Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: WRC Társalgó  (Megtekintve 48198 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Január 13, 21:44
Válasz #82

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése

Nem tudja feldolgozni Replica azt a tényt, hogy Kimi a raliban is sikeres lesz!  ;)
Egyelőre az fikció nem tény. A tény az, ami már megvalósult. Ezért is mondom, hogy nagyot fogtok csalódni, mert már előre elkönyveltétek, hogy sikeres lesz.

2010. Január 13, 20:52
Válasz #81

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Hát ki más Tina, az agyszüleménye! Higgye csak, hogy mi azt hisszük, nem tud izgatni.
Nem tudja feldolgozni Replica azt a tényt, hogy Kimi a raliban is sikeres lesz!  ;)


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2010. Január 13, 15:10
Válasz #80

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Ki mondta, h Loeb szinten lesz?

Atya Isten!

2010. Január 13, 12:46
Válasz #79

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Kimi sosem éri el azt a szintet, ahol most Loeb van. Ez nem rosszindulatú megjegyzés, hanem valós tény. Kár  is ilyeneken ábrándozni, mert annál nagyobb lesz a csalódás. Egyszerűen lehetetlen feladat. Loeb sem érne el Schuamcheri szintre a Forma 1-ben.
Kimi még Ogiervel sem fog bírni, majd meglátjátok.

2010. Január 11, 22:27
Válasz #78

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Ja tudom, már nem idegesít fel, ezen csak nevettem, egyszerűen érted a végére oda biggyeszti azt hogy pont mint Raikkonen.  csak még meg tud lepni, pedig azt hittem már nem. Amúgy csak annyit akartam ezzel hogy Replica milyen kis kreatív, olyanokat mond néha hogy elképesztő.
Én úgy gondolom hogy Kimi és Block igen is nagyon jó versenyzők, és nem azért mert népszerűek. Én biztos vagyok benne hogy majd mikor belejön a raliba Kimi, akkor igen is a vb címért fog küzdeni a nagyokkal. És nem elfogultság beszél belőlem, ha nem Kimi drukker lennék akkor is ezt mondanám, én elismerem aki jó, de egyesek nem, és ezt én soha sem fogom úgy látszik megérteni, miért nem lehet valakinek az eredményeit elismerni, ha még utálja is az illetőt vagy nem szimpatizál vele!

Nem baj, de fogok röhögni, ha sikeres lesz ott is majd! :)
Bár, ha nem annyira engem az sem érdekel!Utolsónak is kell lenni!
Nekem az sem szégyen, meg én amúgyis tudom h le fog tenni arra a bizonyos asztalra!
Biztos nem az első futamokon!Én már most tudom, h mi Kimisek nem fogunk benne csalódni!
Más meg nem érdekel! :)

2010. Január 11, 15:55
Válasz #77

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Ja tudom, már nem idegesít fel, ezen csak nevettem, egyszerűen érted a végére oda biggyeszti azt hogy pont mint Raikkonen.  csak még meg tud lepni, pedig azt hittem már nem. Amúgy csak annyit akartam ezzel hogy Replica milyen kis kreatív, olyanokat mond néha hogy elképesztő.
Én úgy gondolom hogy Kimi és Block igen is nagyon jó versenyzők, és nem azért mert népszerűek. Én biztos vagyok benne hogy majd mikor belejön a raliba Kimi, akkor igen is a vb címért fog küzdeni a nagyokkal. És nem elfogultság beszél belőlem, ha nem Kimi drukker lennék akkor is ezt mondanám, én elismerem aki jó, de egyesek nem, és ezt én soha sem fogom úgy látszik megérteni, miért nem lehet valakinek az eredményeit elismerni, ha még utálja is az illetőt vagy nem szimpatizál vele!


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2010. Január 11, 15:09
Válasz #76

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Jajj Márti :) Tudhatnád, h egyesek ahol érik ott rugnak bele! :)
Most akkor jön ez a csapó 24643:" Kimit csak a neve miatt szerződtették le", cseppest sem azért mert egy világbajnok autóversenyző!

Jó, had higgye el aki akarja! :) Ezzel is saját magát csapja be, nem engem! :)

2010. Január 11, 14:36
Válasz #75

Marti

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 2650
    • Profil megtekintése
Block látványos farolgatásairól híres és nem arról, hogy klasszis raliversenyző. A WRC-ben nem sok esélye lesz, de a neve miatt népszerűsíti a sorozatot. Pont, mint Raikkönen.

Ja, pont mint Kimi, mert ugye az f1-ben is népszerű volt a neve, de szerinted annyira nem volt egy jó pilóta, és ebből akkor az következik a raliban sem lesz esélye valamit is elérnie!. Akkor Kimit és Blockot csak azért szerződtették szerinted, hogy népszerűsítik a Wrc-t a nevükkel, és nem azért mert tehetségesek! Ez egy fantasztikus gondolat menet nálad Replica, egyszerűen még meg tudsz lepni!
« Utoljára szerkesztve: 2010. Január 11, 14:45 írta Márti »


"Nem azoké a siker akik sohasem buknak el, hanem azoké,akik elbuktak,és ismét felálltak belőle" Kimi

2010. Január 10, 16:41
Válasz #74

Daniinad2

  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 75
    • Profil megtekintése
Ken Block vs. Rob Dyrdek

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=qQ48NQjouoE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=qQ48NQjouoE</a>

2010. Január 09, 23:46
Válasz #73

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Akkor a Te "cirkuszi mutatványos" szókapcsolatodból kiindulva pl. azok a  műrepülők is azok, akik a Red Bull Air Race-ben versenyeznek?! Ne haragudj, de nekem az irományaidból nagyon az jön le, hogy mindenki egy cirkuszi mutatványos vagy épp lúzer, hogyha nem Felipe Massának hívják. :)
Block látványos farolgatásairól híres és nem arról, hogy klasszis raliversenyző. A WRC-ben nem sok esélye lesz, de a neve miatt népszerűsíti a sorozatot. Pont, mint Raikkönen.

2010. Január 08, 15:32
Válasz #72

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Teintve, hogy a WRC teljesen más, mint az amerikai versenyek és hogy Block már nem fiatal versenyző, nem sok esélyt látok a sikerre. Ráadásul inkább cirkuszi mutatányos, mint vérbeli ralis.

Akkor a Te "cirkuszi mutatványos" szókapcsolatodból kiindulva pl. azok a  műrepülők is azok, akik a Red Bull Air Race-ben versenyeznek?! Ne haragudj, de nekem az irományaidból nagyon az jön le, hogy mindenki egy cirkuszi mutatványos vagy épp lúzer, hogyha nem Felipe Massának hívják. :)

2010. Január 08, 11:36
Válasz #71

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Ne legyél benne biztos. Az, hogy a YouTube meg a net tele van a látványos ökörködésével, nem megy rosszul. :) Amerikai sorozatból meg ne következtess, mert én is ezt tettem, s rájöttem, hogy hülyeség. Teljesen másak náluk az autókra vonatkozó szabályok (2,65l-es Subival ment múltkor), majd kiderül, hogy mit tud a WRC-be. :)
Teintve, hogy a WRC teljesen más, mint az amerikai versenyek és hogy Block már nem fiatal versenyző, nem sok esélyt látok a sikerre. Ráadásul inkább cirkuszi mutatányos, mint vérbeli ralis.

2010. Január 07, 20:30
Válasz #70

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Poénnak jó lesz, de sokra nem viszi.

Ne legyél benne biztos. Az, hogy a YouTube meg a net tele van a látványos ökörködésével, nem megy rosszul. :) Amerikai sorozatból meg ne következtess, mert én is ezt tettem, s rájöttem, hogy hülyeség. Teljesen másak náluk az autókra vonatkozó szabályok (2,65l-es Subival ment múltkor), majd kiderül, hogy mit tud a WRC-be. :)

2010. Január 07, 20:17
Válasz #69

Replica

  • Felipe Massa
  • *****
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Hozzászólások: 1526
    • Profil megtekintése
Poénnak jó lesz, de sokra nem viszi.

2010. Január 07, 18:36
Válasz #68

Adam Jonas

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1036
    • Profil megtekintése
    • E-mail

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek