Csatlakozz hozzánk Facebook-on!!!

Üdvözöllek a fórumon!
Ahhoz, hogy hozzá tudjál szólni a témákhoz, regisztrálni kell ITT, ez 1percbe telik, és nincs aktiváló e-mail.

Szerző Téma: Belgium, Spa-Francorchamps 2011-08-28  (Megtekintve 10867 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Augusztus 25, 21:02
Válasz #9

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Nekem egy hónap 30napból áll minimum. Lehet kerekíteni, de végül is én csak annyit írtam, hogy 3 héten tartó szünet, ami azt jelenti nekünk, hogy nem volt futam, és nem mondtam hülyeséget, szerintem. :)
Így elfogadható.  :friends:
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. Augusztus 25, 20:07
Válasz #8

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Szerintem ha idén bárki is közelebb fog kerülni Vettelhez az inkább Alonso lesz,mint Hamilton. Az hogy mi lesz ezen a futamon azt még nem tudom, de szerintem Vettel most nyerni fog, mert 'kellene' neki a győzelem.
Ja, amúgy nem 1 hónapos szünet volt illetve még mindig van?
Nekem egy hónap 30napból áll minimum. Lehet kerekíteni, de végül is én csak annyit írtam, hogy 3 héten tartó szünet, ami azt jelenti nekünk, hogy nem volt futam, és nem mondtam hülyeséget, szerintem. :)

2011. Augusztus 25, 18:43
Válasz #7

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Szerintem Hamilton fog nyerni, ez érdekes, nem?  :)
Mondjuk esőben Button előkapja az úszó autóját és nyer, márpedig ahogy most így a "megbízható" köpönyegesek szerint hnap úgy fog szakadni az eső, hogy örülhetünk, ha Button úszó Mekije nem süllyed el, míg a hétvége hátralevő részén is esni fog. Bíztató.  ::-)

Idézet
Ja, amúgy nem 1 hónapos szünet volt illetve még mindig van?
De bizony 28 nap az.
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. Augusztus 24, 10:10
Válasz #6

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
Végre vége a 3hetes szünetnek és jön a Belga Nagydíj! Jön a 2. félév, de vajon miben látunk változást, ki fogja a címvédőt megállítani? A Mclaren és a Ferrari feltudja venni a versenyt? Várjuk a véleményedet!  :)
Szerintem ha idén bárki is közelebb fog kerülni Vettelhez az inkább Alonso lesz,mint Hamilton. Az hogy mi lesz ezen a futamon azt még nem tudom, de szerintem Vettel most nyerni fog, mert 'kellene' neki a győzelem.
Ja, amúgy nem 1 hónapos szünet volt illetve még mindig van?
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2011. Augusztus 23, 19:39
Válasz #5

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Végre vége a 3hetes szünetnek és jön a Belga Nagydíj! Jön a 2. félév, de vajon miben látunk változást, ki fogja a címvédőt megállítani? A Mclaren és a Ferrari feltudja venni a versenyt? Várjuk a véleményedet!  :)

2011. Augusztus 23, 19:05
Válasz #4

levi98

  • Fernando Alonso 5
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 1545
  • Fernando Alonso 5
    • Profil megtekintése
  • Kedvenc csapatod: Ferrari,Lotus Renault,Hispania Racing Team
  • Kedvenc pilótád: Fernando Alonso,Karun Chandhok, Robert Kubica, Heikki Kovalainen,Felipe Massa, Kamikaze Kamui Kobayashi :)
Go Fernando!

2011. Augusztus 23, 14:13
Válasz #3

Forma1 Girl

  • Michael Schumacher
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 versenyző
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 912
  • Kockás Zászló
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Mercedes Gp Petronas
  • Kedvenc pilótád: Michael Schumacher, Kamui Kobayashi, Robert Kubica, Felipe Massa, Vitalij Petrov, Karun Chandhok
Tilos használni a DRS-t az Eau Rouge-ban

A Formula-1-es pilóták nem használhatják a DRS rendszert a hétvégi Belga Nagydíjon az Eau Rouge-ban, az FIA biztonsági okokból döntött így.


Miután az utóbbi hetekben többször felmerült a kérdés, használni lehet-e a DRS-t a 180 mérföld/órás sebességgel teljesíthető kanyarban, az FIA hétfőn úgy döntött, a legjobb az lesz, ha nem engedélyezik a nyitott szárnyak használatát a pilóták számára.

Több pilóta aggodalmát fejezte ki amiatt, hogy veszélyes lehet teljesen nyitott szárnnyal teljesíteni az Eau Rouge-t. Egy másik probléma is befolyásolta a döntést, néhány pilóta beismerte, fél attól, hogy nem tudja megállapítani a kanyar bejáratánál a DRS nyitva van-e - ez pedig egy olyan kanyarnál, mint az Eau Rouge, veszélyes lehet.

Az autó biztonsági rendszere, amely a DRS szárnyat lezárja, amikor a pilóta a fékre lép, az Eau Rouge-ban nem működik, mert a kanyar nagy sebességű.

A pilóták aggodalmát meghallgatva és a biztonsági kockázatokat kivizsgálva az FIA hétfő délután levelet intézett a csapatokhoz, melyben közölték, a DRS használata tiltott lesz a szabadedzésen és az időmérő edzésen az Eau Rouge-ban.

A versenyen ez nem jelent problémát, mert a DRS aktivációs zónája az Eau Rouge után kezdődik - a Raidillon egyenestől a Les Combes sikánig tart.
"Hogy jó győztes légy, még jobb vesztesnek kell lenned." Michael Schumacher
"Mindannyiunk célja legjobbnak lenni a legjobbak között." Michael Shumacher
"Vannak kellemesebb dolgok is, mint 120-szal fék nélkül egy gumifal felé száguldani." Michael Schumacher

2011. április 21, 19:00
Válasz #2

Ivancia

  • F1 Challenge Fan
  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Törzstag
  • Hozzászólások: 2509
  • KC23!
    • Profil megtekintése
    • E-mail
  • Kedvenc csapatod: Ferrari
  • Kedvenc pilótád: Karun Chandhok
Circuit de Spa-Francorchamps, Spa-Malmedy-Stavelot



Épült: 1924
Tervezők: Jules de Their, Henri Langlois Van Ophem
Hossz:   7,004 km
Kanyarok:   21
Rekord:   1 perc 45,070 másodperc
(Kimi Räikkönen, Ferrari, 2007)

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=tvk0ry7H3K8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=tvk0ry7H3K8</a>
?Minden tiszteletem Chandhok-é, egy kedves srác. Látok annyit benne, ami elég egy világbajnoki címhez? Nos, ezt majd az idő eldönti. Ennek a történetnek még jó vége is lehet, de egyelőre nem tud autóhoz jutni.?
Eddie Jordan

2011. Január 11, 18:06
Válasz #1

Cole

  • *
  • Információ Nem elérhető
  • Forma-1 Világbajnok
  • Tulajdonos
  • Hozzászólások: 6964
    • Profil megtekintése
    • F1 Fórum
Belgium, Spa-Francorchamps 2011-08-28

 


Weblap Olcsón! PC Szaki Most! specitool.hu
Finom17.com
mora, sopron, biorezonancia, homeopatia, colon, akupuntura
starbug -
Tudomány, sztárok, érdekességek