Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Kína, Sanghaj 2011-04-17  (Megtekintve 22452 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2011. Szeptember 30, 15:04
Válasz #61

BagiRa88

  • Forma 1 Világbajnok
  • **
  • Információ Nem elérhető
  • Gokart versenyző
  • Hozzászólások: 71
  • Jenson Button Menedzsere
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Vodafone McLaren Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Jenson Button , Lewis Hamilton
Nagyon izgalmas kínai nagydíj volt.
Hamilton nyert és ennek nagyon örültem.
A Pirelli gumik nagyon gyorsan koptak.
Webber parádézott a 18dik helyről.
"Azért vagyok itt, hogy győzzek. Semmi örömet nem okoz az ötödik vagy a hatodik helyért való csatározás."
Lewis Hamilton

2011. április 23, 11:11
Válasz #60

Sungirl

  • Kimi fanatic
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 445
  • Eccleston ükje
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Fernando Alonso, Sebastian Vettel
TEKERGŐ-NYEKERGŐ: KÍNAI NAGYDÍJ

A 2011-es Kínai Nagydíj volt talán minden idők legjobb kínai versenye. Sok előzést, akciót és drámát láthattunk a pályán. Lewis Hamilton képes volt a címvédő Red Bull-Racing csapat elé kerülni a McLaren autójával, ami ezúttal egy győzelmet jelentett számára. A legnagyobb parádét mégis Mark Webber szolgáltatta az RB7-essel.

A verseny legjobbja
 
Ha álmunkból felkeltenének minket, akkor is? Ez senki számára nem lehet igazán nagy kérdőjel, miután Mark Webber a 18. helyről rajtolva egy fantasztikus versenyt futva egészen a dobogóig vezette a Renault motorral hajtott RB7-es versenygépét. Gumitaktika, gyors autó és három szett lágy abroncs ide vagy oda, az ausztrál élete legjobb versenyét futotta. Ha lett volna még néhány kör a versenyből, talán az első hely is elérhető közelségbe kerülhetett volna számára.
 
A legnagyobb csalódás
 
Akárcsak a verseny legjobbja cím kérdése, a legnagyobb csalódás díja sem jelent hatalmas fejtörést. Ezen a versenyen egyértelműen a csapattársa volt az, aki a jobb teljesítményt nyújtotta a Ferrarinál. Fernando Alonso ezen a hétvégén valóban motiválatlannak tűnt, mintha csak azt várta volna, hogy hazautazzon Európába és biciklizhessen egy kicsit a hegyekben. Felipe Massa szépen ment, addig Alonso magához képest szenvedett.
 
A legnagyobb meglepetés
 
A Mercedes GP hatalmas előrelépése, miután Nico Rosberg sokáig esélyes volt a győzelemre és ezt csak egy üzemanyag probléma miatt kellett eldobni magától.

A legnagyobb előzés
 
Lewis Hamilton (McLaren) győzelmet érő előzése, amin még Sebastian Vettel (Red Bull) is meglepődött.

A legvitatottabb eset
 
Jenson Button (McLaren) bokszkiállása és Fernando Alonso (Ferrari) szabálytalan szárnyhasználata. Az FIA elismerte, rendszerhiba miatt nyílt ki a zónán kívül Alono légterelője Michael Schumacher Mercedes autója mögött egy pillanatra.

Jenson eltévesztett bokszkiállásról pedig erősen megoszlanak a vélemények. Szándékos volt vagy sem? Ki tudja? Nagyobb az esély arra, hogy nem volt szándékos.

Citromdíj
 
Fernando Alonso.
 
Osztályzat
 
A szezon eddigi legjobb versenyét láthattuk. A nézők nem panaszkodhattak, élvezetes futam volt és ehhez biztonsági autó, valamint eső sem kellett. Rendben volt az egész hétvége.


2011. április 21, 17:24
Válasz #59

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Miért szomorú?
Bernie bá' megmondta:
"1. Néhány néző a törések miatt nézi az autósportot, s szerintem sem az a futam legizgalmasabb pontja, amikor hosszú ideig "csak" körözgetnek a pilóták.

2."Talán nem tették-e túl könnyüvé a sportot?" merülhet fel néhányunk fejében mikor egy-egy futamon minden a "legnagyobb rendben" megy."

...És, itt is mi lett volna mondjuk a régi tökéletesen münködő gumikkal? Semmi az égvilágon! 2-3 körös Vettel győzelem, az.

Persze így jó csak,csak,csak......PIRELLI!!!!  :mad1: :mad1: :mad1: :mad1:
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. április 21, 16:21
Válasz #58

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
A Forma-1 történetében még egyszer sem ért célba 23 vagy több versenyző, érdekes egyben kicsit szomorú rekord.  :o
Miért szomorú?


2011. április 21, 15:44
Válasz #57

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
A Forma-1 történetében még egyszer sem ért célba 23 vagy több versenyző, érdekes egyben kicsit szomorú rekord.  :o
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. április 21, 13:16
Válasz #56

levi98

  • Fernando Alonso 5
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1545
  • Fernando Alonso 5
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari,Lotus Renault,Hispania Racing Team
  • Kedvenc pilótád: Fernando Alonso,Karun Chandhok, Robert Kubica, Heikki Kovalainen,Felipe Massa, Kamikaze Kamui Kobayashi :)
massa was faster than you  xD xD xD xD
Go Fernando!

2011. április 20, 21:59
Válasz #55

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Nagyon sokat nevettem tavaly utolsó három futam után ezeken a kis videókon.

Nagyon jó, hogy idén is is csinálják, mondjuk ehhez azért nem kis idő kell, de végén megéri, mert jól szórakozunk. :)
Igen en vagy fél óráig röhögtem anyám azt hitte beteg vagyok!  :2funny: xD


2011. április 20, 21:45
Válasz #54

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Nagyon sokat nevettem tavaly utolsó három futam után ezeken a kis videókon.

Nagyon jó, hogy idén is is csinálják, mondjuk ehhez azért nem kis idő kell, de végén megéri, mert jól szórakozunk. :)

2011. április 20, 20:23
Válasz #53

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
Humoros összeállítás:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=N9o0CvhQ71M" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=N9o0CvhQ71M</a>
:2funny: :2funny: :2funny:  xD xD xD ezeket nagyon birom még a hangjuk kis aranyos :D :D


2011. április 20, 20:01
Válasz #52

Sungirl

  • Kimi fanatic
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 445
  • Eccleston ükje
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Fernando Alonso, Sebastian Vettel
Humoros összeállítás:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=N9o0CvhQ71M" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=N9o0CvhQ71M</a>

2011. április 18, 17:00
Válasz #51

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
A KERS rendszer nem csak Webbernél nem működik rendesen....Vettelnél is hol van, hol nincs...
Én nem gondolkodom el Webber szövegelésén, már megszokható, hogy ő nem ellenfelet lát a saját csapattársában, hanem bubust! Gyermetegek ezek a megnyilvánulásai! Csak saját magát sajnáltatja egyfolytában....
Az, hogy nem közölték vele, ki autózik előtte, arra meg csak annyit, hogy már utolsó körön belül nem került volna előzési távolságba.... valamint a Red Bull sem hülye, hogy az utolsó körben megversenyztesse a két pilótáját, mikor az egyikük vezeti az egyéni vb-t.
Amúgy meg a verseny utáni nyilatkozatokban is kibukik Webber paranoiája, hisz amíg Vettel nem csak Lewisnek gratulált, hanem a csapattársának is, addig ez fordítva nem történt meg! Bár nem is avgyunk rászorulva, de ez azért így illene.... Hozzáteszem Hamiltonnak elismerte a teljesítményét...
Egyetértek veled Tina nem Vettelt védem de ami igaz az igaz! Most miért közöljék Webberel hogy Vettel van előtte miért attól gyorsabb lett volna?? ??? Jó gratulálok neki hogy 18. helyről feljött a 3.-ra de azért 2.-1. nem lett volna meg! 


2011. április 18, 11:55
Válasz #50

Tina

  • Kimi Raikkönen
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 3578
  • Vettelista!!! "Keep Vetteling"
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: nincs!!!
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Sebastian Vettel, Vitaly Petov :D
Heikki megelőzte a gyengébbik Saubert és Williamst, jó úton halad a Lotus.
Elgondolkodtam. Végeredmény: minek hátráltatták volna még tovább? Vasárnap végre kihozhatta a kocsiból (nagyjából, hisz kers-t azért nem kapott), amit tud. Vagyis... A végén azért teljesen mégsem. Ha megengeded, egy cikkidézettel válaszolnék, amin talán a vetteleseknek kellene elgoldolkodni:  :D
?Amikor megelőztem Jenson autóját, feltettem magamnak egy kérdést. Ez egy Toro Rosso előttem? Ez, Seb! Mi történt?? ? mondta Mark Webber.
?Furcsa volt. Semmilyen jelzést nem kaptam arról, hogy Sebastian van előttem. Azt gondoltam, hogy messze elől van.? ? tette hozzá Webber, akivel valamiért csapata nem közölte a rádión, hogy Sebastian sebessége jelentősen visszaesett.
A KERS rendszer nem csak Webbernél nem működik rendesen....Vettelnél is hol van, hol nincs...
Én nem gondolkodom el Webber szövegelésén, már megszokható, hogy ő nem ellenfelet lát a saját csapattársában, hanem bubust! Gyermetegek ezek a megnyilvánulásai! Csak saját magát sajnáltatja egyfolytában....
Az, hogy nem közölték vele, ki autózik előtte, arra meg csak annyit, hogy már utolsó körön belül nem került volna előzési távolságba.... valamint a Red Bull sem hülye, hogy az utolsó körben megversenyztesse a két pilótáját, mikor az egyikük vezeti az egyéni vb-t.
Amúgy meg a verseny utáni nyilatkozatokban is kibukik Webber paranoiája, hisz amíg Vettel nem csak Lewisnek gratulált, hanem a csapattársának is, addig ez fordítva nem történt meg! Bár nem is avgyunk rászorulva, de ez azért így illene.... Hozzáteszem Hamiltonnak elismerte a teljesítményét...

2011. április 18, 09:04
Válasz #49

Moilanen

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma 3000 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 163
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Team Lotus (az igazi :P)
  • Kedvenc pilótád: Heikki Kovalainen
Heikki megelőzte a gyengébbik Saubert és Williamst, jó úton halad a Lotus.

És megragadnám az alkalmat, akik már a Red Bull általi Webber lefegyverezést hozza napról napra... az kicsit gondolkozzon el :)
Elgondolkodtam. Végeredmény: minek hátráltatták volna még tovább? Vasárnap végre kihozhatta a kocsiból (nagyjából, hisz kers-t azért nem kapott), amit tud. Vagyis... A végén azért teljesen mégsem. Ha megengeded, egy cikkidézettel válaszolnék, amin talán a vetteleseknek kellene elgoldolkodni:  :D
?Amikor megelőztem Jenson autóját, feltettem magamnak egy kérdést. Ez egy Toro Rosso előttem? Ez, Seb! Mi történt?? ? mondta Mark Webber.
?Furcsa volt. Semmilyen jelzést nem kaptam arról, hogy Sebastian van előttem. Azt gondoltam, hogy messze elől van.? ? tette hozzá Webber, akivel valamiért csapata nem közölte a rádión, hogy Sebastian sebessége jelentősen visszaesett.

2011. április 17, 21:16
Válasz #48

DannyBug

  • F1 Bug Team
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 662
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Lotus, Sauber
  • Kedvenc pilótád: Kimi Raikkönen, Robert Kubica, Kamui Kobayashi,
A mai napi mérleg 20 szívmegállás és 10000 újraélesztés. xD Nekem azért tetszett a futam már csak azért is mert Lewis nyert.  :cheerful_h4h:
Grat Lewisnak! megérdemelte ezt a győzelmet!


2011. április 17, 21:12
Válasz #47

Pepee

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1325
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mclaren-Mercedes
  • Kedvenc pilótád: Lewis Hamilton
A mai napi mérleg 20 szívmegállás és 10000 újraélesztés. xD Nekem azért tetszett a futam már csak azért is mert Lewis nyert.  :cheerful_h4h:


 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek