Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Tippverseny (2011)  (Megtekintve 69821 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Március 23, 17:03
Válasz #4

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Na akkor! HAJRÁ! :)

Szokás szerint futamhétvége előtti szerda van...tehát mától lehet tippelni! :)
Mindenkinek sok sikert, és játékban gazdag új szezont kívánok! :)
Ismét elmondanám, hogy némiképp változtak a szabályok, tessék lentebb elolvasni! És az offolásokat is kérném mellőzni! :)
Ebben a topikban csak a tippelésre orientálódjunk! :)

Na puszi...

2011. Február 19, 10:32
Válasz #3

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Minden 1 pontot ér...de ha valami kérdésed van, akkor azt ne ide (ezt le is írtam) hanem privátba kérdezd meg! Köszönöm.

2011. Február 19, 10:30
Válasz #2

levi98

  • Fernando Alonso 5
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1545
  • Fernando Alonso 5
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari,Lotus Renault,Hispania Racing Team
  • Kedvenc pilótád: Fernando Alonso,Karun Chandhok, Robert Kubica, Heikki Kovalainen,Felipe Massa, Kamikaze Kamui Kobayashi :)
Sziasztok!
A tavalyi évhez hasonlóan idén is alkalmatok nyílik, hogy megmérettessétek magatokat itt a fórumon belül!
A játékszabályokat nem sokban változtattam mag, mindössze annyiban hogy több esély legyen pontot szerezni, több mindenre lehet tippelni is! Valamint annyiban, hogy minden helyes válasz 1 pontot ér, még a leggyorsabb kör is.
Mint ahogy tavaly is az egész szezonban játszani fogjuk, minden versenyhétvégén.
Az előző évben nem volt gondom, durva szabály sértéssel, remélem idén sem lesz! viszont arra felhívom a figyelmet, hogy nem fogadok el késést, aki nem az időmérő kezdetéig tippelt(nincs 2 perc késés sem) az vessen magára! Szerdától szombatig, úgy gondolom van elég idő minderre!
Idén sem kérek vitát és túl sok egyéb kommentet a topikba, hogy a tippek összegzésénél, könnyebb dolgom legyen!
Természetesen az egyszer leadott tippeket, már tilos módosítani (ennek utána is tudunk nézni, úgyhogy nem érdemes kockáztatni)

Tehát akkor a lényeg! Mikor kell tippelned, és mire!

-Minden versenyhétvége előtt szerdától szombatig, pontban az időmérő ÉLő kezdetéig! (úgy ahogy tavaly is)

- Tippelni kell idén, az időmérő első 3 legjobb időt megfutó pilótára! Valamint a vasárnapi futam dobogósaira sorrendben! És nem utolsó sorban a futamon a leggyorsabb kört megfutó pilóta nevére!

Tehát ha jól tudok számolni, akkor az egy hétvégén megszerezhető maximális pont az 7! Mert ugye, hangsúlyoznám, hogy idén minden helyes válasz 1 pontot ér!

Gondolom, hogy Cole idén is segítségemre lesz annyiban, hogy a fórum főoldalán mindig jelzi nektek az adott tippleadás időpontját!

Ja és a tippeket ide, ebbe a topikba kérném majd, a másikat le is zártam, nehogy véletlenül valaki oda írja be a tippet!

Úgy hogy akkor játékra fel.... remélem jó sokan leszünk!
Ha valakinek valami kérdése van azt ne ide, ha kérhetem, hanem privát levélben intézze! Köszönöm!
Jó játékot, jó szórakozást idén is!
Üdv: Tina

tehát a leggyorsabb kör 1 pont ?
Go Fernando!

2011. Február 19, 09:57
Válasz #1

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Sziasztok!
A tavalyi évhez hasonlóan idén is alkalmatok nyílik, hogy megmérettessétek magatokat itt a fórumon belül!
A játékszabályokat nem sokban változtattam mag, mindössze annyiban hogy több esély legyen pontot szerezni, több mindenre lehet tippelni is! Valamint annyiban, hogy minden helyes válasz 1 pontot ér, még a leggyorsabb kör is.
Mint ahogy tavaly is az egész szezonban játszani fogjuk, minden versenyhétvégén.
Az előző évben nem volt gondom, durva szabály sértéssel, remélem idén sem lesz! viszont arra felhívom a figyelmet, hogy nem fogadok el késést, aki nem az időmérő kezdetéig tippelt(nincs 2 perc késés sem) az vessen magára! Szerdától szombatig, úgy gondolom van elég idő minderre!
Idén sem kérek vitát és túl sok egyéb kommentet a topikba, hogy a tippek összegzésénél, könnyebb dolgom legyen!
Természetesen az egyszer leadott tippeket, már tilos módosítani (ennek utána is tudunk nézni, úgyhogy nem érdemes kockáztatni)

Tehát akkor a lényeg! Mikor kell tippelned, és mire!

-Minden versenyhétvége előtt szerdától szombatig, pontban az időmérő ÉLŐ kezdetéig! (úgy ahogy tavaly is)

- Tippelni kell idén, az időmérő első 3 legjobb időt megfutó pilótára! Valamint a vasárnapi futam dobogósaira sorrendben! És nem utolsó sorban a futamon a leggyorsabb kört megfutó pilóta nevére!

Tehát ha jól tudok számolni, akkor az egy hétvégén megszerezhető maximális pont az 7! Mert ugye, hangsúlyoznám, hogy idén minden helyes válasz 1 pontot ér!

Gondolom, hogy Cole idén is segítségemre lesz annyiban, hogy a fórum főoldalán mindig jelzi nektek az adott tippleadás időpontját!

Ja és a tippeket ide, ebbe a topikba kérném majd, a másikat le is zártam, nehogy véletlenül valaki oda írja be a tippet!

Úgy hogy akkor játékra fel.... remélem jó sokan leszünk!
Ha valakinek valami kérdése van azt ne ide, ha kérhetem, hanem privát levélben intézze! Köszönöm!
Jó játékot, jó szórakozást idén is!
Üdv: Tina
« Utoljára szerkesztve: 2011. Március 05, 13:27 írta Cole »

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek