerint nemcsak az idei év végén az F1-ről a profi ralizásra átnyergelt Kimi Räikkönen, hanem bátyja, Rami Räikkönen is indul majd a január legvégén rendezett finn Arctic Lapland ralin.

Míg a 2007-es F1-bajnok a versenyen már a 2010-es rali-vb-n használt Citroën C4-esével indul, addig bátyja - aki egyébként maga is autóversenyző - Kimi "levetett" járgányát kapta meg, azaz a tavaly több versenyen is használt Fiat Abarth Grande Punto S2000-esébe ül majd.

Räikkönen mellett egyébként részt vesz majd a versenyen a lotusos Heikki Kovalainen is, míg a renault-s Robert Kubica a nemzetközi ralibajnokság (IRC) ma kezdődő szezonnyitóján, a Monte-Carlo ralin indul.

Igazad volt Márti  :)

De jó, örülök hogy a tesója is részt vesz, :mml: sajnos Kovalainen nem fog részt venni legalábbis ezt olvastam tegnap, mert hogy másfél hetet kivenne az életéből és inkább a Lotus fejlesztésére összpontosít. Megmondom őszintén nagy buli lett volna ha ő is versenyzik, és még Kubica is. Bár az a biztos ha majd látom, majd 28-án megtudjuk hogy most Kovi versenyzik vagy nem.


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2010. Január 19, 19:31
Válasz #116

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Ezt cáfolnám, makkegészséges vagyok!

Megnyilvánulásaidból nem úgy tűnik, mintha tiszta lenne az elméd, ifjú padawan!

2010. Január 19, 18:24
Válasz #115

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
De durva az már mindjárt itt van, már alig várom, valahol olvastam hogy állítólag a tesója is elindul ezen a ralin a tavalyi Fiat-al amit Kimi kicsit leamortizált.  :)
Mondom ez nem biztos,lehet valaki csak kitalálta. Meg még olyat is olvastam, hogy nagy esélye van megnyernie az Artic Rally-t Kiminek és egy minőségi ember mondta.  ;)

Lehet h elindul...nem tudom, nem olvastam még!
Hát ha minőségi volt, akkor elfogadja mindenki!  ;D
: 2010. január 19. - 08:23:54
Räikkönen-testvérharc a ralipályán

A finn MTV3 híre szerint nemcsak az idei év végén az F1-ről a profi ralizásra átnyergelt Kimi Räikkönen, hanem bátyja, Rami Räikkönen is indul majd a január legvégén rendezett finn Arctic Lapland ralin.

Míg a 2007-es F1-bajnok a versenyen már a 2010-es rali-vb-n használt Citroën C4-esével indul, addig bátyja - aki egyébként maga is autóversenyző - Kimi "levetett" járgányát kapta meg, azaz a tavaly több versenyen is használt Fiat Abarth Grande Punto S2000-esébe ül majd.

Räikkönen mellett egyébként részt vesz majd a versenyen a lotusos Heikki Kovalainen is, míg a renault-s Robert Kubica a nemzetközi ralibajnokság (IRC) ma kezdődő szezonnyitóján, a Monte-Carlo ralin indul.

Igazad volt Márti  :)

2010. Január 18, 23:50
Válasz #114

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Replica, te úgy vagy beteg, ahogy születtél...
Ezt cáfolnám, makkegészséges vagyok!

2010. Január 18, 23:22
Válasz #113

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Replica, te úgy vagy beteg, ahogy születtél...

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek