Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Németország, Nürburgring 2011-07-24  (Megtekintve 22196 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Július 24, 12:53
Válasz #47

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
Nagyobb hír lett volna, ha ez Vettel-nél történik.  :)
Ja :D Az F1-et nézők nagyrésze nyomdafestéket nem tűrő szavakkal  illetné a csapatot ;D
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2011. Július 24, 12:35
Válasz #46

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Gondolom nem sokaknak érdekel Buemi idejét elvették nem volt szabályos az üzemanyaga
Nagyobb hír lett volna, ha ez Vettel-nél történik.  :)

2011. Július 24, 09:46
Válasz #45

levi98

  • Fernando Alonso 5
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1545
  • Fernando Alonso 5
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari,Lotus Renault,Hispania Racing Team
  • Kedvenc pilótád: Fernando Alonso,Karun Chandhok, Robert Kubica, Heikki Kovalainen,Felipe Massa, Kamikaze Kamui Kobayashi :)
Gondolom nem sokaknak érdekel Buemi idejét elvették nem volt szabályos az üzemanyaga
Go Fernando!

2011. Július 24, 08:29
Válasz #44

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
Idézet
Én szárazon vettel és hami csatára számítok leginkább,ha esik akkor roseberg 6. helye lehet érdekes na meg Button
Button tényleg érdekes lehet. Rosberg nem szokott jól rajtolni, és legtöbbször ha 1-2 hely van köztük Schumival akkor MS simán lerajtolja.

Liuzzit váltócsere miatt megbüntették, Bueminek elvették az idejét,  mert nem volt szabályos az üzemanyaga.

Valaki esetleg tudja, hogy melyik egykori pilóta segíti a sportbírók munkáját?
« Utoljára szerkesztve: 2011. Július 24, 11:26 írta Forma1 Girl »
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2011. Július 24, 02:09
Válasz #43

Sungirl

  • Kimi fanatic
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 445
  • Eccleston ükje
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Fernando Alonso, Sebastian Vettel
Ja! Fontos a változatosság, és az izgalom elmaradhatatlan.

2011. Július 23, 22:54
Válasz #42

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
én is elégedett vagyok ezzel az évvel,mert tényleg javarészt kiemelkedően jó versenyek voltak,csak akik fanatik MClaren vagy ferrari szurkolók,azok sztem nem élvezik annyira.
2002-ben mikor hatalmas Ferrari előny volt,akkor szinte minden verseny unalmas és előre lefutott volt,de most azért nem körözi le Vettel a 6.-helyezettet,mint Schumi tette párszor és a középmezőny is sokkal érdekesebb,úgyhogy igen,ne legyünk telhetetlenek ;)

Persze, azért az teljesen más volt. Mondjuk, ha vb is olyan izgalmas lenne, mint tavaly, akkor lenne igazán jó ez a szezon. :)

2011. Július 23, 22:50
Válasz #41

deadlift

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 16
    • Profil megtekintése
    • E-mail
:D Reméljük a legjobbakat, mert tényleg eddig azért nagyrészt jó futamok voltak 1-2futamot leszámítva és talán a vb is szorosabb lehet, de ne legyünk telhetetlennek. :)
én is elégedett vagyok ezzel az évvel,mert tényleg javarészt kiemelkedően jó versenyek voltak,csak akik fanatik MClaren vagy ferrari szurkolók,azok sztem nem élvezik annyira.
2002-ben mikor hatalmas Ferrari előny volt,akkor szinte minden verseny unalmas és előre lefutott volt,de most azért nem körözi le Vettel a 6.-helyezettet,mint Schumi tette párszor és a középmezőny is sokkal érdekesebb,úgyhogy igen,ne legyünk telhetetlenek ;)
" Don't worry,I'm Pushin' like a Hell"---Jarno Trulli---

2011. Július 23, 22:41
Válasz #40

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
persze normál esetben csak 3 csapat küzd az első helyért,de akkor pl. a 2007-es Winkelhock szerű pünkösdi királyság is kielégítené az ínyenc oldalamat :) Aztán majd lesz valahogy
:D Reméljük a legjobbakat, mert tényleg eddig azért nagyrészt jó futamok voltak 1-2futamot leszámítva és talán a vb is szorosabb lehet, de ne legyünk telhetetlennek. :)

2011. Július 23, 22:28
Válasz #39

deadlift

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 16
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Tudna, de nem fog tudni. Nagyon meglátszik az autók közötti különbség még esőben is. Talán a Mercedes tudna profitálni valamit az esőből, de a többieknek az kell, hogy a 2 RB 2 Mclaren 2 Ferrari is kiessen, ami szerintem nem nagyon történik meg, de ettől még egy nagyon kis pikáns verseny alakulhatna, ha szikrázó napsütésben indulna és egy kis özönvíz szerűség jönne a futam közepén, mint 2007-ben. :)
persze normál esetben csak 3 csapat küzd az első helyért,de akkor pl. a 2007-es Winkelhock szerű pünkösdi királyság is kielégítené az ínyenc oldalamat :) Aztán majd lesz valahogy
" Don't worry,I'm Pushin' like a Hell"---Jarno Trulli---

2011. Július 23, 22:17
Válasz #38

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
na igen...ezt lehetne papírformának mondani,amit írsz,de ha mondjuk 10 perc eső 30 nem majd megint esőnél 1 kör bukta vmelyik szett gumin és vége a dalnak,vagy éppen nyersz.
Kanadában mondjuk ez is bejött Button-nek,de egy mázli kerékcserével még sutil is tudna alkotni...
jajj de várom már :D
Tudna, de nem fog tudni. Nagyon meglátszik az autók közötti különbség még esőben is. Talán a Mercedes tudna profitálni valamit az esőből, de a többieknek az kell, hogy a 2 RB 2 Mclaren 2 Ferrari is kiessen, ami szerintem nem nagyon történik meg, de ettől még egy nagyon kis pikáns verseny alakulhatna, ha szikrázó napsütésben indulna és egy kis özönvíz szerűség jönne a futam közepén, mint 2007-ben. :)

2011. Július 23, 22:13
Válasz #37

deadlift

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 16
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Én szárazon RB, Hami és Alonsoc satára számítok, de mivel esőt ígérnek, ezért Button fog nyerni, mert ezeket ő szokta úgymond jól kihasználni az elmúlt másfél évben 3 esős futamot nyert meg.  :D
na igen...ezt lehetne papírformának mondani,amit írsz,de ha mondjuk 10 perc eső 30 nem majd megint esőnél 1 kör bukta vmelyik szett gumin és vége a dalnak,vagy éppen nyersz.
Kanadában mondjuk ez is bejött Button-nek,de egy mázli kerékcserével még sutil is tudna alkotni...
jajj de várom már :D
" Don't worry,I'm Pushin' like a Hell"---Jarno Trulli---

2011. Július 23, 21:57
Válasz #36

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Én szárazon RB, Hami és Alonsoc satára számítok, de mivel esőt ígérnek, ezért Button fog nyerni, mert ezeket ő szokta úgymond jól kihasználni az elmúlt másfél évben 3 esős futamot nyert meg.  :D

2011. Július 23, 21:48
Válasz #35

deadlift

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Újonc
  • Hozzászólások: 16
    • Profil megtekintése
    • E-mail
Én szárazon vettel és hami csatára számítok leginkább,ha esik akkor roseberg 6. helye lehet érdekes na meg Button
" Don't worry,I'm Pushin' like a Hell"---Jarno Trulli---

2011. Július 23, 18:42
Válasz #34

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
Biztos jó futam lesz :) Vettel és Hamilton is nyomni fogja  :)
« Utoljára szerkesztve: 2011. Július 24, 07:57 írta Forma1 Girl »
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2011. Július 23, 16:23
Válasz #33

Sungirl

  • Kimi fanatic
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • GP2 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 445
  • Eccleston ükje
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc pilótád: Kimi Räikkönen, Fernando Alonso, Sebastian Vettel
Ejnye-bejnye Vettel hát szabad Webber bal oldalán ülni?  :knuppel2:  ;D  :D

Hozzászólás összevonva: 2011. Július 23, 16:24
Kitudja holnap mi lesz  :) Az a műeső már tényleg tök hülyeség.

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek